НОЕМВРИ бързо-бързо вън дойде, мама чака своето дете - Тема 10

  • 52 131
  • 707
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 78
Момичета, да ви питам - нормално ли е преди раждане да има леко течение? Цяла бременност нямах, сега се появи съвсем леко течение, без парене, без мирис и без сърбеж, само леко жълто на цвят. Та се притесних малко ...  Sad

# 61
  • Мнения: 133
Момичета, да се похваля, горда мама на малката ни принцеса Теа - 2.600. Роди се със спешно секцио и доста уплаши целия екип в клиниката.

# 62
  • Мнения: 78
Да е жива и здрава малката Теа, а на мама - бързо възстановяване! Simple Smile

# 63
  • Мнения: 211
Момичета, да се похваля, горда мама на малката ни принцеса Теа - 2.600. Роди се със спешно секцио и доста уплаши целия екип в клиниката.
Честита малка Теа Simple Smile Да е здравичка и да не плаши повече мама  Hug На теб бързо възстановяване  Hug

# 64
  • Мнения: 5 037
Стеди,прекрасна новина.Да ви е жива и здрава малката Теа,много да ви радва.Вече всички притеснения са зад гърба ти.
Вяра,нормално е да се появи течение,организма се подготвя.

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 217
Дени6,ако сама си направиш комплект(кошара,шезлонг и столче)ще ти излезе по-евтино.На Метро сега има разтегателни кошари с повивалник за 65лв мисля,че беше.Столчета за хранене около 55лв и шезлонга мисля беше толкова..Идват с около 100лв по-малко.

Проблемът е, че си харесах точно определена картинка Grinning и разглеждайки различните кошарки се спрях на най - скъпия вариант на моя избор - с 2 нива, едното за игра, едното за спане, заедно с играчка и сенниче на кошарката (http://www.minimod.bg/prodpic/wm/lorelli-koshara-za-spane-i-igra-10080201403-.JPG), при шезлонгите няма различни видове, а и столчето за хранене е също от по - скъпия вариант от серията (http://www.minimod.bg/prodpic/wm/lorelli-stolche-za-hranene-prim … -10100051403-.JPG) - регулират му се седалчицата и плота + има колелца. Та, затова общо излизат около 260 лв., иначе да - има и по - евтини, ама пустата картинка мн ме кефи Grinning Stuck Out Tongue

П.С. Честито на мама steddy!!!

# 66
  • Мнения: 231
Честитооо на всички нови мами!!! Да са живи и здрави бебоците Simple Smile)

# 67
  • София
  • Мнения: 276
Честити бебчета на мама pasti4ka  и мама steddy! Да са ви живи и здрави и много да ви радват! На вас бързо възстановяване!  baloni

# 68
  • София
  • Мнения: 616
Честити нови бебчета! Да са много здрави и послушни, а на мамите бързо и леко възстановяване! Simple Smile

# 69
  • Мнения: 114
Колко бързо имаме много нови бебчета, честито на всички майки! Живи и здрави бебчета и по-бързо да се прибирате да си ги гушкате вкъщи.
Благодаря на Dany за новата темичка   и старанието й bouquet
Мен пък ме е обвзело едно спокойствие, все едно цял живот съм раждала и изобщо няма да ми се случи скоро. В това лошо време не съм прала нищо, само подредих стаята. Багажа ми не е готов, то не че няма да ми носят нещо ако ми се наложи, но... все пак.
Нямам контакции, бебка си се намества и никак не ми се струва, че нещо ще се случи и то не обикновено нещо, а нещо голямо  Embarassed Simple Smile

# 70
  • Мнения: 126
И аз да се включа в новата тема Simple Smile Благодаря на DanyV!
Честито на всички родили мами, да са им живи и здрави бебчетата!

# 71
  • Мнения: 471
Момичета, да ви питам - нормално ли е преди раждане да има леко течение? Цяла бременност нямах, сега се появи съвсем леко течение, без парене, без мирис и без сърбеж, само леко жълто на цвят. Та се притесних малко ...  Sad

нормално е !  Peace аз почти цялата бременност така изкарах дори имах и бяло течение
  Wink и 9 месец се засили бая та съм с превръзки , но питах док. и той ме успокой ,че нормално .. ти попитай своя най - добре да каже какво е  Peace , но не се притеснявай излишно  Hug

Честито на всички родили мами   bouquet Да са им живи и здрави бебетата  ylinfant и бързо възстановяване! 

# 72
  • Мнения: 62
Честити бебчета на мама pasti4ka и мама steddy! Да са ви здравички и много добрички! newsm30 newsm30 lovekiss

# 73
  • Мнения: 1 620
Честити бебчета на мама pasti4ka  и мама steddy! Да са живи и здрави,много спокойни и щастливи! Мамите бързо да се възстановяват!   bouquet Hug

Днес го бях определила за ден за успиване. А то станах рано и разсънена. Наканила съм се днес да чистя къщата да видя до къде ще ми стигне мерака. Дано и навън просветне малко та следобед да мога да се раздвижа, че почнах да се депресирам в къщи.

# 74
  • Мнения: 172
Честито на новите мами, бързо възстановяване и спокойни бебчета!  ylinfant
Deny6, много са хубави и кошарата и стола.
Снощи бях на тонове, бебка е добре. Запознах се с акушерката, много е готина, според нея бебето се беше завъртяло главично, та повика лекар да ме види на ехограф, оказа се че все още си е седалично, просто така е застанала, че сърчицето й се чува ниско. Лекарят я измери 2900, термина ми е на 22.11, но на 06.11 съм на консултация с лекар от Шейново и ако още не се завъртяла, за което казаха че е много малко вероятно да се случи ще се планира секцио между 12-16.11.

Общи условия

Активация на акаунт