ОКТОМВРИйки с бебчета в ръце засмени местят се в РОДЕНИ

  • 28 797
  • 786
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 859
j.adore,малката се обърна чак последния месец,допреди това беше седалищно,и аз мислех че може да е от разположението проблема Rolling EyesПоне ме успокоиха,че в 99,99% нещата се коригирали за месец PraynigСтискам палци вдичко да е ок при вас Praynig Peace
 
Мами ,много ме притесниха #Crazy #Crazy #CrazyНали с таткото нямаме брак,а аз се разведох с бившия ми мъж февруари чак ooooh!Попълнихме документи с приятеля ми ,да го запише с неговите имена в болницата,обаче казаха,че ако не са минали 365 дена от развода се записвало автоматично с името на бившия съпруг Sick Rolling Eyes ShockedВярно ли е това?Или поне да ме насочите към тема във форума,където мога да получа инфо Praynig

y.k..честита месечинка   bouquet Много да ви слушка и радва малката и да расте здрава,спокойна,засмяна Hug

# 31
  • Мнения: 226
j.adore,малката се обърна чак последния месец,допреди това беше седалищно,и аз мислех че може да е от разположението проблема Rolling EyesПоне ме успокоиха,че в 99,99% нещата се коригирали за месец PraynigСтискам палци вдичко да е ок при вас Praynig Peace
 
Мами ,много ме притесниха #Crazy #Crazy #CrazyНали с таткото нямаме брак,а аз се разведох с бившия ми мъж февруари чак ooooh!Попълнихме документи с приятеля ми ,да го запише с неговите имена в болницата,обаче казаха,че ако не са минали 365 дена от развода се записвало автоматично с името на бившия съпруг Sick Rolling Eyes ShockedВярно ли е това?Или поне да ме насочите към тема във форума,където мога да получа инфо Praynig

y.k..честита месечинка   bouquet Много да ви слушка и радва малката и да расте здрава,спокойна,засмяна Hug

Да, вярно е! Аз съм служител на ЕСГРАОН Плевен и със сигурност мога да ти кажа, че е така. Такъв е закона, могли сте да избегнете това, ако сте били сключили брак с таткото на бебчо. Сега реда е следния: трябва да заведеш дело за отхвърляне на бащинство, предполагам , че няма да се точи дълг и ще стане по бързата процедура, не мисля, че бившия ти мъж ще иска да плаща издръжка, така че ще стане бързо. След като се постанови съда се изпраща оригинално решение от съда до ЕСГРАОН или ГРАО, в различните градове по различен начин се води. Тогава служителите съставят нов акт за раждане на бебчо без да вписват баща. След това таткото на бебето може да отиде до ЕСГРАОН и да подаде молба за последващо припознаване на бебчо и така се оправят нещата, служителите съставят трети акт за раждане с имената на истинския татко. НО първо с този акт, който си вземеш сега с имена на бившия мъж като татко ( говоря за оригиналния), първо подай в Социалните служби за еднократна помощ за раждане на бебче. Чак след като ти я изплатят и си вземеш акт, чак след това ,ще отидеш да заведеш дело. Направи един консулт с адвокат. Надявам се да съм ти била полезна

# 32
  • Мнения: 27
запис и от мен

# 33
  • Мнения: 428
Здравейте мами честито нова тема. Най сетне след дълго чакане да си гледаме и гушкаме бебчетата. А ако има мами които още чакат скоро да се включат в темата.
Благодаря момичета за подкрепата давам на малката кърма и хем я дохранвам но.нещо неможе да се засити и огладнява на два часа но не е проблем храня си я.
И мойта маймунка като я храня се бори и превива и пръцка. И тя много се е разглезила но скоро май няма да и минава номера. Днес получих писмо че майчинството ми свършва на 16 декември тази година и изпаднах в шок мислех че е поне 15 седмици.а се оказа че е само осем. Днес ще ходя до синдикатите да питам има ли вариант да си остана вкъщи поне до шестия месец и да ми.се запази работното място. Иначе има два варианта да я дам на ясла и да почна работа или да напусна работа. Неискам да си давам детето.толкова рано на ясла баш когато трябва да се захранва каква е тая тъпа държава с майчинство два месеца. Най вероятно ще напусна и ще си я гледам макар че после много трудно ще намеря нова работа. Офффф толкова чакано дете и как да се откъсна от него след само.два.месеца

# 34
  • Мнения: 281
Здравейте и честита нова прекрасна тема.Благодаря за инфото за намаление на памперси. Ние сме с Пуфис,но май ще следя къде има намаления и такива ще ползваме.

# 35
  • Мнения: 55
Честита нова тема  да са ни живи и здрави бебоците и да я напълним само с хубави моменти Grinning
За първа страничка моля да ме добавите
        Моята бебка се роди на 07.10.2014  казва се  Маринела - 3150гр., 50см. , а  термина ми беше 11.10.2014г. Благодаря  Grinning

y.k..честита месечинка да ви е жива и здрава малката сладурана да има едно прекрасно детство  и много да ви радва а вие много да я слушате  Grinning

# 36
  • Мнения: 4 859
dokich,страшно много ти благодаря за изчерпателния отговор   bouquet  Hug
Въпреки,че написаното изобщо не е това,което се надявах да прочета ooooh! Cry
То ще са разправии и чудо,уж затова се разведохме ,а с него не съм била от 3 години и сега да го впишат татко на малката #Crazy #Crazy

Сазаха ми ,че беба и с лека жълтеница,но ще и мине бързо,защото е моята кръвна група Rolling Eyes Дали утре да ни изпишат  newsm78

petynapetina,нея хора акъл нямат #Cussing out #Cussing out #Cussing out,дано има вариант...ако трябва измислете нещо за болничен да си пуснеш,отпуска.....То това не може и майчинство да се нарече,какви са тея техни закони  #2gunfire
Какво стана с опцията да помагат бабите?или намерихте друга ясла?

# 37
  • Мнения: 592
y.kЧестита месечинка да сте живи и здрави и все така търпеливи една към друга  newsm51

Моя малкия и той се дави от гърдата особено от едната пуска повече и той лакомо гълта като е гладен и се стига до задавяне,но аз му хванах цаката и като го вида лакомо да суче дърпам я диша и пак на ново Peace

# 38
  • Мнения: 428
Абе може и баби да я гледат но искам аз да си я гледам толкова ми е мъничка и беззащитна а друго бебе няма да имам искам да му се нарадвам.

# 39
  • Мнения: 44
http://www.zerotofive.co.uk/ourshop/prod_1639971-Tommee-Tippee-C … ottles-150ml.html

Аз съм със тези шишета и съм доволна да чукам на дърво Колики нямаме и на раце или на мен не спи Simple Smile
И ние сме с тези и аз съм много доволна  Hug
Честита месечинка y.k да ви е жива здрава  Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 328
Не знам дали проблема е в шишетата ( нашите са на Авент ), но и Марти от няколко дни се дави като го дохранвам с АМ  Thinking В началото като беше по-малък нямаше проблеми, но сега, постоянно се върти, разглежда и яде много бързо  #Crazy Но след като и вие имате такъв проблем, вече се замислям дали е от шишетата и бибероните или си е от тях самите, знам ли  Thinking

# 41
  • София
  • Мнения: 1 708
И малкия се дави от шише. Ние сме с Томи Типи. До преди седмица нямаше проблем, сега е ужас- връща, дави се. Може би е период от растежа?

# 42
  • Мнения: 843
Леле, момичета, тази ситуация с бащинството на Лейди тотално ме втрещи.
Мислех, че не може да е вярно, докато не прочетох отговора на dokich. Егати разправиите.  Shocked

Наш бебчо пък много хълца. Поне по 2 пъти на ден. И в тумбака хълцаше. Някой път ме притеснява, целия се разтриса... и има подсеченко на едните сгъвки. Сменяме памперса възможно най-често и мажа с кремче за под пелени на себамед. За сега не е много зачервен, но е вече 3-ти ден.

# 43
  • Мнения: 364
 Късметче, пробвай с преварен зехтин само да го мажеш, докато му мине поне подсеченото - след това може да продължиш със зехтина де, ако ти харесва... Много помага наистина! ЩЕ забравиш за подсичане, гарантирам и се подписвам  Peace
 И моя юнак много хълца, но се дави предимно, когато го кърмя, явно поглъща много голямо количество в началото. С шишето е ок уж - с Авент сме...

# 44
  • Мнения: 343
y.k., честита ви месечинка   bouquet Да расте здравичка и щастлива  Hug
Нямам думи да опиша ситуацията, в която е lady  Shocked #Crazy , но все пак тук всичко е възможно. Също не разбирам как може да се дава майчинство само два месеца  newsm78 #2gunfire Тия хора не са добре  #2gunfire
И мойта кукла много хълца. Много е лакома и също напоследък почна и да се дави. Ама то като я слушам кви гълтоци прай..как да не се задави. От шише само вода пие,ама тя и толкова пие-капна ѝ една капка и толкова. Рядко пие така 3-4 глътки да направи и пак хълцане и давене. Аз ползвам на канпол-стъклено- с такова беше и в болницата. Не са сякаш много добри,но почти не го използваме и за сега и не мисля да го сменям.
Късметче, пробвай с мас за подсичането.

Общи условия

Активация на акаунт