Re: Юлски бебета 2013 - тема 27

  • 48 010
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 747
Вай, подаръче, закъсала си я! Много време ще ви ядосва. Ето, нали все си пожелаваш да има с кого да се съберете за празниците, тази Коледа ще има  Mr. Green

Бемоли, ма то не те пита като ги взима, бре! Освен това понякога и долните гащи ще си събуеш и ще му дадеш, само и само за малко да те остави намира. Но това трябва да си го знаеш, де. Поне аз десетки неща вече свърших, дето уж нямаше да ги върша, само и само мир да има. Тя, наща, напоследък голяма командорка стана.

Агнес, тия бутове на чудна супа стават. И аз готвя всеки ден, без събота и неделя по принцип, но понякога и тогава.

# 691
  • Мнения: 377
Аз гледам през ден да готвя. И това ми идва много. Отделно за  малкото през ден-два. Пфууу!
Днес загубил бибата из нас. Питам го къде е, той само повтаря "къде". И съответно още не е заспал. Ходи из къщи, реве "биби-биби" и си я издирва. Цялата къща обърнах последните 2ч - вдън земя потънала! А държа само по 1 бр. и на 2,5-3 мес. я сменям.
Сестра ми, без да ме пита, ни купила ваучер за коледна фотосесия в студио Deux femmes, а на мен така да не ми се занимава, а и не съм по такива нагласени неща. Въпреки, че бабите много ще се радват на снимките после. Тъкмо нямаме 1 свястна семейна снимка.

# 692
  • Мнения: 11 747
По повод фотосесиите, сега се мъча да харесам една Светла Слънчева, и то не за друго, ами студиото ѝ се оказа на 20м от нас, на два подскока и сме там. Че да го ползваме. Обаче не ми е любимата фотографка, не  Thinking Ще видим.

# 693
  • Мнения: 4 841
Зеле скоро готвих, свинска супа мм не яде, с картофи редовно готвя понеже да може и Ого да яде. Супа правих в неделя май. Гъби, зеле нямам, няма и как да изляза да купя. Май ще забркам утре огретен с кренвирши. ММ много го хареса как го бях сготвила, само че аз понеже винаги експериментирам с манджите и готвя с каквото имам в нас и не помня точната рецепта.

Подаръче, кураж и докато имаш гости си увеличи Магнезия  Hug

Пине, на сила хубост не става. Щом не ти харесва, не се зори. По Убава няма да стане така.

Бени страхотен подарък. И аз искам. Успях да подстрижа децата и вече не са Мауглита, но аз съм неандерталка и за мен няма време да ходя до фризьор. Ще се снимам проскубана.

# 694
  • Мнения: 681
Ох, Пинке, и аз имам чувството, че всички отглеждаме лигльовци, някаква групова грешка правим... И аз големи компромиси със себе си натворих, но от друга страна, много добре помня майка ми колко беше строга и това не се оказа в нейна полза.

Бени, аз имам от всичко по много. Много ми стана смешно с това вашто "къде"!

Може да сте против фотосесиите, но снимките са си забавни. Аз май имам все негативен опит, кажи-речи, но после се радвам на резултата.

# 695
  • Мнения: 4 708
Бени грешкааа, аз затова като Бемол, откак се е родила винаги имам 2 биберона, ако затрия единият, да съм подготвена.
Бемол малки са още за възпитание, поне да направят 2 години, то още моето не разбира какво е да и какво не, питам я примерно вода ли искаш, тя ме гледа странно и продължава да повтаря "гагАга" което е дай.  Има неща, които не давам да пипа, но тя не слуша, иска да се удари за да види защо не трябва да пипа  ooooh! И аз до определена възраст бях строга с Ивета, но в пубертета нещо изтървах краищата и си носех  последствията докато не се отдели от нас.
Агнес нямам идея, всички си ги отхвърлила. Ние до вчера бяхме на сарми, днес на рибена чорба, че трябваше от Никулден да оползотворя главата и опашката.

# 696
  • София
  • Мнения: 790
А, Мисти, всичко разбират те! Само се правят. Нали им виждам дяволития поглед!

Днес Д. и Е. се разхождаха с мои бикини, облечени като гердани. Смъкнали ги от вътрешния простор, още мокри-мокри, сега извадени от пералнята.

# 697
  • Мнения: 2 381
Мисти, голямата държи конеца с уста. Балонът се спука и и играта свърши.

Подаръче, твоята беше с изцепката за кръвната група, нали? Не си късай нервите за подобни хора.

Пина, за мен номер 5. Бледосиньо и бяло.

Вчера бяхме на приказка с Дядо Коледа и по всичко личи, че Вики изобщо не хареса добрия старец. Голям рев му дръпна. После подсмърчаше дълго. На втори дубъл без никакви други хора се загледа в него и му се усмихна. Но пък танцува с другите деца и беше много щастлива.

# 698
  • Мнения: 726
Криси гердани не носи, за сметка на това иска да му слагаме шапка - без значение неговата или някоя наша, може и червена коледна или пък да му обуваме пантофите. Другото дразнещо, което обича да прави, е като сме се събули и сме седнали с вдигнати крака на дивана, той ни носи пантофите и се опитва да ни ги обува. Ами да, след като ние го преследваме да му слагаме пантофите, и ние трябва да сме с пантофи - трябва да има справедливост на този свят. Wink

И ние сме с няколко биби и току загубим някоя. Той откакто беше болен миналия път, е с биба и през голяма част от деня. Sad Май няма да я отказва скоро. Не знам как деяни в яслата без нея. Ако му я вземем, обикаля из стаите и си я търси по обичайните места, повтаряйки мам-мам.

Агнес, пилешко със спанак ( newsm78) или пилешка каша. Може и яхния с картофи. (на мен откога ми се е дояла... ама нещо не знам как се готви това чудо). Свинско с праз. Пилешко с елда.  Joy - няма  само децата да ги мъчим с това, я. Пилешко с арпа фиде (ох и това от кога не съм го яла...мммм).  Свински кебап с картофено пюре. От бутчетата - кешкек (ама това май не става за основно). Свинско с булгур. Пилешка/свинска кавърма. Гювеч.  Хайде на примависта толкоз. (завиждам ти че ТМ яде бамя. ММ посмъртно не мога да го накарам).

# 699
  • Мнения: 4 708
А, Мисти, всичко разбират те! Само се правят. Нали им виждам дяволития поглед!

Днес Д. и Е. се разхождаха с мои бикини, облечени като гердани. Смъкнали ги от вътрешния простор, още мокри-мокри, сега извадени от пералнята.
Което доказва тезата, че не всичко разбират, надали иначе щяха да си сложат твоите гащи на вратовете, че и мокри  hahaha Joy
Гемавар направо ти завидях, че детето иска да слага шапка, с нея имаме голям проблем, вече две купих, и не иска да ги носи, докато я сложим и почва да пищи, като че я колим и бесим, ако все пак я оставя да реве, намира начин да я свали  #Crazy

# 700
  • Мнения: 726
Ааа, Мисти, той иска да слага шапката вътре - на вън я маха на моменти. Но като цяло е послушен за нея, а и ни вижда нас, че сме с шапки и за това.

# 701
  • Мнения: 4 841
Мадлен, всичко изброено моя мъж не го яде, а ти се хвана, че баш бамя яде. То оставаше и това да не яде  ooooh!
Риба! Последно готвих преди 2-3 седмици някъде май беше, той донесе амур от един рибарник и го пържих. Утре като се прибирам (вече имам кола  newsm68 че последният път ме остави на пътя) ще мина през "рибния пазар" и ще купя рибка. Не знам дали ще я пържа или пека или варя, но ще направя нещо. Мисти тенк ю  Hug
Пилешките бутове обаче не знам какво ще ги мъдря. Май ще купя малко гъби, че те уж от домашен петел, но нещо много хилави и жилави. Ще ги направя със сос от гъби и бутер (но ако ММ пита няма да е бутер, а топено сирене  Joy ).

# 702
  • Мнения: 481
Здравейте,

накрая и тук да изчета всичко Simple Smile
Мандарини - давам и не им махам ципите, само позачиствам ако има някъде от беличкото и това е Simple Smile
Мъхче - и Еми обожава лимони Shocked Аз бях приготвила лимона и фотоапарата да й направя клипче как опитва лимон за пръв път. Е, получи се прекрасно клипче как тя пита за още Simple Smile
Пине - ако искаш мога да ти дам шаблона за ето тези звезди, които си постнала. Стават много лесно и са супер ефектни. Ако сложиш и лампа вътре стават за подарък.

Все си мисля, че всичко разбират и затова точно се правят на маймуни редовно. Сигурно си мислят - хахаха, сега ми е паднало да си правя каквото поискам и да ми се радват даже  Twisted Evil
Като прегрешение за храненето към детето е само зрънчото и солетите. Като цяло солетите бяха на мога есента, сега нали сме повече вкъщи и ми е по-лесно да й давам плодове. Но зрънчо й дадох, защото ми се ядеше на мен нечовешки. Шунка и салами никога не е опитвала. Шунката ми се струва неподходяща защото не е термично обработена, а и не се знае какво има вътре.

# 703
  • Мнения: 2 381
Пилешките бутове обаче не знам какво ще ги мъдря. Май ще купя малко гъби, че те уж от домашен петел, но нещо много хилави и жилави.
Давам адрес, прати ми ги! 4 часа за бульон + пилешка супа за един месец ще имаме.

# 704
  • varna
  • Мнения: 871
Хе, какви неща творят дечицата Laughing Да видим моята кога ли ще докопа прането, засега не му обръща внимание, хем в хола се суши.
Първите два кариеса днес на предните зъби приключиха, много е старателна и модерна тази - харесва ми. Сложи ми специална нано пломба и не знам какво лъска ама цвета е досущ зъбите ми. Оттук нататък остават още 4 кариеса и една коронка, както и след 6 м. повторение на лечението за пародонтозата. Доволна съм като цяло, освен че от АБ ми е постоянно метално в устата и никакъв вкус от нищо не хващам.

Общи условия

Активация на акаунт