Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Магия

• 73 818
  • 321
  •   1
Отговори
# 315
  • Sofia
Преди 15-16год беше изсипана пръст на изтривалката пред входната врата в апартамент в който живеех преди години,а после сестра ми го ползва.Нямаше саксии на етажа.Минаха ми лоши мисли,з-то скоро бяха починали доста възрастни съседи ,а в другият вход живееше една баба, която беше близка с моята баба/беше починала преди 6год/и тя май правеше разни заклинания,клетви и т.н.Моята също кълнеше,урочасваше,баеше...двете бяха дружки 😠
След година баща ми заболя изведнъж и за месец си отиде...последните две седмици беше там...🥺
Мислила съм си дали не е било пръст от пресен гроб изсипан...

Не знам какво трябва да се направи...може би да се напръска със светена вода или да се прикади с тамян...

# 316
  • София
Точно така, отиди на църква запали свещички и сепомоли, вземи светена вода напръскайте къщата и прекади с тамян. Ако нещата се успокоят добре, ако продължат кажи ще ти кажем какво да направиш.

# 317
Ще използвам темата да си задам въпроса. Може да не е нищо особено, но може и да значи нещо.
Вече няколко пъти майка ми намира на гроба на баща ми не цветята, които тя е занесла и поставила, а други, неизвестно от кого поставени. Той почина преди малко повече от 3 г. Когато тя отива, нейните цветя ги няма там/да допуснем защото са повехнали/ , махнати са.
Питала е всички роднини един по един/без едно семейство, с които не се имат отпреди да почине той/, и всички са отрекли да са занесли нови цветя и да са хвърлили нейните. Въпросът е този, който го върши незнайно кой , от почит към паметта на починалия ли ще да е, или може да има нещо друго?

# 318
Моето мнение, доколкото са коректно дадени фактите - а аз Ви вярвам, е че е намесена жена, с която приживе баща Ви или е имал някакви отношения, или тя е имала чувства към него - възможно несподелени. Като цяло - ревност към връзката и брака, които е имало между родителите Ви.

Възможно е и някакъв негов роднина да е, който не е приемал брака им и все още има към майка Ви негативни чувства.

# 319
Благодаря за отговора!
Да, майка ми се съмнява за бивша негова любовница/ аз тогава съм била ученичка и не съм много "в час"  - но как е намерила къде е погребан../   Също за това семейство, единствено което не е питала, но приживе баща ми много им е помагал, може ог някаква признателност.  Ако е с цел почит към паметта му, каквото и да е било,, не е нещо необичайно.  Притеснението ми бе да не е някой с недобри намерения, казано иначе да има недобри цели с това си действие.

# 320
На мъртъв човек вече с нищо не може да се навреди. На Вашето семейство такива действия - също. Това е просто отношение.

# 321
  • Sofia
Не е трудно да се намери къде е мястото.
Всичко се записва,име,парцел,ред...
За Централните в София за такова инфо се плаща 😁 Преди 3-4год беше около 7-8лв.

Общи условия

Активация на акаунт