ОКТОМВРИйки с бебчета в ръце засмени местят се в РОДЕНИ

  • 28 813
  • 786
  •   1
Отговори
# 765
  • Бургас
  • Мнения: 631
Охххх мами полудявам  #Crazy тези колики нямат ли край!!!!!!???????? Тъкмо спрат и се завърнат с бясна сила от снощи насам е мн ЗЛе положение, крива е боли е ужас направо!!!! И аз полудявам и като не можем да излезем никъде в това дъждовно време направо неЗнам!!!!!!!!!!! Нямам време да пиша, да ям дори до wc не мога да отида само в ръцете ми спи!!! Оставя ли е -край!  Днес само 2 пъти е спала близо час непробудно после почва пъчене пъшкане и не може да пръцне иииии ужас

# 766
  • Мнения: 428
Плодчетата такава е тази ваксина но тук хем плащаш част от нея хем е задължителна. На нас не са ни слагали никаква ваксина до сега почва се от втория месец. Иначе ваксините са същите като в българия самоче тук слагат и една за вирусен минингит но незнам на каква възраст.
У К  стискай зъби все ще минат тия колики акушеркара ми каза между шестата и деветата седмица са най силни после постепенно затихвали. И аз бях като теб докато не купих тази люлка. Иначе яде спи все в мен иначе рев голям. И наще колики още не са спрели сякаш не реве като преди но е вечно сърдита и мрънкаща и ако не е в люлката е в нечии ръце. Сутрин към четири пет часа е най щастлива тая сутрин ми се смя с глас дори и искаше да си говорим ама на мен хич не ми беше до приказки в четири часа Simple Smile

# 767
  • Бургас
  • Мнения: 631
И нашата талка или в 12или в 5 гука смее се ама на мен така ми се спиии

# 768
  • Мнения: 47
Момичета кажете добър ортопед в софия, искам да водя моята бебка на преглед.

Доктор Драганов, ВМА  Peace
Ходихме профилактично и съм много доволна от прегледа Simple Smile

# 769
  • Мнения: 343
y.k., и при нас положението е подобно. Тия колики вместо да минават вече,те се засилват  #Cussing out #Cussing out а аз даже си бях помислила,че вече сме се оттървали от тях. Всяка вечер се дундуркаме до три-три и половина и на другия ден съм като хеликоптер Grinning

Няма ли кой да направи новата темичка Thinking

# 770
  • Мнения: 843

Няма ли кой да направи новата темичка Thinking

Бих пуснала нова тема, но не знам как да направя първата страничка същата, а и май нямаме избрано заглавие.

# 771
  • Мнения: 251
Д-р Алексиев е добър и е много симпатичен, при него е по-добре да се отиде в частния му кабинет, който е близо до джъмбо на бул. българия. не се чака и е много спокойно. прегледа поне преди време беше 40лв.

Ваксините, поне на нас ни предложиха хепатитна и четиривалентна. До сега се поставяше петвалентна и хепатитна отделно, в шествалентната са включени тези компоненти от петвалентната плюс хепатитната. ние изчакваме поставянето на хепатитната, защото ако се постави, няма как да поставим после шествалентната, а петвалентни май повече няма да има при лл. на втория месец се поставят две. ако помня добре май са ни ги поставяли заедно, едната в едното краче, другата в другото, но това май беше при реимунизациите, първия път май беше с разлика от един, два дни, за да се види дали няма да има реакция.

# 772
  • Мнения: 226
Момичета кажете добър ортопед в софия, искам да водя моята бебка на преглед.
Добро утро, мили мами и бебоци! Hug

Д-р Глогова. Работи в новата клиника в Студентски град с направления, но се записва предварително час. При нея и най- големия навремето съм водила. Много е добра

# 773
  • Мнения: 65
Момичета кажете добър ортопед в софия, искам да водя моята бебка на преглед.
Добро утро, мили мами и бебоци! Hug

Д-р Глогова. Работи в новата клиника в Студентски град с направления, но се записва предварително час. При нея и най- големия навремето съм водила. Много е добра

Докич, коя е тази нова клиника в Студентски? На мен студентски ми е много удобен и може при вашата др Глогова да отидем.

# 774
  • Мнения: 226
Момичета, вчера бяхме на лекар и ни изписаха и противоалергични капки, май минаваме по същия път както с малкия батко. Иначе имаме огромно подобрение, почти вече не се вижда обрива, а и като намаля той , ни намаляха и коликите и лл каза че когато има обрив външен най- вероятно има и вътрешен и за това са ни са се усилили коликите. Сега вече всичко е поносимо. Плаче само , когато е много гладен и едновременно с това и когато много му се спи, когато са двете състояния едновременно  Simple Smile . Надявам се вече да ни свършват коликите. Сега заради тия алергии ще започнем първото захранване на 7 месеца и до две години няма да даваме жълтък и риба и ще пие само хипоалергично мляко, но какво да се прави ще се пазиме и ще бъдем на специална диета, само бебко да е добре и да не прави повече алергии

# 775
  • Мнения: 226
Момичета кажете добър ортопед в софия, искам да водя моята бебка на преглед.
Добро утро, мили мами и бебоци! Hug

Д-р Глогова. Работи в новата клиника в Студентски град с направления, но се записва предварително час. При нея и най- големия навремето съм водила. Много е добра

Докич, коя е тази нова клиника в Студентски? На мен студентски ми е много удобен и може при вашата др Глогова да отидем.
Д-р Глогова работи в клиника Фи Хелт в "Студентски град", ул. Проф. Александър Фол 2 вх. В ет. 1 там е портиера иначе е на втория етаж. Тел. за записване  024456666 и 0882140666. Бебета преглежда само около обяд с предварително записан час. Много е внимателна и на времето тя ни откри проблема с големия батко. Даже и сега с бебока ни каза какви упражнения на ходилата да правим , за да предотвратим подобен проблем, при нас това е наследствено от таткото.

# 776
  • Мнения: 328
Когато Марти се роди едното му краче се беше малко изкривило и ни бяха много уплашили в болницата, и ходихме при д-р Алексиев, 3 дни след като ни изписаха и сме много доволни. Оказа се че изкривяването е било , защото вътре в корема му е било тясно и няколко дни по-късно си беше напълно нормално. Но много хора ни го препоръчаха, и ние сме доволни , така че и аз го препоръчвам с две ръце  Peace

# 777
  • Мнения: 226
Когато Марти се роди едното му краче се беше малко изкривило и ни бяха много уплашили в болницата, и ходихме при д-р Алексиев, 3 дни след като ни изписаха и сме много доволни. Оказа се че изкривяването е било , защото вътре в корема му е било тясно и няколко дни по-късно си беше напълно нормално. Но много хора ни го препоръчаха, и ние сме доволни , така че и аз го препоръчвам с две ръце  Peace

И за него също съм чувала много добри отзиви. Само, че не знам той работеше ли с направления  newsm78

# 778
  • Бургас
  • Мнения: 631
Охх тия колики пак 20мл изяде само заради тях.... Ще откача ся спинка дано поне се наспи че не се знае пак кога ще спи по-нататък през деня . Ще откача направо!!!!!! Sad Cry #Crazy

# 779
  • Мнения: 428
У.к. не откачай още:-) и мойта яде на всеки час по 30-40 мл. И само ревтуни. Днес пак излизахме еййй скъса се да се дере това дете ама в магазина в колата навън не я бърка а шапка да и сложа полудява ама няма начин в тоя студ.
Докич алерголог ли ти изписа тия капки. Ако ходиш само при личния лекар по добре заведи детето на алерголог. Аз теглих тегло с баткото и личната ни изписваше кви ли не сиропи и лекарства стигнахме до астма и алергични пристъпи докато не го заведохме на алерголог и ни изписа хапчета които пихме една година и край с алергията. Личната ми докторка беше добра но алергията си иска специалист.

Общи условия

Активация на акаунт