Отговори
# 735
  • Мнения: 960
Аз не се меря ,но щете видим във вторник ,на прегледа .А за сутиените аз си намерих на пиротоска в магазина за бременни на мн изгодна цена по 10-15 лв ,все пак няма да го нося дълго ай няма смисъл да дам 80-70 лв за сутиен .Аз се мажа когато се сетя още от началото имам и масло и олио и крем за зърна всичко за бременни .ММ направо ме ядоса много с триста зора го накарах да излизаме сега да се видим с едни приятели било му късно 7 30 мързяло го абе мързел .А като почне работа ептем няма да има свободно време а и въобще не излиза на последак . Crossing Arms Добре дошли на новите мами

# 736
  • Мнения: 219
Аз не знам колко съм качила до сега.  Joy Във вторник съм на консултация та ще ме мерят,теглят и ще слушаме тоновете.
За мазането аз съм на бадемово масло.Колкото и скъпи кремове да си купувате,ако сте предразположени на стрии нищо няма да ви помогне.  Praynig Да се молим да се отървем с малко.  Joy
За бебето не знам...толкова рано,но все пак всичко е възможно.
Sweety,пускай вече новата тема....нямам търпение вече да я видя!  newsm68

# 737
  • Мнения: 336
Хеей момичета, май всеки момент ще си имаме нова тема? Нямам търпение да я видя:)
За съжаление цял ден нямах сили да ви следя Sad толкова много не бях лежала от години. Никки утр сутринта ще мина през Лл, поне да ме погледне. За лекарства, беше ми изписала преди няколко дни едно, точно ако се случи така. Хомеопатично, за засилване на имунитета, ставало за бременни... Добре, че не го взех, щеше да е безсмислено- от снощи, каквото поема го изкарвам...Sad май ще разчитам да се оправя от самосебе си, друг избор нямам...
За килограмите, аз съм + 2 вече, а с предната Б- първоначално -3, след което- 10 отгоре.
А тези леки побутвания, аз мисля, че опрделено са от бебчо( много се извинявам, забравих коя беше мамата, която написа за тях, но съм много зле с концентрацията днес). И при мен беше точно такова усещането- леекичко почукване точно там- под пъпа Wink

# 738

Общи условия

Активация на акаунт