Изпитани сайтове за парфюми-7

  • 141 307
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Аз пазарувам от www.modno.guru и за себе си съм купила около 9/10 парфюма до момента, а съм направила подаръци на много приятелки от същия сайт и съм изключително доволна!

Препоръча ми  го приятелка, която познавала собственика и ми даде известна доза спокойствие и се доверих !

Сравних им цените с други сайтове и има разлика от 7лв нагоре, което е добре !

Крайната ми оценка е много добра ! Трудно се доверявам, но от този сайт получих това, което очаквах и сега му се радвам Simple Smile !

Препоръчвам го и на вас !

# 46
  • Мнения: 172

Ами самата глава (защото той няма капача) се изважда лесно... незная това дали е от значение.
Не смятам, че цвета на течността е за подценяване!  Със сигурност не е наред. Смея да твърдя, че и трайността му липсва, сравнявайки го с др. наличен....  Tired
Пазарувлала съм и др. път от тях..., но все пак реших да споделя.  Peace

Естествено,че не е за подценяване цвета,както и всяка друга разлика с истинския продукт.Много се радвам, че сподели,защото аз винаги имам едно на ум, когато пазаря от сайтовете въпреки уверенията на някои съфорумки/ци в обратното.

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Имала съм няколко пъти Ейлиън  на ТМ, и винаги течността е била лилава, не такава бистра, със сигурност не е наред Confused Жалко, защото аз съм имала едно-единствено неудовлетворение от този сайт, и то за нишов парфюм и оттогава като че ли той е последният, от който поръчвам, ако не намеря търсеният от мен аромат на друго място Confused

# 48
  • София
  • Мнения: 2 512
Здравейте,

Направих поръчка от parfumi-shop.net на няколко парфюма:

Thierry Mugler Alien (EdP) Б.О. - EDP 90 ml - 102 лв.
Yves Saint Laurent Kouros Body - EDT 100 ml   - 66 лв.
Versace Man Eau Fraiche - EDT 100 ml- 65 лв.
Azzaro Chrome Legend Б.О. - EDT 125 ml - 44 лв.

Забележка има към тестера на TM Alien, който пристигна с прозрачна течност...
Купувала съм го, както от др. сайтове така и от реномирани магазини и не съм  попадала на такъв с прозрачна течност...  Tired
http://media.snimka.bg/s1/4080/034403595-big.jpg?r=0 взех решение да го върна!

Смятам повече да не пазарувам от въпросния сайт!  Crossing Arms
Не бъди толкова категорична. Доста хора /включително и аз самата/ поръчваха от там и нямаше грешки.  Случват се подобни изненади и в други сигурни онлайн сайтове за парфюми. Ще ти върнат парите, ако пък искаш може да ти пратят и друг тестер /освен ако не са същите и другите, които имат/.
Имам такава случка с parfum-bg.com, една колежка се усъмни в подлинноста на тестъра на Bvlgri и го смениха. Предполагам, че и те не могат да контролират всеки един парфюм от многото бройки, които получават  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 38
Така е, възможни са изненади.  
Както казах по-горе съм им редовен клиент и не съм имала оплаквания. В нищо никой не обвинявам.

Попитах в др. тема дали е възможно да има партида с подобна течност, и отговора беше ясен-НЕ. Помолиха ме да напиша въпросния сайт и така...  Peace

В крайна сметка ги попитах, ако имат др. да го сменя, но нямат.
Разбрахме се културно и ще ми възстановят сумата.  Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 2 512
Така е, възможни са изненади.  
Както казах по-горе съм им редовен клиент и не съм имала оплаквания. В нищо никой не обвинявам.

Попитах в др. тема дали е възможно да има партида с подобна течност, и отговора беше ясен-НЕ. Помолиха ме да напиша въпросния сайт и така...  Peace

В крайна сметка ги попитах, ако имат др. да го сменя, но нямат.
Разбрахме се културно и ще ми възстановят сумата.  Simple Smile

Ей това е правилния подход на продавача Simple Smile Пожелавам ти /а и на всички нас, които пазаруват онлайн/ да няма подобни изненади Wink

# 51
  • Мнения: 516
Аз искам да попитам,дали има някакъв шанс да си взема доставката от 1001-bg.com,защото ми трябва подарък за утре,а нямам време да го чакам от друг магазин(забравих да отбележа,че съм от Варна)?

# 52
  • София
  • Мнения: 2 388
Здравейте! От може би от година поръчвам от Венера Козметикс и никога не съм имала съмнения, обаче онзи ден поръчах мъжки Дюпон и за пред мен изникна един казус  newsm78 Дойде с целофан, без холограмен стикер (ако трябва да съм честна досега не бях обръщала внимание дали парфюмите от там имат ) , но събуди недоверие у мен стикера , посочващ вносителя -  1001 ПАРФЮМ ЕООД . Написах името на фирмата в Гугъл и излезе, че те си имат техен си сайт http://www.parfum-bg.com/ . Може би съм прекалено недоверчива, обаче това ми прилича на някакви схеми, типично български  Outta Joint Ако не съм права, поправете ме  Embarassed

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 15 621
Здравейте! От може би от година поръчвам от Венера Козметикс и никога не съм имала съмнения, обаче онзи ден поръчах мъжки Дюпон и за пред мен изникна един казус  newsm78 Дойде с целофан, без холограмен стикер (ако трябва да съм честна досега не бях обръщала внимание дали парфюмите от там имат ) , но събуди недоверие у мен стикера , посочващ вносителя -  1001 ПАРФЮМ ЕООД . Написах името на фирмата в Гугъл и излезе, че те си имат техен си сайт http://www.parfum-bg.com/ . Може би съм прекалено недоверчива, обаче това ми прилича на някакви схеми, типично български  Outta Joint Ако не съм права, поправете ме  Embarassed

   Хм, странно, наистина. newsm78 От parfum-bg съм купувала 2 парфюма досега и смятам, че са оригинални, макар да не се отличавам с особени познания по отношение автентичността на ароматите. От друга страна, би ми станало откровено тъпо да си поръчам парфюм от Venera Cosmetics и да дойде продукт със стикер от някой друг сайт. Rolling Eyes Ами, че аз мога направо от вносителя да си го поръчам по тази логика и да спестя евентуалната надценка...

   А тъкмо мислих да поръчвам от Venera; сега малко се разколебах.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 388
Значи не изпараноясвам  Laughing Декември обаче ще пусна една поръчка, тъй като съм обещала на приятелка да й поръчам, ще огледам парфюма супер добре и при най-малкото съмнение приключвам със сайта  Whistling А ако пак дойде с този или подобен стикер ...  Crossing Arms Crossing Arms

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 167
Венера козметикс са дистрибутори  , а не вносители .Напълно нормално е да има стикер на вносител. Те продават  голями  количество и печелят от отстъпката.Е може и да имат собствен нелегален внос,но е си знаят Flutter

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 19:36 от mama66

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 15 621
Венера козметикс са дистрибутури  , а не вносители .Напълно нормално е да има стикер на вносител. Те продават  голями  количество и печелят от отстъпката.Е може и да имат собствен нелегален внос,но е си знаят Flutter

   Да, но на мен ми стана много странно, че именно parfum-bg се водят вносител...

   В тази връзка да попитам, парфюмите на Hermès с какъв стикер идват от Venera? Мисля да купя един мъжки аромат с тази марка идната седмица.

# 57
  • Мнения: 5
С една приятелка си говорихме за сайта от който поръчвам и разбрах от нея, че сайтовете, които продават фалшиви парфюми, не предлагат комплекти !

Тя си поръча днес ето този комплект http://modno.guru/index.php?route=product%2Fproduct&path=18_ … mp;product_id=248

Утре ще и го доставят и ще споделя впечатленията и !

# 58
  • Мнения: 31 392
Няма такова нещо за сетовете. Има ментета сетове и то много. Peace

Страницата ти не се отваря.

# 59
  • Мнения: 5
Ами тя знаела от познати и приятели, че ментета се правели само парфюми, комплекти никой не правел ... ужас, ако и комплекти има ментета ...

http://modno.guru/index.php?route=product%2Fproduct&path=18_ … mp;product_id=248

Аз я отварям, комплект Burberry е

Общи условия

Активация на акаунт