Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-62 тема

  • 46 737
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 717
Ели, добре ти се получават колажите, а и на мен ми харесва как стои пухкавелката до нашето изпосталяло момче.  Joy

Ванина, много ми хареса това за декември в спойлера.  Hug А за анкетата -  няма резултати, които да се виждат. Ти си гледала как са подредени, като ги изброяват и там Мурат наистина е последен, защото беше с № 19 в първоначалната анкета, от която отпаднаха останалите и останаха само петимата. А другите бяха преди него като номерация. Обявяват един път в деня само междинен резултат от окончателното гласуване и за днес е това, което го има и на снимката, а аз ги извадих и отделно. Снощи дори не дадоха нищо конкретно, освен че Енгин води, без да споменават с колко. Утре вечер ще се разбере окончателно кой какво е спечелил. А при рускините гласуват и много други - като нас напр., така че Мурат си има своя шанс. Както и останалите, разбира се...

Това за билетите на снимката и на мен не ми стана ясно. Рускините са го превели, че са продадени 32 млн. билета за Kirimli в 107 киносалона. Но според мен това е невъзмижно - Турция има 80 млн. население и излиза, че почти всеки втори си е купил вече билет.  hahaha hahaha hahaha А официалното инфо беше, че ще се пусне едновременно в 200 киносалона. Значи останалите 93 ще продадат билети на другата половина от целокупния турски народ.  Joy Joy Joy




# 706
  • Мнения: 8 717
Добро утро!  Hug

Цветен и забавен неделен ден на всички!
  Heart Eyes Hug


# 707
  • Мнения: 8 717
Мурат вчера е посрещал гости от Грузия, които са пристигнали в Истанбул за утрешната премиера на Kirimli. Виждам, че и добре познатата ни симпатична журналистка също е там.  Grinning








# 708
  • Мнения: 12 835


Алекс, добро начало на неделята си ни предложила.
Госпожа Нинели вече прекалява с момчето hahaha hahaha hahaha,то бива любов, бива, ама тя направо го осинови. Mr. Green
Не минава седмица и са заедно. #2gunfire #2gunfire На снимката виждам цял отряд грузинки hahaha hahahaи красавицата журналистка е там,добре че на Мурат не му е до влюбване Heart Eyes,че иначе може да установи съвместимост Joy Joy Joy Joy

Много ми е приятно,че Мурат е отново актуален на страничките в темата,щастлив е и му личи.
Дано трудът при минус 24 градуса оправдае очакванията за гледаем филм, а защо не и още по голяма известност на Мурат. Нека кинокритиците оценят артистичните му дадености.Страхотен е и заслужава!
Ванина,
Hug Peace

Скрит текст:
Размислите за  декември в спойлера ми харесаха. Накараха ме да се замисля, още повече, че съвпада с моите проблеми и размисли  в момента. Миналото, минало и както казва Нарин от Милост мислиш си, че си го загърбил, но в даден момент като края на годината, то се явява за да напомни,  че настоящето не може без миналото,както и бъдещето се определя от направеното в миналото. Декември е време в което си казваме ,,измина една година,какво направих,какво постигнах,, Уж искаме старите проблеми да останат назад и Новата година да започнем на чисто, но е невъзможно, защото януари е продължение на декември, а декември ,ами декември - кога дойде отново Коледа,кога запалихме свещичките и така оглеждайки се около себе си виждаме колко неща сме преживели и поотхвърлили. Е и годините се трупат на гърба ни, дано сме живи и здрави за да посрещаме още много месеци като декември,и студени и топли, и снежни и слънчеви,  и празнични със запалени лампички! Дано! Искрено го пожелавам на всички !  

# 709
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Приятен неделен ден!  Hug
Доста сте пописали снощи!  smile3525 Днес ще наваксам!  Peace

Фунда се е вдъхновила от последната фотосесия!  Peace

# 710
  • Мнения: 8 717
От инстаграма на Мурат





Ринка, страхотен колаж на Фунда!  Hug Не се е отказала тя от Мурат, харесва си го и дано да се появяват повече такива негови снимки, които да я вдъхновяват.  Grinning

Ели, хубави размисли в спойлера, макар и малко тъжни...  Hug Но пък, ако няма понякога тъга, как ще оценим щастливите мигове?  Grinning

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 11:11 от Alex_B

# 711
  • Мнения: 12 835



Хубава неделя!

Скрит текст:

# 712
  • Мнения: 8 717
Снимка от сета на комедията - Мурат го няма, май само момичетата зъзнат там.  Joy Явно е доста хладно на сета.  Wink


#InstaSize biz yine setteyiz #kocankadarkonus emojiemoji


# 713
  • Мнения: 10 240



Не разбрах що пишат за тези 32 милиона билети newsm78 newsm78 newsm78


Мисля, че става дума за билетите, продадени за всички техни филми. Нали честват 100 години турско кино.

107 yerli filme 32 milyon bilet
Türk sinemasının 100. yılında 100 film hayali gerçek oldu. Yıl sonuna kadar yerli film sayısı 107'ye, kesilen bilet ise 32 milyona ulaşacak


# 714
  • Мнения: 8 717
E, Ринка, така вече съм по-съгласна - за толкова години все са успеи да продадат 32 млн. билета.  Joy Joy Joy Ето защо не вярвам много на преводите на мамашите и предпочитам истината от нашия извор Лили. Joy Joy Joy Кой знае какви интерпретации има и в превода им за 25-те въпроса, но нейсе...

Сарп, брат му Кая, Джансу, бившата снаха и други познати актьори явно са си спретнали колективна неделна закуска.  Grinning


Iyi pazarlar... @burcinterzioglu @kayaakkaya @keremfirtina @selensurelakkaya @sinemyalcinkaya @iynemliarasbulut @cansudere




# 715
  • Мнения: 8 717
Сега пък се появи това: "Премиерата на “Kirimli” ще е по кината в Турция на 12 декември. 32 млн. билета чакат да бъдат продадени. Това е сензация слет няколко години тишина! Ти си най-добрият, Мурат Йълдъръм!" Явно има и други заблудени, ама поне не пишат, че са продадени, ами чакат някой да ги купи тези 32 млн. билета.  Joy Joy Joy


From Nato- gelino Agf ! Thanks Nato !
,,Premier of the film “Kirimli” will be in the cinemas of Turkey on December 12th. 32 million ticket is already sold!!!!! It’s sensation after many years silence!!! You are the best Murat Yildirim!!!! "






А, всъщност, ставало въпрос, че очакват да се продадат 32 млн. билета общо за всички 107 турски филма, давани през цялата година, и така да подобрят рекорда в чест на 100-годишнината на турското кино. А "Kirimli" е един от тях, на който също разчитат за продажбите.  Grinning

Ето и едно интервю с Бурак Арлиел:

Ormanı, çamuru yendiler filmlerini çektiler

http://www.aktifmedya.com/yasam/ormani-camuru-yendiler-filmlerin … iler-h289512.html

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 15:31 от Alex_B

# 716
  • Мнения: 12 835
Още няколко снимки от Киримли





Скрит текст:

# 717
# 718
# 719
  • Мнения: 8 717


Ели, към тази снимка има и впечатления на някой, който е гледал Kirimli на предварителната премиера в Ескишехир:

Kırımlı filmini Eskişehir'de düzenlenen Gala gecesinde izledim, hâlâ eskisinden çıkamıyorum....çok önceler okudugum Roman öyle güzel anlatılmış ve oyunculardan teknig işine öylesine ustalık var ki...tebrik ederim...


Тази вечер в 20:00 ч. изтича срокът за лайкването на тези снимки в официалния сайт на филма. После ще обявят тримата печеливши, които ще се сдобият с покани за премиерата.  Grinning




Общи условия

Активация на акаунт