Отговори
# 15
  • Мнения: 2 141
Момичета, почерпете се

Днес моето съкровище  baby_neutral Мони става на 9 месеца Heart Eyes
Благодаря на Бог, че го имаме Heart Eyes
Благодаря Флауърче Hug

# 16
  • Мнения: 554
Аууууу, темата е стра-хот-на! Поздравления на Кръстева Heart Eyes  bouquet И честита месечинка на моя приятел Heart Eyes newsm38 Gift

Момичета, не знам какво да правя вече ooooh! Батериите ми свършиха, малката пикла не ми позволява да ги заредя, направо ми стопи лагерите, спя по 2-3 часа в денонощието...ще се самообеся ви казвам newsm45 Май ще и правя попара с вино hahaha

Споделете как правите нишестето newsm78 Купих натурално царевично и пшеничено, но идея нямам какво да ги правя Thinking

# 17
  • NE
  • Мнения: 10 999
Елефтерия Разбирам те. Много е гадно! Hug
Мойто диваче го слагам на пода докато каталяса. Само че едвам опазвам кабелите. Crazy

# 18
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Злате, да има още поне 100 пъти месечинки по 9 Мони  Hug

Да се отчета - амаранта НЕ се прие ... Май, май аз ще си го ям, защото пише, че намалява лошия холестерол ..., а моя при норма най-много 5 е ... 9,5 ...

# 19
  • София
  • Мнения: 464
Здравейте!
Кръстева, благодаря за темата, много е хубава, а колажът е супер, с прекрасни бебоци! Честита месечинка на Мони, да ви е жив и здрав и много да ви радва!
Алекс вече толкова бързо пълзи, че обличането е приключение, ако успея да го хвана Simple Smile. Също така хвърчи с проходилкат и се изправя и върви по решетката на леглото.
За неспането напълно ви разбирам и при нас същата история, а по-тъпото е че НЯМА зъби още Crossing Arms.
Добра идея е за гриса, мисля и аз да пробвам, че засега давам само каши.
Амранта аз го права със много зелнчуци и Алекс го харесва (морков, лук, тиква, цвекло, праз ги варя заедно с амранта и после пасирам).
Хубав ден!

# 20
  • Мнения: 2 431
Здравейте на всички в новата тема! Simple Smile

Кръстева, ще повторя всички момичета, но една хвалба повече не лошо  Hug Темата е наистина невероятна, благодаря за усилията и доброто настроение!   bouquet А относно колажа, освен че е умопомрачителен, дали ще може да си кажете кои са ви бебчетата?  newsm78 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Срам, не срам, познах само своето и Мони. Не се сърдете, ама нали на свеки отсега се подмазвам.  Heart Eyes Ние сме на втората снимка най-вдясно с делфинчето. Simple Smile
На Мони му пожелавам за мини рд-то да е все така лъчезарно прекрасно дете и да радва още мама и тати!  Party

Дуче, Съни и всички други - благодаря за хубавите и мили пожелания!  Hug Дуче, дано се е махнала бактерията при вас!
Скрит текст:
За свещите не съм чувала нищо такова, а и предпочитам да не вярвам на такива твърдения. Снощи в новините казаха нещо ужасно за двама възрастни хора, дето били нападнати и ми стана супер мъчно, та аз днес запалих една свещичка за тяхно здраве, извинявам се за отклонението, но доста се разстроих и така...

Феичка, успех с ортопеда и да те успокои!  newsm10

Гери, мила, да ти се оправя кръстчето по-бързо, стискам палци!  Hug

Много прекрасен ден на всички!  Two Hearts

# 21
  • Мнения: 599
Привет, мами!
Elefteria, не бой се, ще премине и тоя период. Ей го на, аз оцелях Grinning
Ние пълзим все повече и все по-добре. С кабелите и аз срещнах трудности. Все където не трябва, все натам го влече.  newsm78
Кръстева, честита месечинка на Мони! Голям, убав левент да порасте!  Hug
Гери, пожелавам ти скорошно оправяне на кръста. Съчувствам ти най-искрено.  Hug
Пуснахме изследванията. Стискайте палци да са чисти.  Praynig
А сутринта попаднах на това видео, което ме разчувства много, много.  И реших, че искам да го споделя с вас. Тайландците правят адски добри реклами, винаги ме трогват. В случая - реклама на бебешки сапун - "Инстинкт"

Последна редакция: ср, 05 ное 2014, 11:43 от г-жа Мечева

# 22
  • Бурса
  • Мнения: 647
Цопвам се и аз в темата, с голеееееееми благодарности на Кръстева за труда. Личи че с желание е правена темичката. Бебоците са страхотни пак и пак. Теди е на втория колаж в ляво с книжката.

Снощи беше и тя нощна птица, стоя ми будна до 12  #Crazy а като съм тръгнала да я приспивам от 8  ooooh!. И при нас е зъбна драма, дадох панадолче и поне спа спокойно през нощта.

Сега и правя едно пюре, което свекъра беше правил веднъж Simple Smile с картофи, зелена ябълка и селъри. Да видим на нея дали ще и хареса, че тия дни хич не яде  Praynig

ФеичКа имаш съиснати палчета от мен Wink всичко ще е наред на ортопеда.

Гери оправяй се по-бързо  Peace

Кръстева забравих да кажа, много ми харесват нещата за кръщенето, добър избор  Party

Хубав ден момичета  Hug

# 23
  • Мнения: 1 457
Кръстева,честита месечинка!   bouquet
Мечеваааа,ама моля ти се-такива клипчета въобще не действат добре на разклатената ми и недоспала нервна система!  doh Стискам палци за изследванията!  Peace
Мами-от вчера си мием 2-та зъба с едно такова чудо! Малката страшно се кефи,защото си чеше зъбите с него!  Mr. Green Вие питали ли сте докторите за зъбната хигиена?  newsm78

# 24
  • Мнения: 642
Здравейте,

да мина набързо и аз да почерпя

и ние днес си имаме месечинка, честита и на Мони  newsm51

Много силни  Hug на всички, дето се занимават с шамани, дано нямате поводи за притеснение.

Съни от къде го взе туй нещо, че искам и аз да почна да мия зъби, само търся начини как да си тормозя детето, та по някакъв начин да й връщам за недоспиването и неяденето  stork-boy smile3508

Та ние пак не ядем, днес няма да й давам сок, пък да видим.  newsm78 Днес времето е гадно  buria та ще си седим вкъщи и ще се храним цял ден. Последният номер е да й правя храната на топчета и така да й я давам, че не ще с лъжицата. Ще ме побърка това дете  smile3511

Разписах се, помрънках, отивам да гледам клипа на Мечева, та поне да имам извинение защо рева

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 11:35 от kopchelino

# 25
  • Мнения: 2 431
Копчелино, честита месечинка и на вас!  Heart Eyes

Добре че ме подсетихте - Кръстева, страхотни са нещата за кръщенето, браво за вдъхновението! Simple Smile

telly, интересна и вкусна ми изглежда тази рецепта, ще си я открадна, нали може?  Embarassed Rolling Eyes Много обичам интересни рецептички, Нели вече знае.  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 2 130
Здравейте и от мен  Simple Smile
Да се разпиша доде ми е примоцията, че ще е още най- много половин час .

Честити месечинки на Мони,  Натали и другите бебоци.  newsm18

Успех с шаманите на всички и да има само добри резултати.

Ние зъби не мием още, но имам 2 четки за зъби тук и му ги дадох тези дни да си играе с тях. Ако не друго, то поне да се опознае с тях и да им свиква  Joy
 sunny:*kiss а как миеш ти зъбките. С или без паста за зъби. Мисля че за сега не можем да слагаме паста за зъби  newsm78

Elefteria  дръж се , няма как . Дано излязат по бързо тези зъби.
Ние за сега сме горе доло кротки . Будим се през час-два, но поне заспива после и денем ми спи едно спане , че без сън знам какво е и дано не ме споходи пак  Praynig

Пак ми се запушва тази дясната гърда. Ще полудея с това нерегулярно негово цокане. Нормално жените имат тези ядове в началото, а аз в края на кърменето  ooooh!.

Скрит текст:
За тези свещички и аз не съм чувала подобно нещо. Аз вече няколко пъти си паля и за живи и за мъртви.
А за бабата и дядото направо щях да се разрева вчера...
Какво става с тия хора незнам, но тази агресиа е масова , да не казвам че и в децата я има. КАкво е това чудо незнам  ooooh!
Сори че се отклоних така.

мойто диване е онуй де пляска най от доло на колажа Simple Smile

хубав ден и само хубави емоций на всички  Hug

# 27
  • Мнения: 224
Здравейте момичета,
прекрасна тема с най-сладките февруарчета.Поздравления, Кръстева! Честита месечинка на Копчелино и на Кръстева, празнуваме с вас и ние правим 9 месеца:)Флауър, Мечева успех с изследвянията и ние трябва да правив този месец за пореден път , заради фонтанелата.
За яденето и аз взех елда, киноа, грис, овесени ядки и започвам да ги вкарвам за закуска, че все попара до сега.
За миенето на зъбките си имаме четка и паста:)
Лек ден от нас!

# 28
  • Мнения: 1 457
копчелино,ани,честито и на вас!   bouquet
За силиконовата четка-напръсник-взех я от една аптека,на Canpol е и "миенето"се изразява в това,че и давам с лъжичка вода,после и давам да го дъвче,почетквам малко и после пак и давам няколко лъжички вода!Паста мисля,че е рано,но не съм питала доки!  Peace

# 29
  • Мнения: 472
Здравейте момичета Simple Smile

Кръстева, Копчеи Ани Честити ви месечинки, да са много послушни и щастливи бебоците Simple Smile

Кръстева Нещата за кръщенето са страхотни  Hug

Съни И аз мисля да купувам такъв накрайник, но не съм гледала къде ги има Simple Smile

Sahasrara Утре ще пробваме и ние нова рецепта за следобедна закуска и ако ни хареса ще я споделя  Wink

Скрит текст:
А за свещичките и аз не съм чувала. Знам само, че не се ходи на гробища до 1 годинка. А за бабата и дядото, направо е ужасно. Как може да има такива жестоки хора, но да се надяваме че Господ гледа и всеки ще си получи заслуженото. Днес ме шокира и новината за бащата, който е намушкал многократно 2-годишното си момиче и се е обесил. Как може да отнемаш живота на собственото си дете. Извинявам се че се отплеснах.

Хубава вечер Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт