Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 9 (7.11-12.11)

  • 33 573
  • 790
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 423
В тази, която ще пусна, вероятно. Grinning

Мда, в новата  Grinning, ама който блее...

# 736
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Аз не харесвам Митко нито по външен вид,нито по характер. Бръщолеви отнесени и уж засукани неща,но реално за мен той не е силен играчи не е показал кой знае какво. Peace
Относно Агонцев съм на същото мнение като Джолева..  Rolling Eyes
Действително в този сезон феновете правят ветераните на луди гъби. Simple Smile

# 737
  • София
  • Мнения: 27 369
Агонцев трябваше изобщо да не идва този път, трябваше да го помним с благородната постъпка спрямо Дренски.

Абсолютно.
Аурата, аурата липсва и то отдавна. Писах преди няколко страници, но ще се повторя. Още в старата Гаруда той загуби своя ореол, дали заради жена му или заради годинките, но Антон е бледа сянка на миналото величие. Тогава беше силен и в игрите, беше мотиватор, караше останалите да го слушат, водеха се по акъла му и т.н. Докато тук нищо подобно. Мисли си, че понеже е Антон Агонцев и другите трябва да козируват и отдават чест. Не става така, не става. Много ме е яд, но сам си е виновен. И не само той, всички ветерани са пълна излагация, като изключим Занев естествено (нищо, че бе изгонен, за което сам си виновен, ама сега знаем си, че е кибритлия) и донякъде Митето (на този етап от играта).
Та да се върна пак на Агонцев. Правят го на маймуна, смеят му се отстрани, а той не се усеща, ей от това най-много ме е яд. Представям си сега ако гледа изобщо предванията колко ли му е тежко и обидно, но това е човече.. Sad
Просто другите не го възприемат като лидер, не го приемат сериозно, за това и не му се получават нещата. Иначе е добър играч, играе както трябва, като един истински сървайвър, но то не става само да обикаляш и да дърпаш хора, които отдавна вече са обработени. Проблема е когато трябваше да се прави нещо сериозно, той не го правеше и загуби нишката на играта.

# 738
  • Мнения: 1 432
Агонцев въобще не е невинната,излъгана овчица за която някой тук го мислят. Въобще не ми е мъчно за него, даже заслужава повече!

# 739
  • Мнения: 4 740
Агонцев трябваше изобщо да не идва този път, трябваше да го помним с благородната постъпка спрямо Дренски.

Абсолютно.
Аурата, аурата липсва и то отдавна. Писах преди няколко страници, но ще се повторя. Още в старата Гаруда той загуби своя ореол, дали заради жена му или заради годинките, но Антон е бледа сянка на миналото величие. Тогава беше силен и в игрите, беше мотиватор, караше останалите да го слушат, водеха се по акъла му и т.н. Докато тук нищо подобно. Мисли си, че понеже е Антон Агонцев и другите трябва да козируват и отдават чест. Не става така, не става. Много ме е яд, но сам си е виновен. И не само той, всички ветерани са пълна излагация, като изключим Занев естествено (нищо, че бе изгонен, за което сам си виновен, ама сега знаем си, че е кибритлия) и донякъде Митето (на този етап от играта).
Та да се върна пак на Агонцев. Правят го на маймуна, смеят му се отстрани, а той не се усеща, ей от това най-много ме е яд. Представям си сега ако гледа изобщо предванията колко ли му е тежко и обидно, но това е човече.. Sad
Просто другите не го възприемат като лидер, не го приемат сериозно, за това и не му се получават нещата. Иначе е добър играч, играе както трябва, като един истински сървайвър, но то не става само да обикаляш и да дърпаш хора, които отдавна вече са обработени. Проблема е когато трябваше да се прави нещо сериозно, той не го правеше и загуби нишката на играта.
Както винаги Дяволче съм съгласна с теб  Hug

# 740
  • Мнения: 913
Митко - велик днес! Ех, как искам да спечели формата... Дано, дано, дано  Praynig
Почвате да идвате на моята  Mr. Green

Симпатиите към него не са от днес Grinning
Иначе ми е мн гот като гледам как в началото всички го мислиха за хахо, а се оказа, че е най-нормален от всички. За интелекта да не говорим...

# 741
  • Berlin
  • Мнения: 11 338
Мноооого късно реши Агонцев да обединява Гаруда, май след напускането на Диана, така че може и тя да е фактор. Но наистина не се усеща. Всъщност ние знаем много повече как стоят нещата, защото имаме (почти) всички гледни точки, но там се доверяваш на каквото ти представят и това е.

# 742
  • Мнения: 423
Не знам дали Занев и Йори са лоши актьори, но Агонцев е като прочетена книга, всичко му е изписано на лицето.

# 743
  • Мнения: 5 624

Iavor Zayn‎ Svetlin Zanev
29 mins · Kazichene ·
Абе момче, евалата! И на игри и на стратегии ги размазваш.... Не Ваня е стратега. Ти си на доста по-високо нив


 Mr. Green

# 744
  • Мнения: 1 432

Iavor Zayn‎ Svetlin Zanev
29 mins · Kazichene ·
Абе момче, евалата! И на игри и на стратегии ги размазваш.... Не Ваня е стратега. Ти си на доста по-високо нив


 Mr. Green
Това не беше комплимент, а просто злобарско изказване на един комплексар ooooh!

# 745
  • София
  • Мнения: 27 369
сега ще го видим колко лидер е Ваня и по-точно колко го слушат.  Laughing
Ваня иска да гони Агонцев, а Занев/Йори искат да гонят Дамяна.  hahaha

# 746
  • Мнения: 5 624
Някой да даде предположение за това разкритие?  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 747
  • Мнения: 4 740
Явор още не може да преживее, че го изгониха..

# 748
  • Мнения: 780
И какво направи Митко днес забележително, че така му се възхитихте всички. Аз освен ранното му отпадане от играта и коментарите за Йори друго интересно от него не видях. Йори играе страшен театър да се прави на чудовище и дори режисьора Митко не различава актьорство от реално поведение. Много умен чудо. Утре Йори като се държи мило, усмихва се  и бъде на 180 градуса в поведението си ще Митко трябва да си скъса дипломата за режисьор.  

# 749
  • София
  • Мнения: 27 369
Някой да даде предположение за това разкритие?  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ами сигурно пак някой ветеран е оплел конците. то нишо хубаво няма да излезе от тях  ooooh!
дано да греша.

Общи условия

Активация на акаунт