Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 9 (7.11-12.11)

  • 33 572
  • 790
  •   1
Отговори
# 750
# 751
  • Мнения: 4 740
И какво направи Митко днес забележително, че така му се възхитихте всички. Аз освен ранното му отпадане от играта и коментарите за Йори друго интересно от него не видях. Йори играе страшен театър да се прави на чудовище и дори режисьора Митко не различава актьорство от реално поведение. Много умен чудо. Утре Йори като се държи мило, усмихва се  и бъде на 180 градуса в поведението си ще Митко трябва да си скъса дипломата за режисьор.  
Защо да си къса дипломата ?  Режисьор не е равно на психолог, той просто си разсъждава.

# 752
  • Мнения: 5 784
Йори играе страшен театър да се прави на чудовище и дори режисьора Митко не различава актьорство от реално поведение.

С това съм съгласна. От километри си личи, че разиграват театър.

# 753
  • Мнения: 4 447
Ще е тъпо да изгонят някой от Нага сега. Още един от Гаруда вън  и Нага вече ще имат тотално надмощие, дано Ваня ги убеди.
 А е лесно, някой от Нага взима имунитет и .....в номинациите влиза Гарудец, без  да има нужда да се обяснява Занев.
На Йори и се получават сметките, но още малко според мен. Почти съм убедена, че дори  Ваня и Емо, а и Занов не я харесват истинки (няма как такова поведение да се харесва на нормалните хора), но им е нужна на този етап.

# 754
  • Мнения: 100
тая Йорито как ги прави луди не еистина  Joy Joy Joy Дамяна е пътник хаххах ,да сзбира багажа.

# 755
  • Мнения: 780
Цитат
Защо да си къса дипломата ?  Режисьор не е равно на психолог, той просто си разсъждава.

Е тогава каква е причината за това масово възхищение към Митко след днешния епизод. Наистина това с боя за Йори беше смешно, но освен с бисерите не виждам с какво Митко изпъква в самата игра. Не е като да печели всяка игра. newsm78 Аз също харесвам много умозаключенията му, но ако само това е причината да е победител.

# 756
  • София
  • Мнения: 27 369
дидо,
Йори и в живота е имала такива изблици и проблеми, сама си е казвала.
и дори и да слага актьорска маска и да играе роли, то това не оправдава просташкия и речник.
извинявай, но аз не съм срещал в живота си жена, която да бълва такива лайна от устата си (може би и защото съзнателно избягвам такива, но като се замисля наистина не съм срещал), а освен това говорим и за улегнала жена на средна възраст, което е още по-фрапиращото.
спомняш ли си как заплашваше с цигански шамари Мерлина или как щеше да разбива главата на Дамяна? Това актьорска игра ли е? Не, това е закачена на пирончето жълта книжка.

# 757
  • София
  • Мнения: 1 891
Приятен епизод,Усмихната победа на Ива,респект към Занев!
Митко за Йори...що ли така ми се струва,но тези двамцата ще си паснат.
Ех,Одри,тежки епизоди ни чакат с теб Simple Smile

# 758
  • Мнения: 116
Някой да даде предположение за това разкритие?  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Само предполагам, че на съвета Занев или някой друг ще каже, че Агонцев говори за разделяне на наградата.

# 759
  • Мнения: 780
Diavolo
 Не съм казал, че Йори е с всичкия си. НО сам видя колко хубаво се отнесе Йори към Занев и Ива. Йори не е такъв демон, какъвто я изкарвате.  Тя може да бъде мила и възпитана сигурен съм в това. ТЯ още в началото на играта си е създала стратегия да се отнася приятелски с едни участници, а други да подлуди и изнерви.Това също е стратегия. Това, че е решила да се прави на гадна кучка идвайки в племето ще разконцентрира Гаруда, който ще се съсредоточат в нейното изгонване и ще бъдат толкова сигурни, че никой в Нага не я търпи и са убедени, че Занев и Нага ще гласуват за нея. През това време ще литне някой от Гаруда. Доста добре си плете стратегията.

# 760
  • Мнения: 109
Яворчо какво го хвали тоя "великия". Какво ще направи сега ако изгони Дамяна? Трети глас за Ваня  hahaha Много голям стратег. Дамяна го слуша два съвета и гласува с него, показва, че е лоялна, а той ще я гони сега?!?!  Joy Думи нямам... Този знае ли, че вече има жури? И за какво го пази Агонцев? Нали уж е с Ваня и ко? И той май е като Митко и "върти гъзицата"  ooooh! Само дето това накрая ще му изяде ушите според мен.

Скрит текст:
Утре ако Дамяна не вземе огърлица отново ще отпаднетя. Ваня няма как да я спаси. Още малко "умни" ходове на Занев и може да обявим победител (ако това са финалистите).

# 761
  • Мнения: 5 624
Скрит текст:
Утре ако изгонят Дамяна , ще видим какво ще каже за Занев, тогава ще преценим дали ще гласува за него. Според мен не, но.. нали я знаете Дамиту- 'върти гъзицата'. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 762
  • Мнения: 1 432
Някой да даде предположение за това разкритие?  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Само предполагам, че на съвета Занев или някой друг ще каже, че Агонцев говори за разделяне на наградата.
Днешната статия от блясък май точно затова намекна.

# 763
  • Мнения: 100
е това не е иатина......аз си имам работа с бебе и гледам в сайта.....е такъв епизод няма.Моите разсъждения.......Дамяна е цел на ЛУДАТА КУКУВИЦА,която май не е толкова луда,тази знае как да играе.Занев само да не го отнесе от тази задруга.мисля че е ясно кой си отива-дамяна со заминава.Йорито направи поредния ход-Агонцев се върза на театрото

# 764
  • Мнения: 644
Дамяна е цел на ЛУДАТА КУКУВИЦА,която май не е толкова луда,тази знае как да играе.
За две вечери промени напълно мнението и на Занев, и на Ива за нея. Хич не е луда тя, но добре се прави Simple Smile

И аз съм убеден, че Дамяна ще си тръгне.

Общи условия

Активация на акаунт