Магия

  • 90 957
  • 335
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 881
Един въпрос какво да направя с муски да си изгоря или пусна във вода ,ако има хора вещи в това нека пишат Simple Smile

# 331
  • Мнения: 132
Не съм веща в нещата, но за муски съм чувала че е по-добре да се изхвърлят в течаща вода.
Аз влизам с въпрос, подозирам че моя близка ми прави разни магии, на мен и на цялото ми семейство. От няколко дни я наблюдавам, разпитва ме за рожденна дата, имена на родители ( сетих се че може нещо да мисли след като ги дадох), отделно идва всеки ден вкъщи. Усещам че нещо ще прави в скоро време, моля споделете ми има ли начин да се предпазя, така че да не ме хваща мен и семейството ми това което е намислила.

# 332
  • Мнения: 6
Здравейте отново, този път бих искал да попитам относно едни амулети или талисмани които имам, не знам точно кое определение е правилното в случая за тях, но всъщност бих искал да разбера по-точно какво представляват и за какво се използват и още повече ми е интересно какви са изобразените фигури на тях
Пускам снимки тук

Последна редакция: чт, 17 фев 2022, 23:26 от Decus et Tutamen

# 333
  • Мнения: 447
Здравейте отново, този път бих искал да попитам относно едни амулети или талисмани които имам, не знам точно кое определение е правилното в случая за тях, но всъщност бих искал да разбера по-точно какво представляват и за какво се използват и още повече ми е интересно какви са изобразените фигури на тях
Пускам снимки тук
Не мога да дам абсолютно точен и верен отговор, но тъй като никой не отговаря ще напиша, каквото мога. Средния талисмат прилича на толтекска фигура за защита и свързане с природата и по-точно покровителство от природата. Докато другите 2 амулета са египетски. Първия е комбинация от знаци, което означава, че това е надпис и започва с окото на Хор, който се смята за символ на просветление. Мисля, че в интернет има информация за египестката писменост и може да откриете, всеки един знак какво означава по отделно. Вече в подобна комбинация може да съставя и дума, но затова вероятно ще ви трябва египтолог или някой, който има подобни познания и интереси.
На Третия амулет е изобразен Анубис - той се смята за Бог гробовете, но в същото време и за господар на везните и правосъдието, и пътеводител и защитник на душите. Според мен целта на последния амулет е да помага на този, който го носи да търси справедливостта в живота и ако има пороци и прегрешения с помощта на Анубис да ги трансформира, защото той се смята, че той освен господар на отвъдното е бил и помощник на изпадналите в грях души.

# 334
  • Мнения: 6
Благодаря ти много за твоя отговор TruthSeeker. 
Винаги ми е интересно да прочета твоето мнение по моите или по чужди въпроси защото ти винаги си имал една по-интересна и по-различна гледна точка на нещата

# 335
  • Мнения: 16
Здравейте!
Имам въпрос и не знам към кого да се обърна. Ще се радвам да получа отговор от някой, който има представа за какво иде реч.
Днес е Задушница и бяхме на гробища. Забелязахме, че от гроба липсва един свещник (такъв като латерна, декоративен). Доста е голям, метален е и няма как да е излетял при някоя буря. Помислихме, че някой може да си го е харесал и да го е взел, но пък кой би си занесъл нещо от гробища вкъщи?
След това забелязахме, че около гроба има нахвърляни от тези свещички кръглите, едни такива плоски и малки, с метално дъно, в левчетата ги има. Не знам как точно да ги обясня, от тези дето влюбените си ги редят по леглото. Успях да преброя 10 (може и повече да са били, не съм сигурна) и бяха изгорели докрай.
Имаме роднини, които се занимават с магии и най-редовно ни подмятат предмети пред входната врата. Та затова си помислих, да не би някой да е правил магия на гроба на починалия ни роднина?
Какъв е този ритуал, някой знае ли?
Предварително благодаря на отзовалите се!

Общи условия

Активация на акаунт