За нас! + снимки от срещи на момичетата от форума

  • 138 666
  • 816
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 15
Хоп и аз се вмъкнах.  Казвам се Добромира и съм на 33години.Мъжът ми е турчин и се казва Маки /от Максут/   Заедно сме от 10 г и закасняхме малко с децата защото имах 3 спонтанни аборта, но вече сме щастливи родители на 3годишно момиченце-Жаклин , а от 5 месеца имаме и син- Давид .Борбата ни беше трудна , но успеха е сладък!   Успех на всички бъдещи мами!

# 751
  • Мнения: 66
Здравейте! Аз съм Краси ( на 27), и както много момичета тук, доста време четох, преди да се включа. Ние с Жоро сме заедно вече 9 г. и най-после и двамата сме готови и ИСКАМЕ БЕБЕ! Heart Eyes За мен това е съкровена мечта от толкова много време,че вече нямам търпение... Пожелавам много скоро щастливи новини и здрави бебчета на всички момичета тук!!!

# 752
  • Мнения: 42
Привет и от мен  Hug
Казвам се Силвия на 25г. съм, Живеем с приятелят ми - Ивайло 28г., от 3 години заедно и най-после и той като мен иска да си имаме БЕБЕ - ПОЖЕЛАВАМ ГО НА ВСИЧКИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ Praynig

# 753
  • Малка къщичка - близо до морето!
  • Мнения: 176
    Здравейте! Казвам се Надя и съм на 32г., а съпругът ми се казва Иван и е на 36г. Женени сме от 12год. и имаме две прекрасни, поотраснали момченца. Преди месец и на двама ни, почти едновременно,  ни се прииска да си имаме още едно бебче. При нас има и генетично заболяване, което евентуално може да се предаде в лошата си форма при евентуална бременост, но пък има и подходяща ранна пренетална диагностика - още в 10-тата седмица. Та да обобщя.....ние освен, че много искаме бебче, искаме и се молим от целите си души  то да е здраво, пък ако даде господ и да е момиченце - щастието ще е пълно! Стискайте ни палци!

   Пожелавам на всички бъдещи родители скоро да се сбъдне съкровеното им желание за рожба!

# 754
  • Мнения: 1
здравейте казвам се поля на 30 години имам едно прекрасно момиченце този месец започнахме да работим за второ дете с нетарпение очаквам да видя след 4 дни  EFP

# 755
  • Мнения: 468
Като Ви чета и на мен ми се приисква да си имаме второ дете. Иамм дъщеря на 1 год и 4 месеца, и желание отново да бъда бременна и да държа пеленаче.
Лека бременност на всички и успех на тези които опитват  Wink

# 756
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ БАБА МАРТА!

Мартеница пращам надалече
нишка от живота във дома,
бяла като вишната на двора
и червена – сила на кръвта.

Да те топли даже и далече,
да те връща нощем у дома,
за да имаш сили във крилете
като следваш своята мечта.

Да ти дава дързост във живота,
че си струва още да вървиш
и където и да си... далече –
носиш нишката на своя род.
Аз се казвам Калина и съм на 37 години а мъжът ми е Наско на 41 нищо,че сме"по-старички"така казано също искаме да си имаме второ дете,макар че дъщеря ни е на 18!Отдавна се опитваме и мислим,че все още има надежда!Все пак надеждата умира последна!

# 757
  • Мнения: 134
Здравейте, май е време да представя и нашето семейство. Казвам се Мария на 26 години от Свищов. Съпруга ми е Милен на 34 от Враца. Имам син на 6г от първи брак и сега бебеправим вече втори месец (надявам се да ни е  последен). Миналата година имам едно мъртво раждане поради прееклампсия в 32 седмица. Това е общо взето. Момичета, желая успех на всички ви.

# 758
  • област Варна
  • Мнения: 270
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами. Май е време и аз да помисля за тази част от живота ми. Отдавна искам бебче, но с приятеля ми все се пазим с "прекъснат полов акт". Този месец ми закъснява вече цяла седмица, но шансът да е станал фал е абсолютно нищожен. От последния ми МЦ сме правили секс по горе описания предпазен метод само веднъж, поради други здравословни причини, които са вече премахнати.
Сега чакам или да ми дойде и да си пусна всички първоначални изследвания или да съм хванала нещо по погрешка. Малко ми е дискомфортно от 3-4 дена, уригвам се с извинение доста често и ходя по 20 пъти на денонощие до тоалетна. Гърдите ми не са напрегнати както преди МЦ.
И все пак да се представя... казвам се Бони и съм на 28, а бъдещия тате - Миро на 32. Много се обичкаме и сме щастливи, че сме се срещнали.
Пожелавам на всички положителни тестове от бебеправенето и ако не тоя път поне до края на годината да съм с двата крака и един корем сред редиците на гордите бъдещи мами.

# 759
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 780
И аз да се представа. Казвам се Нина и съм на 27г., а съпругът ми е Стойчо на 31г. Имаме дъщеря на 4г. и син на 1г. Решили сме да имаме поне 3деца и се опитваме да осъществим плановете си.   Laughing
Успех на всички!  Hug

# 760
  • Мнения: 175
адваме се и ние да се представим .Макар че имаме доста объркана идилия , сме страшно щастливи заедно.Казвам се Галя (34)и имам две сладки палавничета от предишен брак.След много мъка и надежда съдбата се смели над мен и ме събра с мъжа на живота ми ,Вики (24).И двамата сме от София,но за сега аз живея с децата в ДЕ.Заедно сме от 3 гидини и скоро купихме нашият пръв общт дом.За съжаление все още не живеем заедно...макар да сме "заедно всеки ден", но и това скоро ще стане.Той се разбира cudesно с мъненките ,а и те го харесват и го допускат до себе си.С две думи да не разтягам локуми ,като сме заедно всички се чустваме добре и щасливи.Още отдавна чуството за собствено мъниче се прокрадваше в нас.Не бяхме сигурни,но сега вече го осъзнаваме.Желаем го ,а и малките са във възторг от новината ,за ново попълнение.Та така, по план ще започнем от лятото(моренце,почивчица и тн),да ни върви по вода.И двамата се радваме, че попаднахме в този форум.Желаем от все сърце на всички много здраве и щасливи моменти. bouquet

# 761
  • Мнения: 7
Здравейте!Аз съм Петя на 24 години от Мездра.Искам да споделя с вас ,преди два дни разбрах ,че съм бременна във втория месец с второто си дете.ЗА един час изпитах всички възможни за човека чувства-страх,щастие,уплаха,истерия ... Няма да крия че и за аборт мислих ,направо бях като гръмната,в крайна смета с мъжът ми решихме да оставим бебето да се роди и да си го отгледаме Simple SmileНе ме е страх от нищо друго ,само от Раждането,първото ми мина много леко,даже прекалено леко за първо дете и сега си мисля че ще е много трудно направо от 2 дни ходя като завеяна :Д.Благодаря на всички които отделиха време да прочетат словоизлиянието ми Simple Smile

# 762
  • Мнения: 219
Здравейте аз от скоро съм 29 г., а приятеля ми е на 37г. от почти 5 г. сме заедно, а от 1г. правим опити за забременяване, преди все отлагахме...по -скоро аз не се чувствах готова, а когото вече и двамата поискахме...бебето не иска да става...искренно вярваме и двамата, че в най-скоро време ще успеем..т.к. проблеми няма...искаме да имаме 3-4 деца..така, че трябва бързо да наваксаме...честито и много целувки на всички бременни и на всички мамчета, пожелавам им здрави  и жизнени дечица, а на всички бъдещи мамчета скоро да видят EFP EFP EFP EFP Hug Hug Hug Hug ....горе главите момичета през лятото яйчниците работят на пълни обороти... Joy Joy

# 763
  • Мнения: 1 446
Е, здравейте и от мен! Аз съм на 27 години, мъжът ми също. От 1 година сме женени, и от скоро си говорим за деца. Засега не сме толкова напористи, но часовника тик-така. Надявам се до края на годината да имаме нещо положително като резултат.
Пожелавам на всички успехи и само положителни емоции.

# 764
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Май е време и аз да се разпиша в тази тема Simple Smile
Аз съм на 26, а годеникът ми е на 33. От почти 2г. сме заедно и от този месец започваме да работим за бебче. Надявам се още в края на този и началото на следващия месец да можем да се похвалим с положителен резултат  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт