Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 8 (31.10-6.11)

  • 37 315
  • 1 015
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 4 740
Аа Тина. Митко пусна гласа си за Радулова по простата причина, че какъвто и да го изкарват той уважава правилата на тая игра. Даже смея да твърдя, че е един от най-добрите играчи. Много е пораснал след предишното си участие, а хората в племето не го разбират. Дразнят се защото е различен, защото е умен и защото им прави такива анализи, които са истина, но те явно не искат да им се казва истината и после хоп, Митко е интригант, Митко това, Митко онова.

# 991
  • София
  • Мнения: 27 339
Тина,
абсолютно никой не трябва да се познава с който и да било по какъвто и да било повод. Изключвам сезони като този в който ветерани играят срещу фенове, защото няма как ветераните да не се познават). Но при новобранците това трябва да е абсолютно забранено. Също така трябва да има строга тайна кои са участниците и самите те да се запознават за първи път на самия остров, а изтече информация, че това всъщност не е така?!
това за мен е недопустмо и много голям минус на българския съврайвър наред с избора на игри и отборните игри в решителния етап от играта когато има само едно племе.

# 992
  • София
  • Мнения: 27 339
Одри,
права си. Бих се радвал ако Митачето спечели. Simple Smile

# 993
  • Мнения: 1 432
Одри,аз не го казах като нещо лошо. Просто дадох пример,че отношенията извън играта влиаят много малко на това което се случва по време на предаването. Същото се е случвало и в Америка. Някакви супер коалиции се правят преди даден сезон да започне и като отидат на острова още първите дни всичко отива на вятъра.

# 994
  • Мнения: 644
Тина,
абсолютно никой не трябва да се познава с който и да било по какъвто и да било повод. Изключвам сезони като този в който ветерани играят срещу фенове, защото няма как ветераните да не се познават). Но при новобранците това трябва да е абсолютно забранено. Също така трябва да има строга тайна кои са участниците и самите те да се запознават за първи път на самия остров, а изтече информация, че това всъщност не е така?!
това за мен е недопустмо и много голям минус на българския съврайвър наред с избора на игри и отборните игри в решителния етап от играта когато има само едно племе.
В държава като България това е практически невъзможно. Прекалено е малка.

# 995
  • Мнения: 292
tonegawa,

Антон е голям играч и никой не може да го отрече това. А и е харизматична личност. Може да е всякакъв, но винаги ще се помни, най-вече като лидера на култовия Барбадос. Заедно с Таяк - най-силните племена в нашата история.
А тези неща за които говориш явно няма да станат, защото от няколко източника изтече информация, че Ваня е на финал. Така че на мен изобщо не ми е интересно от много време насам, но ей така си гледам да видя как се е стигнало до там. Да, адски много зависи от това Занев да мина на тяхна страна. Така ще станат петима и ако някой от тях спечели двата гласа Ваня си заминава. Ако Занев мине на страната на Антон, то и Надя може да мине към тях, но ти не я ли слушаш какво говови в интервютата. Че само използвала Занев, аз така разбирам нещата от това което споделя пред камерите. Явно има много силна сплав в Нага. А Надя и Дамяна незнайно как и защо забравиха за клетвите и сълзите си. Това за мен е шокиращо и може да има някакво друго обяснение за което не знаем и никога няма да узнаем.
Дамяна след срещата с Явор в онзи хотел явно е усетила, че мъжлето я е използвал за да продължава напред без значение дали тя ще хлътне по него. Сама каза после  пред камерата, че момичето порастна.

# 996
  • Мнения: 4 740
Скрит текст:
Тина,
абсолютно никой не трябва да се познава с който и да било по какъвто и да било повод. Изключвам сезони като този в който ветерани играят срещу фенове, защото няма как ветераните да не се познават). Но при новобранците това трябва да е абсолютно забранено. Също така трябва да има строга тайна кои са участниците и самите те да се запознават за първи път на самия остров, а изтече информация, че това всъщност не е така?!
това за мен е недопустмо и много голям минус на българския съврайвър наред с избора на игри и отборните игри в решителния етап от играта когато има само едно племе.
Ако знаеш как са заплетени... Нагите също са имали събирания по офиси.
България е малка, винаги имаш общи познати с някой. Единственото, което не харесвам на Ваня е че предварително си е бил тотално подготвен, даже и с подкрепа - Янита му е кума, Дамяна е колежка и приятелка на жена му, Силвия Димитрова също е близка с жена му, Агонцеви и те... И какво става - един новобранец се познава с повечето участници.
Одри,
права си. Бих се радвал ако Митачето спечели. Simple Smile
Силно се надявам...
Одри,аз не го казах като нещо лошо. Просто дадох пример,че отношенията извън играта влиаят много малко на това което се случва по време на предаването. Същото се е случвало и в Америка. Някакви супер коалиции се правят преди даден сезон да започне и като отидат на острова още първите дни всичко отива на вятъра.
Лошо, не лошо  Mr. Green Вадя ноктите като се каже нещо за Митко  Joy

# 997
  • Мнения: 1 432
Тина,
абсолютно никой не трябва да се познава с който и да било по какъвто и да било повод. Изключвам сезони като този в който ветерани играят срещу фенове, защото няма как ветераните да не се познават). Но при новобранците това трябва да е абсолютно забранено. Също така трябва да има строга тайна кои са участниците и самите те да се запознават за първи път на самия остров, а изтече информация, че това всъщност не е така?!
това за мен е недопустмо и много голям минус на българския съврайвър наред с избора на игри и отборните игри в решителния етап от играта когато има само едно племе.
По тази логика и Ники Мартинов нямаше никаква работа в сървайвър. Като баща на близначките определено се е познавал с предишните сървайвъри. Просто самите продуценти търсят хора свързани с минали участници и няма как да не се познават повечето малко или много.

# 998
  • Мнения: 292
Audrey Hepburn, все едно роднина на Ръсел не е участвал в АС. Престанете да мислите, че тези неща ги има само тук.  Rolling Eyes  Laughing

# 999
  • Мнения: 4 740
Audrey Hepburn, все едно роднина на Ръсел не е участвал в АС. Престанете да мислите, че тези неща ги има само тук.  Rolling Eyes  Laughing
Ама аз не мисля че нещата ги има само тук.

# 1 000
  • Мнения: 1 432
Одри добре, само Ваня се е познавал с всички Rolling Eyes. Мерлина и тя така всички познаваше и много далеч стигна Rolling Eyes

# 1 001
  • Мнения: 292
Семейство Мартинови как бяха? Същата работа.

# 1 002
  • София
  • Мнения: 27 339
факт
Антон се е прицелил във Ваня. Може да е късно, но се опитва човека да отвърне на удара и удря точно там, където трябва да се удари.

Ваня искаше да гони Митко, после Агонцев, но се подведе по други хора и изгониха Бърканичков. Така че вече не може да се говори за Ваня, че е истинския лидер. Да, има две послушни кученца на каишка, но тези кученца ще скачат и мятат опашки и за Йори...

А сега ако се беше (а той бързичко се нави) съгласил да ударят Дамяна при положение, че Занев е номиниран щеше да си вкара неспасявам автогол, защото хем можехе да го изгонят, хем със сигурност да загуби Дамяна като глас в журито, тъй като тя с право ще се чувства предадена за втори път.

# 1 003
  • Мнения: 4 740
факт
Антон се е прицелил във Ваня. Може да е късно, но се опитва човека да отвърне на удара и удря точно там, където трябва да се удари.

Ваня искаше да гони Митко, после Агонцев, но се подведе по други хора и изгониха Бърканичков. Така че вече не може да се говори за Ваня, че е истинския лидер. Да, има две послушни кученца на каишка, но тези кученца ще скачат и мятат опашки и за Йори...

А сега ако се беше (а той бързичко се нави) съгласил да ударят Дамяна при положение, че Занев е номиниран щеше да си вкара неспасявам автогол, защото хем можехе да го изгонят, хем със сигурност да загуби Дамяна като глас в журито, тъй като тя с право ще се чувства предадена за втори път.
Късмет има, че не изгони Митко  Mr. Green Щях да го намеря и да го убия  Joy

# 1 004
  • Мнения: 292
факт
Антон се е прицелил във Ваня. Може да е късно, но се опитва човека да отвърне на удара и удря точно там, където трябва да се удари.

Ваня искаше да гони Митко, после Агонцев, но се подведе по други хора и изгониха Бърканичков. Така че вече не може да се говори за Ваня, че е истинския лидер. Да, има две послушни кученца на каишка, но тези кученца ще скачат и мятат опашки и за Йори...

А сега ако се беше (а той бързичко се нави) съгласил да ударят Дамяна при положение, че Занев е номиниран щеше да си вкара неспасявам автогол, защото хем можехе да го изгонят, хем със сигурност да загуби Дамяна като глас в журито, тъй като тя с право ще се чувства предадена за втори път.
Ваня избра Бърканичков за да начеше крастата на Йори и Занев да мине към неговата дружинка, това е очевадно.  Все му беше тая кой ще изгони от Гаруда, защото нямаше да попадне в журито, но Агонцева се издъни и Барни отиде там.

Общи условия

Активация на акаунт