Изпитани сайтове за парфюми-7

  • 141 313
  • 758
  •   2
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 5 658
Качвам снимки нагледно да покажа, че има разлика. Мислех си, че си въобразявам, но наистина има разлика не само в цвета, а и в аромата (не е голяма, но все пак).
Първите два (малкия и големия са от parfimo.bg), а последния голям е от parfumi-shop.net. Двата големи по 50мл са тестери без капачки.
Скрит текст:
Скрит текст:

Повечето парфюми при отлежаване променят цвета си (потъмняват, избеляват, почервеняват, пожълтяват и какво ли още не). Без да твърдя нищо конкретно, имай и това предвид.

# 751
  • Мнения: 813
Разбира се че съществува тестер на Хермес водата , що за хуморески са това ooooh!

Чакам от парфимо нещо от декоративната козметика което съм имала. Като пристигне ще споделя.  Simple Smile

# 752
  • Варна
  • Мнения: 1 165
Атти Не знаех, ще го имам предвид Peace

# 753
  • Мнения: 31 392
Този парфюм на Герлен особено тъмнее и червенее с дни. Същото е положението и с Л'инстантите. Най-тъмния ти парфюм просто е по-стар. Peace

А това, че парфюм на Ермес няма тестер си е вярно чиста хумореска. Whistling

# 754
  • Мнения: 514
Мнения за сайта на Тотално Еректиралия Магазин www.totallyerectedstore.com ? Имат нова секция за парфюми, а цените ми изглеждат поносими.

# 755
  • Мнения: 3 421
Хермес има тестер!!

# 756
  • Мнения: 61
Дали е възможно за следващата тема да се изкарат най-отгоре сигурните сайтове, или да се направи анкета.
От кое време разлиствам стари теми да чета, объркващо е....
А и имената на сайтовете са подобни  ooooh!
Днес ще си взема поръчка от Венера Козметикс, дано всичко е ок.

# 757
  • Мнения: 36 164
време е за нова тема  Wink

# 758

Общи условия

Активация на акаунт