ОКТОМВРИйки с бебчета в ръце засмени местят се в РОДЕНИ

  • 28 772
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 843
Dokich, чудесно е,че сте овладяли ситуацията. Дано премине по-бързо  Hug

# 781
  • Мнения: 226
У.к. не откачай още:-) и мойта яде на всеки час по 30-40 мл. И само ревтуни. Днес пак излизахме еййй скъса се да се дере това дете ама в магазина в колата навън не я бърка а шапка да и сложа полудява ама няма начин в тоя студ.
Докич алерголог ли ти изписа тия капки. Ако ходиш само при личния лекар по добре заведи детето на алерголог. Аз теглих тегло с баткото и личната ни изписваше кви ли не сиропи и лекарства стигнахме до астма и алергични пристъпи докато не го заведохме на алерголог и ни изписа хапчета които пихме една година и край с алергията. Личната ми докторка беше добра но алергията си иска специалист.
Да, алерголог ми ги изписа, аааа патих вече с големия батко веднъж и си искам направления и си ходя при специалисти, никакви такива да ми изписва лл какво ли не и накрая по- лошо, само при специалисти. Те капките дето ги изписаха ,са същите каквито ползвахме за малкия батко. Всъщност цялото лечение е еднакво и сиропите и мазилата- всичко. Явно, все още това е най- доброто на пазара(минали са почти осем години) или това си знаят  newsm78. . Както и да е важното е , че помагат и има огромен ефект и не вредят на бебко. Права си много, за това, че колкото и да са ни добри лл, има си заболявания,за които си трябва тесни специалисти и ние не трябва да се срамуваме да си искаме направление за това, това е наше право и става въпрос за малки бебчета и дечица, та дори и за възрастни това е за здравето на нас и нашите деца.  newsm51

# 782
  • Мнения: 226
Petina, сега се сетих, че най-големия, той беше с бронхиална астма го оправихме с едно супер евтино сиропче Кетотифен, което струваше 1,70 лв. Пихме го 8 месеца и го спряхме, защото от него се пълнее много и ако напълнееш 10 кг трябва да го спреш. Нашият момък напълня 10 кг. и го спряхме на осмия месец и всичко беше преминало и даже много бързо и отслабна - влезе в норми, но от тогава никакво боледуване, а вече е почти на 17 г. Това ни го изписа един алерголог - пулмолог в София, но за жалост разбрахме, че е починал човека.

# 783
  • Мнения: 65
Момичета кажете добър ортопед в софия, искам да водя моята бебка на преглед.
Добро утро, мили мами и бебоци! Hug

Д-р Глогова. Работи в новата клиника в Студентски град с направления, но се записва предварително час. При нея и най- големия навремето съм водила. Много е добра

Докич, коя е тази нова клиника в Студентски? На мен студентски ми е много удобен и може при вашата др Глогова да отидем.
Д-р Глогова работи в клиника Фи Хелт в "Студентски град", ул. Проф. Александър Фол 2 вх. В ет. 1 там е портиера иначе е на втория етаж. Тел. за записване  024456666 и 0882140666. Бебета преглежда само около обяд с предварително записан час. Много е внимателна и на времето тя ни откри проблема с големия батко. Даже и сега с бебока ни каза какви упражнения на ходилата да правим , за да предотвратим подобен проблем, при нас това е наследствено от таткото.

Благодаря ти, докич!   bouquet Hug

Ако няма да има нова тема, то кой може да ме добави към първа страница?  newsm78

# 784
  • Мнения: 428
Докич тоя кетотифен съм го пила и аз като малка че и аз съм била с алергия и астма Simple Smile но щом върши работа що не. Сина ми се оправи с едни хапчета които се дъвчат всяка вечер по едно но в момента забравих как се казват. Ходете си на специалист най добре така. Аз вече и за кожни проблеми ходя на кожен абе специалиста си е друго.

# 785
  • Мнения: 343
Здравейте мами и бебчета  baby_neutral

От една седмица бебка има УЖАСНИ колики и през нощта до 3-4ч. няма спане  Sad Освен капките положението спасява една плюшена играчка за микровълнова,която е с лавандула и още някви семена и много я успокоява. Ако искате ми вярвайте, но тая нощ се събудих към 4:30 и търся малката при мен в леглото,а нея я няма. Скачам и гледам тя си е в креватчето,а аз не помня кога съм я сложила в креватчето Cry Cry  Ужас... За капак на всичко има и млечница  Sad  мажа с фунгостатин, ама не виждам да има подобрение.

# 786

Общи условия

Активация на акаунт