Мебели Виденов 3

  • 236 243
  • 956
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 33
Някакво мнение за секциите им? Тъй като няма съвсем подходяща за нас мислехме да комбинираме тв модул, витринка, малко гардеробче... тези които са сонома и венге.

# 901
  • Мнения: 2 838
Имам и секция от тях.
Като цяло имам спален комплект, диван, секция, кухненска маса и маса за хола. От нищо нямам оплаквания. Ползваме ги почти 4 години, но и доста ги пазим. Не сме от типа хора, които захабяват каквото и да е за отрицателно време. Нямаме деца и никой не скача по дивана и спалнята. И това трябва да се вземе в предвид.

# 902
  • Мнения: 705
Благодаря за отзивите. То всъщност те не са ни предложили матрака, ние сами си го избрахме и поръчахме. Но обаче това което пише в сайта им доставка 7 дни, изобщо не е истина. Вече минаха 8 дни, и все още никой не се обади да каже кога ще ги доставят. Всъщност донякъде ги разбирам, все пак хората са затрупани с работа и поръчки, то не е само на един клиент да изработят, имат много клиенти и много работа, напълно разбираемо е. Но все пак мисля че би било по добре в сайта им да напишат реален срок за доставка. Тоест срок в който са сигурни че ще го изпълнят. Не е хубаво така да лъжат хората 7 дни, а всъщност да го доставят след 30 или 60 дни. Преди години когато купихме другия спален комплект за гостната стая, беше от Спартак Ловеч. И беше спалня с матрак, огледален гардероб, ракла, и 6 трапезни столове. Видяхме ги лично в магазина поръчахме, платихме, и хората още на следващия ден ги докараха.  Очаквахме че и с Виденов ще е така, обаче явно сме се заблудили.  Съжалявам че не прочетох форума по рано преди да поръчаме.

# 903
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
Загубиха ме като клиент!На 28.05.2018 пуснах он-лайн поръчка с 3 артикула на стойност общо 55лв.Съгласила съм на тези условия при тези цени.На следващия ден звънят от мебели Виденов за уточнване на поръчката ми и ми казват -станало е грешка и цената е 482лв .За мен това е лъжереклама и заблуда на клиент и е подсъдно!Пуснах сигнал до КЗП и ще видя техния отговор с интерес.

Не желая да превръщам темата в спор! Peace
(за тази цена от нула лева за секция например.)
Ако има виновен да си понесе отгворноста.

# 904
  • Мнения: 117
Кофти работа. Аз имам един въпрос. Поръчвам си онлайн секция от Виденов, защото никъде няма мостра. Сглобявам я и решавам, че не ми харесва и смятам да я върна. Имам това право в 14 дневен срок. И въпросът е, могат ли да ми откажат връщането, защото стоката била ползвана ? А аз не мисля, че това е ползване. Вие какво мислите ?

# 905
  • Мнения: 5 999
Не би трябвало да ти откажат връщане.

# 906
  • Мнения: 705
Загубиха ме като клиент!На 28.05.2018 пуснах он-лайн поръчка с 3 артикула на стойност общо 55лв.Съгласила съм на тези условия при тези цени.На следващия ден звънят от мебели Виденов за уточнване на поръчката ми и ми казват -станало е грешка и цената е 482лв .За мен това е лъжереклама и заблуда на клиент и е подсъдно!Пуснах сигнал до КЗП и ще видя техния отговор с интерес.

Не желая да превръщам темата в спор! Peace
(за тази цена от нула лева за секция например.)
Ако има виновен да си понесе отгворноста.

     Права сте. Но всъщност донякъде грешка имате и вие. Трябвало е първо да ги попитате за информация защо, е 0 лв и наистина ли е така, и чак след това да поръчате.  Всъщност изобщо не е трябвало да поръчате артикули с цена 0 лв. То ако се замислиш тези неща в никоя мебелна фирма няма да ги намериш за толкова малко пари. На мен специално с мебели не ми се е случвало така, но ми се е случвало когато пазарувам он-лайн дрехи. И когато видя артикули 0 лв изобщо не поръчам, защото си правя извода че в момента или не е наличен, или все още не е сложена цена, или има някаква причина

# 907
  • Мнения: 2 838
Вие наистина ли помислихте, че раздават мебели за без пари? Защо ви изгубиха като клиент? Защото не желаят да ви подаря мебелите? Технически грешки се случват навсякъде. Редни е да би обезщетят например с някакъв процент отстъпка, но не и да ви подарят цяло обзавеждане Grinning

# 908
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Грешката е очевидна, не мисля че има основание да се сезира който и да е регулаторен орган

# 909
  • Мнения: 362
Като техен клиент от години искам да се оплача и аз.. хаха Преди две години си взехме холна секция и 2 трапензни стола. И двата стола се счупиха един след друг. Смешното е,че точно този стол който най-малко сме използвали през тези 2 години се продъни първи. Имаме голям ъгъл около масата и просто не ни се налагаше да го ползваме него. Ама добре и че не сме го ползвали ,че явно по с време щяхме да се сбогувваме с него. Сега виждам,че цената му е двойна. Не кое от горе са го вдигнали като цена не знам...

# 910
  • Варна
  • Мнения: 5 217
Моите столове за 2 години още не са се разпаднали. Но ако тогава цените бяха такива, каквито са сега, щях да поръчам от друго място...

# 911
  • Мнения: 39 387
За какви столове става дума- дървени или с метална основа? Питам от чисто любопитство, не че скоро ще купувам.

# 912
  • Варна
  • Мнения: 5 217
Моите са с метални крака, кожени.

# 913
  • Мнения: 362
Дървени. Стол Персиян. За нищо не стават.

# 914
  • Мнения: 2
Някой може ли да ми даде мнение за Ъглов Диван Принцес S II
https://videnov.bg/divan-princes-s-ii-klik-klak-mehanizm

Общи условия

Активация на акаунт