Прахосмукачка робот - 6

  • 91 925
  • 789
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 41
Най-новото май е VR6370.... /от изложение тази година/, който поддържа смарт контрол през телефон, защо тук не се предлага не мога да разбера, и тези цифри не са ли само софтуера, който се актуализира ако искаш, значи тези по "старите" модели търпят ъпдейт до по-нова версия .... така разсъжавам или греша? Да видим някъде дали ще ги намалят и по нашите сайтове утре Wink

Някой ъпдейтвал ли е LG?

# 301
  • Мнения: 555
Само аз си чакам реда за ЛГ-то  Confused
Дано да го пуснат на отделна промоция в техномаркет или технополис до края на годината  Praynig

Извън темата - Относно сушилнята - ползвали сме комбинирана с пералня и не сме оставали доволни, но чак след като си купихме отделно сушилня разбрахме защо не сме били доволни от комбинираната.
Прането не трябва да е много като количество, хубаво е да се вади веднага след като са вече сухи дрехите, за да не се намачкват. Макар че нашата сушилня не спира да върти докато не ги извадиш, с цел да не се мачкат. При комбинираната това го нямаше.
Дрехите стават сухи, топли и меки. Много меки! И малко смалени де ама меки  Crazy

# 302
  • Мнения: 41
Тази от промоцията върти и след като приключи за да не се мачкат и вероятно вече са ги подобрили комбинираните ако това е от значение, но сама тегли килограмите и показва, и да трябеа да се спазват препоръките за коя програма колко пране да переш и сушиш.

# 303
  • Мнения: 555
Със сигурност ще е много по-добра от тази, която ние махнахме. Тя си беше старичка  Peace

# 304
  • Мнения: 107
Доволни ли сте от пералнята от промоцията . Ние чакаме бебче и много се чудя дали ще ми е от полза пералня със сушилня.

# 305
  • Мнения: 41
С бебе няма как да не ти е от полза и то дълго време, така мисля, моето моче е на 6 вече, но пак би ми било от полза Wink

  Мен ме спря само, че имам добра пералня, а сушенето ното лято нито зима ми е проблем, зимата сме с камина с радиатори навсякъде и бързо съхнат дрехите.
 Цената с робота е много добра, иначе само за пералнята много е височка .... Колкото и да е "добра" не е за всеки.
 Незнам защо, заради тази промоция почвам да си мисля, че скоро ще паднат цените на роботите, или ще заредят по-скъпи и ще намалят текущите ....
Пак питам ако някой е ъпдейтвал софтуер, какво се случва?

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Момичета,прочетете поне тази тема.По назад има линкове за смяна на език,за сравнение с други роботи.Има постове с уникални обяснения.

# 307
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Аз писах преди няколко дни, че го ъпдейтнах. Стана за минутка. Елементарно е. В българския сайт си има документация как става, както и зип файл със самия ъпдейт.
Както писах, и езика си смених от испански на английски, и сега испанката, която ми говореше два месеца малко ми липсва  Laughing

Стори ми се, че накрая обиколи 2 пъти повече по перифрията отколкото преди, но може и да бъркам, защото не я следя изкъсо къде ходи и какво прави.
Важното е, че е чисто, а аз само изхвърлям контейнера.  Mr. Green

# 308
  • Мнения: 13
Oziii, човекът даде ли ти копие от касовата бележка? Ако не е, помоли го да направи копие и да ти  я даде, защото гаранцията не важи без нея.

# 309
  • Мнения: 81
Момичета, в днешните сделки в немския Амазон ще има LG VR6340 i Roomba 780. Цената и на двете сигурно ще бъде доста примамлива!
LG ше бъде намалено в 17.45 наше време:
http://www.amazon.de/gp/angebote/ref=nav_cs_top_nav_gb27?gb_hero … 67641,s:available
Румба ще бъде намалена в 19.45 наше време:
http://www.amazon.de/gp/angebote/ref=nav_cs_top_nav_gb27?gb_hero … 67641,s:available
Имайте в предвид, че ако цената ви устройва, трябва да купувате веднага и бързо да финализирате поръчката.

# 310
  • София
  • Мнения: 1 678
Моля по-вещите да кажат каква е разликата между тази в испанския и тази в немския амазон:

LG VR62701LV - http://www.amazon.es/gp/product/B00GUJZTCY/ref=ox_ya_os_product
LG VR6340LV - http://www.amazon.de/gp/product/B00IG5OWEG/ref=gb1h_img_c-3_3067 … pf_rd_p=560113067

Благодаря предварително!

# 311
  • Пловдив
  • Мнения: 465
И аз поръчах две LG та. Ще ми излезнат по 650 лв. бройката. Като дойдат ще ви кажа дали са по добри от Румбата.  Mr. Green

# 312
  • Мнения: 1 080
И аз си поръчах LG VR62701LV, от испанския амазон, 307,55 +20 (доставка) евро. Ще е тук между 9 и 15.12. 2014г.
Благодаря на всички, които споделят инфо. Четенето тук ми беше страшно полезно.
Благодаря и на тези, които се отзоваха на лични.
На всички, на които предстои покупка - успех.

# 313
  • София
  • Мнения: 1 678
Loa, ти от испанския ли поръча?

И все пак, ако някой знае разликите между двата модела от по-горе, нека да се включи.

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 12:38 от jenn_kata

# 314
  • Мнения: 211
И моята персонална робиня дойде  Mr. Green направо не мога да ѝ се нарадвам
Скрит текст:
мм я кръсти Изи   Mr. Green
Heart Eyes всичко си ѝ е наред пуснах я за проба и после я сложих да се зарежда , че ѝ беше изтощена батерията. Гаранционната карта си е с моето име и адрес , пуснали са ми и касова бележка , така , че с документацията всичко е ОК Simple Smile  Като се зареди ще я пусна да вършее .

П.П. Вкъщи почти навсякъде има  килими и пътеки , на пробното пускане не показа затруднение с килимите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт