Мрачно е навън и капе, МАЙско бебе мама хапе

  • 23 750
  • 744
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 048
Здравейте,
От мини прикс съм вземала бодита и съм доволна  Peace
Djufinka мн неприятно това с антибиотика...пожелавам да оздравява бързо бебка  Hug
А иначе, да. Калгел съдържа лидокаин, но  Blush това, че споделяме, че спят бебоците, не е защото сме ги упоили Simple Smile по-скоро от облекчение заспиват  Peace вчера преди лягане пак й намазах венците, защото започна да се търка в основата на ухото ( чела съм, че това също е признак при никне не на зъби, дори понякога се стигало до възпалени ухо - нали са вързани уши, нос и гърло, но се надявам да ни се размине и да нямаме в темата подобни оплаквания) Уж казват , че първите зъби най-мъчат бебето, после то свиква с болката и следващите излизали по-лесно, ама при нас всяка сутрин я проверявам и все няма подарък от феята.

А за коментарите на  този възрастен док, не съм съгласна. По-скоро в наше време бременните се хранят доста по-добре и разнообразно и може би децата след това са по-готови за зъбки т.е има натрупан необходимия запас от там знам ли, минерали, калции...

Skandity браво за хубавите мерки и теглилки Hug

Mishka пюретата на хип с различни или нежни зеленчуци и ма по малко грах или зелен фасул, ама по малко, т.е. Не е само от зел фасул. Та ако искаш да опиташ, прибави някое фасул че към основно пюре, но да не е изцяло само от фасул...уф, дано се обясних ясно...че тук се дебнем с беба

Напр Дари е с чувствителен стомах и за това газообразуващите ги оставих за по-късно и едва преди няколко дни пробва броколи. В началото на месеца давах синя слива, но и нея малко трудно я понесе.

Записвам си да питам док за цитрусите и тропическите плодове. По принцип тропическите са си витамин онзи бомби Simple Smile за това м се ще да давам от тях...знам, че не са от нашите Гео ширини, ама...Simple Smile

Отивам да си направя едно следобедно кофи, че после се почват каши, приспиване, готвене за нас...матрицата ви е ясна Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 15:49 от monicat

# 391
  • Мнения: 741
Здравейте сладури.   bouquet

Ние бяхме на ехограф и всичко ни е наред.  newsm44
Малкият се опита да съботира мисията, като стана в 08:30ч. Пи си млякото 30. мин. и пусна бомба.  ooooh!
После рева, защо го обличам, той е нудист, дрехи  Naughty Ама не му се размина.  Laughing
 

djufinka Лидокаина си е упойка, да, но когато ти ревът в продължение на часове, цяла седмица...То си е мъка за детето също, и ние приемаме болкоуспокояващи все пак. Освен това си е в допустима за бебче стойност. Тъй де аз давам само вечер, преди сън и пак ми се събуди в 2ч. и ми се смее, като ряпа. Желая ви скорошно оздравяване. Съчувствам искрено!  Hug Hug
Една главичка се подава от кревата.  hahaha

# 392
  • София
  • Мнения: 1 640
Здравейте!
За ехографа какво направление са Ви дали ЛЛ? С какъв код на специалност?
И Изпраща се за Тип кой номер?
Нашата ЛЛ май е объркала и сега ще трябва пак да ходим да сменим направлението. Цял следобяд й зъвня обаче не си вдига телефона.

# 393
  • Мнения: 206
Забравих да кажа че днес най на края дойде поръчката от Хиполенд всичко е страхотно даже и подарък са ми дали гумено пате за баня.
bialata3 нашият код в 0600000118 ако е това което си мисля но маи има значение и от населеното място но не знам със сигурност

# 394
  • София
  • Мнения: 1 640
Забравих да кажа че днес най на края дойде поръчката от Хиполенд всичко е страхотно даже и подарък са ми дали гумено пате за баня.
bialata3 нашият код в 0600000118 ако е това което си мисля но маи има значение и от населеното място но не знам със сигурност

Браво за подаръка!
А с думи какъв лекар пише?

# 395
  • Мнения: 1 048
Мен ми се върти 053, но по-късно ще проверя
...
ДА 53 детска нефрология
http://www.danina-g.com/documents/04-Prilojenie-2006-23-01-2006.pdf

# 396
  • София
  • Мнения: 1 640
благодаря! на нас са ни дали с код 22 Уролог и затова се зачудих  newsm78
а долу в ляво тип, кой е записано?
при нас пише 10 първоначален избор на специалист педиатър
което според мен също е грешно, защото ние не избираме педиатър!  ooooh!

# 397
  • Мнения: 1 048
Понеже направлението съм го дала при влизане в кабинет, само се сещам, че маркирана беше първата опция, но нито една от тях не съдържаше в текста "педиатър"
....разгледах пак линка, който ти давах
Нашата педиатърка ползва бланката от стр 9 Peace
И маркира опция 1 от Изпраща се за :...

# 398
  • Мнения: 417
Юхуу най накаря да стигна и до вас а не смао да ви чета с половин око Hug
За прането сте прави че може и без гладене и днес тъкмо да г сгъна и пребера..е да ама не - влуди ме че не е изгладено и го изгладих. Това е като да реша да не пусна прахосмука един път по изключение и след 30 мин започвам да се дразня и пак я пускам. Абе луд умора няма хахахха hahaha
Обсъждате боб и грах и ме подсетихте че имам домашен грах във фризера за който бях забравила. За сега няма да давам че има други неща на дневен ред дето чакат. Днес за първи път хапна царевична каша на Хип. До вчера беше на оризова но свърши. Впечаление ми напарви че оризовата се прави с преходно мляко ( 2-ка ) а царевичната - с 1-ца. Защо така ...странна работа. newsm78 Ама хареса му и си я хапна де. Утре повече.   chefСега се гърчоти до мен на дивана в опит да пълзи или нещо подобно. Ама хем се друса и вири дупето, хем се нервира че не мърда  hahaha
Снощи за пореден път се убедих в нещо - не иска да заспи ако не сме на спалнята  и най вече ако ме няма мен да ме гушне и да се сгуши в мен. Много ми е сладък тогава и много мило ми става.  Heart Eyes Blush
Вчера голямо ровене в ebay  му направих и набеязах разни неща дето ще ги дебна сега. Mr. Green
Ох щях и още да пиша но господина до мен е на друго мнение. Иска да се катери върху мен и това е  а за съжаление трета ръка нямам.  Mr. Green 

# 399
  • Мнения: 57
Pancake радвам се за вас Simple Smile
Вашите бебета как приеха жълтъка? Има ли някое капризно като нашето  ooooh!

# 400
  • Мнения: 1 048
Още не съм давала жълтък  Peace
Ето нещо за зъбите
Скрит текст:
http://maimunka.org/2011/02/млечните-зъби-на-бебето-никнене-симпт/

# 401
  • Мнения: 155
Момичета като влезнах в албума и натиснах игри от горе защото ми стана интересно и хоп гледам излезнала там една от моите снимки на малката  а друго не съм натиснала. Може ли някои да ми обясни защото не съм наясно с този сайт

# 402
  • София
  • Мнения: 1 640
Pancake радвам се за вас Simple Smile
Вашите бебета как приеха жълтъка? Има ли някое капризно като нашето  ooooh!

Аз съм сега на кашите. Тези дни ще дам месо, а жълтъка след това.
При нас яде обаче все си иска и кърма  Simple Smile

# 403
  • София
  • Мнения: 529
Djufinka, аз също съм малко против тези гелове. Обаче това, което казва лекарят ми се струва врели некипели. На макс му пораснаха 2 зъба на 5 месеца без седмица. И аз и сестра ми, както и нашите родители сме имали първо зъбче на 4 месеца, така че си е ген.

Миглина, и аз не съм давала жълтък. Сега месата боря, после мисля глутен да въвеждам и след това някъде към 9-10 месеца... Хемоглобинът ни си е добре, та не виждам смисъл.

Bialata, и ние бяхме на нефролог, а направлението беше номер 17, което мисля се води ехография на коремни органи.

Да споделя и аз. В карфур има 20%намаление на плодови и месни пюрета на гербер. 125мл плодови за 1.69лв и месни за 1.75(тук може и да ви излъжа за точната сума, ама нещо такова).

# 404
  • Мнения: 741
Има ли буднии?
Ние сега заспахме.
За албума, като нищо може да си видим бебоците, на първата страница,като реклама,  Виктория предупреди.
За жълтък, Мигленка не съм давала, след 9-10 мес. Бях алергична като малка към яйца, ще вмимавам с тях.
ЗА направлението, не съм го гледала, не мога да съм полезна.
 Blush
Мамчета, кажете какви упражнения правите, дупето ни пак парасна.  #CrazyСтрах ме е за паяк, че е пухкав, чувала съм, че се внимава с по-дебеличките, а и знам, че момченцата по-късно се оставят седнали, заради камбанките.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт