Мъжете са "направени" такива.

  • 16 591
  • 357
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 40
Не ми трябва Лодиш, бях стажант 6 месеца в екипа около Крейг Вентър, скоро заминавам пак Wink
Свободата я получих след като я хванах да ме лъже, притеснявала се как ще го приема, всичко е просто, само женският мозък го усложнява.

Никъде не съм казал че съм е*ач, то се подразбира от професията ми че не съм особенно голям играч.. едва ли има плейбой генетик, аз само казах че модела не работи, нищо повече.. но женският мозък НЕ е устроен да мисли логично, а само как някой да ви подуе корема, пердета и амг-та  Laughing т.е социален статус, затова жените учени са рядкост.

# 346
  • Мнения: 1 262
А Rivien, ама ти още ли си тук? Нали спря да влизаш при истерясалите Crazy. или ти хареса Sunglasses Laughing

# 347
  • Мнения: 40
Да си призная да  Laughing Явно и аз съм истерясъл моментно от скука Mr. Green

# 348
  • Мнения: 14 170
 Rolling Eyes Аз нещо не разбрах. Ебач ли си или не си? Преди да пие кафе с друг гаджето ти или след това реши, че ще онождаш уличници? "Направен" ли си като другите мъже или спиш само с една, защото си лаборант? Играч ли си или не си? Значи съм права, че пишеш за еротичните си фантазии, но защо ги приписваш на всички мъже? И последен въпрос. Да не би в лабораторията да участваш в някакъв ескперимент срещу заплащане и това да се отразява на сивите ти клетки?

# 349
  • Мнения: 3 720
Да си призная да  Laughing Явно и аз съм истерясъл моментно от скука Mr. Green
Тогава се постарай повече, вкарай нова интрига, измисли нещо, така де... забавлението поне да прилича на нещо.

# 350
  • Мнения: 14 170
Забравих да питам още нещо. По-напред определяш гаджето си (а пък даже и майка й  ooooh!) като фригидна. Фригидна е жена, която не може да се възбуди по никакъв начин. А твоята приятелка получавала по 2 -3 оргазма на сеанс. Та, пак се обърках - фригидна ли е или не?

# 351
  • Мнения: 6 365
Едно е сигурно- ако поиска да стане мазен чичак, лесно ще натрупа сланини:)

Виж за БМВ с кожен салон ще трябва да поработи една идея повече.

# 352
  • Мнения: 1 749
Едно е сигурно- ако поиска да стане мазен чичак, лесно ще натрупа сланини:)

Виж за БМВ с кожен салон ще трябва да поработи една идея повече.
Така като го гледам, е предразположен към натрупване на мазнинки.
ЗА БМВ-то - може да си го вземе на изплащане. После ще се чуди откъде да избие пари да го храни, но кво пък толкоз....

# 353
  • Мнения: 6 982
Не ми трябва Лодиш, бях стажант 6 месеца в екипа около Крейг Вентър, скоро заминавам пак Wink
Свободата я получих след като я хванах да ме лъже, притеснявала се как ще го приема, всичко е просто, само женският мозък го усложнява.

Никъде не съм казал че съм е*ач, то се подразбира от професията ми че не съм особенно голям играч.. едва ли има плейбой генетик, аз само казах че модела не работи, нищо повече.. но женският мозък НЕ е устроен да мисли логично, а само как някой да ви подуе корема, пердета и амг-та  Laughing т.е социален статус, затова жените учени са рядкост.


Напротив. Пълно е с жени учени. То не пречи да не са съгласни мъжа им да чука всичко живо. Въобще няма никаква логическа връзка между двете. С ММ и двамата сме учени. И двамата сме силно моногамни. А от стаж до стаж има разлика.  Wink

# 354
  • планетата Земя
  • Мнения: 114
Ммм, има нещо гнило в Дания...
Моделът за семейство не се определя от количеството тестостерон или естроген, а от обстоятелствата около отглеждането и опазването на поколението. 'Щото то к'ва файда да си хвърлиш семето, ако то не поникне?!
Хищните бозайници нямат много естествени врагове (ако не броим човека разбира се) и женските лесно се справят с отглеждането на малките. При лъвовете все пак мъжкият си пази прайда (основно от други лъвове;)).
Навярно си чувал за императорския пингвин. Имаше едно много готино френско филмче за тези изключителни животинки. Та при тях мъжкият стои 3 месеца гладен при температури под -60 градуса и гледа да не изпусне скъпоценното яйце от краката си. Именно при мъжкият се излюпва яйцето. Пингвините могат да са двойка години наред. Но не е лесно да отгледаш поколение в арктически условия.
Въобще при птиците семейството е доста стабилно.
Има и други интересни животинки. При морските кончета мъжкият ражда малките. При някои риби мъжкият се грижи за поколението си. И така нататък. Не съм зоолог.
Та моделът предимно зависи от шансовете за оцеляването на поколението. Хормоните са следствие.
Мое мнение.
Макар че надали има смисъл да поствам. То тук сигурно хиляда други неща са се разисквали, както обикновено. Прочетох само първата страница от темата, останалите са сигурно бла-бла...

# 355
  • Мнения: 203


ЗА БМВ-то - може да си го вземе на изплащане. После ще се чуди откъде да избие пари да го храни, но кво пък толкоз....
Споко ще му сложи газова уредба  Grinning

# 356
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731


ЗА БМВ-то - може да си го вземе на изплащане. После ще се чуди откъде да избие пари да го храни, но кво пък толкоз....
Споко ще му сложи газова уредба  Grinning


И летНи джанти  Mr. Green

# 357
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731

Общи условия

Активация на акаунт