Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 8 (31.10-6.11)

  • 37 306
  • 1 015
  •   1
Отговори
# 1 005
  • София
  • Мнения: 27 298
ама разбира се, че е ''очевадно''  Laughing
ама само за вас.
остава само да почнете и вие да слагате БОГ пред Ваня.  Joy

п.п. да, ама Дамяна ще/щеше да е в журито.

# 1 006
  • Мнения: 1 432
факт
Антон се е прицелил във Ваня. Може да е късно, но се опитва човека да отвърне на удара и удря точно там, където трябва да се удари.

Ваня искаше да гони Митко, после Агонцев, но се подведе по други хора и изгониха Бърканичков. Така че вече не може да се говори за Ваня, че е истинския лидер. Да, има две послушни кученца на каишка, но тези кученца ще скачат и мятат опашки и за Йори...

А сега ако се беше (а той бързичко се нави) съгласил да ударят Дамяна при положение, че Занев е номиниран щеше да си вкара неспасявам автогол, защото хем можехе да го изгонят, хем със сигурност да загуби Дамяна като глас в журито, тъй като тя с право ще се чувства предадена за втори път.
Ваня избра Бърканичков за да начеше крастата на Йори и Занев да мине към неговата дружинка, това е очевадно.
Повече от очевадно. Даже щеше да е глупаво да си налага мнението и да ядоса коалиционните си партньори когато няма никакво значение дали щеше да е Барни или Митко или Агонцев.

# 1 007
  • Мнения: 1 432
ама разбира се, че е ''очевадно''  Laughing
ама само за вас.
остава само да почнете и вие да слагате БОГ пред Ваня.  Joy
И ти така за Агонцев Laughing

# 1 008
  • Мнения: 292
ама разбира се, че е ''очевадно''  Laughing
ама само за вас.
остава само да почнете и вие да слагате БОГ пред Ваня.  Joy
Сега като нямаш аргументи и станахме на нас и вас? Много ясно, че ще послуша Йори нали четиримата се държат, а Занев е решаващ глас с Надя.

# 1 009
  • София
  • Мнения: 27 298
ама разбира се, че е ''очевадно''  Laughing
ама само за вас.
остава само да почнете и вие да слагате БОГ пред Ваня.  Joy
И ти така за Агонцев Laughing

глупости. Едва ли има човек, който да е критикувал и да се е ядосвал на Агонцев повече от мен. Аз не съм заслепен фен на някого и си пиша така както ги виждам нещата. Обаче двата крайни лагера на Ваня и Занев сте ми адски забавни  Grinning

# 1 010
  • Мнения: 292
ама разбира се, че е ''очевадно''  Laughing
ама само за вас.
остава само да почнете и вие да слагате БОГ пред Ваня.  Joy
И ти така за Агонцев Laughing

глупости. Едва ли има човек, който да е критикувал и да се е ядосвал на Агонцев повече от мен. Аз не съм заслепен фен на някого и си пиша така както ги виждам нещата. Обаче двата крайни лагера на Вана и Занев сте ми адски забавни  Grinning
Добре, че беше Ива та да живнеш малко и всички останали да ти се сторят "адски забавни".  Laughing

# 1 011
  • София
  • Мнения: 27 298
да, да, представи си.
но най-забавното щеше да е ако абсолютно нищо не се знаеше  Laughing

# 1 012
  • Мнения: 644
хем със сигурност да загуби Дамяна като глас в журито, тъй като тя с право ще се чувства предадена за втори път.
Много зависи това от няколко неща - първо Ваня въобще да стигне до финал, от тук до края той ще е винаги номиниран когато някой гарудец спечели неприкосновеност, второ кои ще останат с него на евентуален финал, трето дали Дамяна ще се почувства предадена или ще осъзнае, че е нямало друг избор и това е част от играта (както е направил Барни от това, което каза в "Преди обед" днес). Аз въобще не съм сигурен, че Дамяна би гласувала за друг. За кого и защо? Само за мъст? Какво печели от това?

# 1 013
  • Мнения: 1 432
Diavolo нали казваш,че Агонцев е много харизматичен и добър играч. Ако е така ще убеди Заньо да му прости както Ваня направи с Дамяна и Надя Wink Тогава наистина ще го призная за някакъв играч. До тук нищо не е направил.

# 1 014
  • Мнения: 1 432
Топ коментара от фейсбук в момента:
"Ваня и Занев са най- големите предатели и измекяри в тази игра! Когато преговаряха с Дамяна тя да номинира и изгонят Бърканичков й обещаха , че ще играят заедно и ще я защитят по- нататък в играта. Така ли я защитават, пълни нещастници и неблагодарници! Занев ми беше сред фаворитите, но след това изпълнение за мен е пълен неблагодарник и предател!"
И друг коментар:
"Тези двамата не бива да печелят Сървайвър в никакъв случай срам и позор са за вс сезони до сега!"
Кеф, вече Ваня не е единствения "злодей" в сезона Laughing

# 1 015

Общи условия

Активация на акаунт