ОКТОМВРИйки с бебчета в ръце засмени местят се в РОДЕНИ

  • 28 809
  • 786
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 177
На мен си ми превеждат редовно болничните.....редовно в смисъл сеаг чакам да ми изплатят за втората половина на ноември.

# 736
  • Мнения: 843
Привет,
за болничния: на мен в началото на ноември ми изплатиха за октомври и днес гледам, че са наредили парите за ноември. Което значи утре ще ги имам. Досега не са ги бавили, а от 4 я месец излезнах болничен. Мислех,че са пооправили нещата.

Коликите на Митко са по цял ден до към 12-1 през нощта. Не са силни,но тамън заспи и го будят и се гърчи и пъшка. Така до вечерта и после поспива около 5 часа. В общи линии по цял ден е буден.

Лейди май изчезна тия дни  newsm78

# 737
  • Мнения: 39
Здравейте, вчера при нас беше голям кошмар с тези колики, какво ли не даваме, масажи, капки няколко вида, чай от копър и анасон, но нищо не помага. Днес обаче ни дойде възглавничката, която се загрява и се слага на коремчето и май и подейства..пу..пу!
Petina и аз искам такова столче, малката вече е 4 килограма и взе да ми натежава да я приспивам на ръце, пък и нещо корема взе да ме боли и само се моля да нямам някакви усложнения с тази скапана операция!
Моята беба също имаше проблем с яденето, понеже много се задавяше още в началото и за това се отказваше да си изяде млякото, но от както го сменихме с по-гъсто (фризолом)се храни по-бавно и  нямаме никакви проблеми, изяжда си всичко всеки път и така не се чудя кога пак ще огладнее, кога да и предложа останалото и т.н....знаете как е.
И аз забелязах, че Lady липсва?

# 738
  • Мнения: 343
Привет мамчета  Simple Smile

И на мен ми закъсняха паричките за болничните. Средата на ноември ми приведоха много малко и последната седмица на ноември два пъти ми преведоха пари и вече не знам кои за кога са и колко трябва да са. Ще видиме тоя месец как ще е  newsm78

Освен lady, липсва и y.k. Дано нямат някакви проблеми.

Аз тъкмо да си помисля, че вече са преминали коликите и те се върнаха с пълна сила  #2gunfire #Cussing out

Сега имам едно въпросче за памперсите. На бебка много ѝ се отбелязват ръбчетата на памперсите на крачетата и се чудя дали да не минеме на следвашия р-р  Thinking Сега ползвам внори размер и на кръстчето са ѝ добре, та даже мога да застъпя лепенките, обаче крачетата са ни пухкави и с много гривнички  Mr. Green Не знам дали вече са ѝ малки или аз нещо почнах да ве ги слагам като хората  newsm78

# 739
  • Мнения: 843
Привет Габсолини,
и аз имам същата чуденка с памперса.ние сме на пуфис номер 2 и на кръста мога да застъпвам лепенките, а на дундестите бутчета  Mr. Green му се отбелязват. От друга страна се е случвало да изпуснат отстрани при кръста, защото Митко рита много и си ги смъква някакси, та засега май ще изчакам с трети номер.

# 740
  • Мнения: 39

Сега имам едно въпросче за памперсите. На бебка много ѝ се отбелязват ръбчетата на памперсите на крачетата и се чудя дали да не минеме на следвашия р-р  Thinking Сега ползвам внори размер и на кръстчето са ѝ добре, та даже мога да застъпя лепенките, обаче крачетата са ни пухкави и с много гривнички  Mr. Green Не знам дали вече са ѝ малки или аз нещо почнах да ве ги слагам като хората  newsm78
[/quote]
И ние сме по същия начин, сега сме 4 кг точно и аз се чудя дали да не минаваме на следващия р-р?

# 741
  • Мнения: 343
Аз ползвам на молфикс,обаче сега последния пакет е от турския молфикс и не ми харесва - по-груби са отвътре и тая вечер бебка така го беше напълнила,че и по гърба имаше  Mr. Green едва я съблякох без да я омажа до ушите  Joy Мисля да взема един по-малък пакет трети размер да пробвам, че и без това тоя сегашния е на свършване.Не вярвам Валентина да е 6кг, но 5 ги има със сигурност,а сме чак на 16-ти на консултация.

# 742
  • Мнения: 364
Добро утро!
Охххх, от 4 и нещо нататък не се спа...одеве, като ме усети, че ставам вече, чак тогава заспа  Twisted Evil
Ние отдавна сме на 3 пуфис, много съм доволна! Другата седмица е на конултация...
Лейди и у.к. да пишат  Hug  bouquet

# 743
  • Мнения: 592
Здравейте аз малко се изгубих,но със малкия така е използваме доакто все още е хубаво времето да излзиаме на разходки Simple Smile Малкия е добре приема сиропчето др седмица сме на изследване за хормона пак да видим като приема сиропа как е...
Имаме голям проблем със задавянето възможно най малката дупка на ТТ ползваме и се дави онзи ден като правихме питка за 40 дни и така се задави,че едвам го опра newsm45 newsm45 newsm17вих бях сама и се изплаших много посиня детето взе да обръща очи няколко пъти го друснах на доло със главата измих му очите и се оправи..Толкова се изплаших,че от тогава не искам да го храна и не мога от страх  Sad Sad Sad Храни го ММ и майка ми идва да го храни,аз просто не мога за момент ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Мъчно ми е че не мога да го нахрана,но не искам пак да ми се случи същото нещо.

# 744
  • Мнения: 328
Добро утро момичета   bouquet
Има ли кой да пусне нова тема  newsm78
За памперсите - ние отдавна минахме на 3-ка ( ползваме на Пуфис и Памперс ), защото бяха започнали да му се отбелязват по крачетата , а  3-ката е от 4 до 9 кг и когато започнахме с тях беше 4.400 , е малко са му големички , но до сега не са пропускали, а и аз съм спокойна че не го стягат като двойката  Flutter

# 745
  • Мнения: 251
здравейте!

Сиана е 4кг. и малко и още сме на 1 памперс. според мен 3-ка ще е голям.

мария, дано да няма нищо притеснително в тези болки.

Изгряващо слънце, дано всичко е наред вече при вас и да се успокоиш другата седмица. храненето, обръщай го малко настрани, имам предвид дръж така шишето, че да му е обърната главичката настрани, така по-друдно може да се задави.

# 746
  • Мнения: 281
Здравейте, не съм писала скоро, но пък редовно следя. И аз съм в голяма чуденка с тия памперси. Сега сме с 2 на Пуфис. На коремчето лепките се застъпват, но на крачетата и на нас  понякога се отбелязват. Мисля като свърши пакета да взема 3-ти рамер няколко бройки да видя как ще е с тях. Много бързо взехме да минаваме от размер в размер  Joy

# 747
  • Мнения: 146
Ние вече сме на Памперс 3.Никола е 5400гр и са му ок.Двойката освен,че му се отбелязваха на крачетата му идваха и малко плитички  Heart Eyes .Сменихме номера,когато стана 4700гр.

# 748
  • Мнения: 428
Мария столчето е страхотно по цял ден седи в него гледка си или спинка и е много спокойна. Доста е скъпо да му се невиди струваше 190 евро в магазина на премаман но ние имаме клуб карта и ни го дадоха за 170 и имахме подарък 50 евро ваучер за тоя магазин и така си го взехме иначе може би не бих дала почти 200 евро. Но сега като толкова много го ползваме и съм толкова доволна бих дала и 300.
Като ходихме на консултация миналата седмица ми дадоха една рецепта да купя ваксина и да я занеса следващия път.Вчера я взех ваксината е ротарикс тази която рекламират. По принцип струва над 70 евро но понеже сме здравно осигрени ни я дадоха за 11 евро. Взех си и олио за къпане на мустела и крем за лице за хидратиране. Олиото се слага съвсем малко в ваничката и се къпе бебето без шампоани и сапуни само с тая водичка и не се плакне яосле се попива с памучен бархет и се маже. Като се сложи олио водата става малко бяла все едно има мляко и една стипцава все едно има талк. После я намазах и с кремчето и коренна разлика вече не и се лющи така кожичката.
Изгряващо слънце много си се уплашила от това задавяне . Не се притеснявай добре си направила че си тръскала с надолу главата. Много още такива стряскащи моменти ще имаш. Децата постоянно се давят удрят падат но ще свикнеш след време Simple Smile. И аз съм тръскала така а и сина ми все ги вършеше едни. Веднъж беше глътнал металния ченгел на една закачалка. Беше юу цялата в гърлото а закачалката стърчеше от устата му. Едвам я извадих. Как я е налапал акъла не ми го побира. Няколко пъти е гълтал стотинки и го водехме в бърза помощ абе само щуротии.

# 749
  • Мнения: 343
Привет момичета  Simple Smile

Тая мойта шушка ми разказа играта снощи. До 3:30 ме държа и само се дундуркахме. Към 2ч. вече я отпуснаха коликите и реши че и се играе  Crazy след това огладня и се хранихме и накрая вече още малко колики и понеже много ѝ се спеше пак рев и така към 3:30 съня надви болките и заспа милата и тая сутрин едвам се излюпих от леглото.

Слънце, това ако се беше случило на мен нямаше и да се сетя се я обърна с главата надолу, а го знам от сестра ми това. Дано скоро ти премине уплаха и пак да си храниш бебчо. А това със закачалката ако го видя на мойта  Shocked сигурно ще хвана гората.

Общи условия

Активация на акаунт