Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 9 (7.11-12.11)

  • 33 516
  • 790
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 31 335
Скрит текст:
Няма да си тръгне изгонен служебно Агонцев, нито Занев ще го топи за пари. Антон по думите на Агонцева го подкрепя на финала.
А че имат разни глупави уговорки за пари това е ясно и според мен вътре са се наговаряли/ участвали всички. Делили са кокала, ама вече не връзва. Разтуриха коалициите и се изпокараха/ предадоха взаимно и сега са обидени.

# 781
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Цитат
Абсолютно точно мнение на Митачето. Даже беше прекалено мек.
Аз не знам как може да има хора с глава на раменете да се кефят на такъв завършен психопат като Йорданка. Тя е проста, не разбирате ли? Речника е и ограничен. Злобна е, има психически проблеми, не знае как да се държи с хората. И това е жена, което е още по-отвратително.
Аз такава жена не бих погледнал в реалния живот, дори не бих си направил труда да я поздравя или да разменя някаква дума с нея. Йори е истински срам и антиреклама за дефиницията - жена.
newsm10 smile3521 За пореден път се съгласявам на 100% с теб.
И с това
Цитат
Тези жени вървят по стандартен път:зарязва ги мъжът им-гонят ги от работа-остават без приятели-накрая и децата им бягат от тях.Простотията не е голям проблем,когато човек иска да се учи и развива.Инатът им е диагнозата и то нелечима.За играта подобна небалансирана личност на фона на заспали,немотивирани участници,е спасителна.На мен обаче взе да ми омръзва йорданката,всеки път едно и също,скука.Дразнител-да,но на по-високо и фино ниво.

Много точно казано от Митко - "Тези жени живеят за кафе, цигара, алкохол и да ги бият.... Tired"
Да е театър - колко да е театър? Да се преструва - колко да се преструва? Ок, играе, ок, така трябва, но от толкова "игра" се стигна до "преиграване"..... ooooh!и този театър, цирк, фиаско или каквото и да е там със Занев мен лично много ме дразни.ЦДГ "Незабравка", като някакви дечица, с реплики на малоумни, оня се крие с ръце и "бяга" от Данка, тя не иска да "спи" в племето заради него.... smile3511 Banghead не знам, това ми убива емоцията ат предаването.
Много ми е жал за Агонцев, как не се усеща, че го правят на луда калинка, ако ще го гонят - да го гонят,- служебно, неслужебно... да не се налага повече всички да го подиграват...в пародия на играч се е превърнал този човек....
А Ива - поредно разочарование, поредно. Беше по-ниска от тревата 2/3 от сезона, ориентира се от къде духа вятъра и се настани по посоката му. И "се съюзи" с "най-подходящия участник" Stop, изключително "спортментско" беше и това, че предварително се бяха разбрали с Данка простакесата да се върне, какво значение имаше кой ще победи тогава? Данка иска да се върне, Ива кляка - много яко.... Mr. Green
И накрая - великолепен Митко  newsm44 smile3501, ставам му фен!

# 782
  • Мнения: 4 076
Верно ли е на 29 Йорданка? На мен ми прилича на 35 Thinking
Така пише на сайта!  Simple Smile
Явно е родила млада и остава впечатление, че е поне на 32-33.
И точно тази жена се подиграва масово на по-големите участнички за годинките.
Пак добре,че е родила млада,когато хормонът не прощава.С годините мъжете поумняват...

# 783
  • Мнения: 292
Ако продуцентите надушат, че наистина има склоняване към подялба на пари както спомена Занев, тежко му на Агонцев.
Цитат
Conspiring to split winnings will result in immediate expulsion from the game.
http://en.wikipedia.org/wiki/Survivor_%28TV_series%29#Game_rules

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 09:48 от tonegawa

# 784
  • Мнения: 4 076
А Занев ако не може да докаже бомбата,която хвърли по Агонцев,е също за разкарване от играта.Нищо,че е герой за момента.
Наистина идеята със старите муцуни не сработи.

# 785
  • Мнения: 109
Скрит текст:
Няма да си тръгне изгонен служебно Агонцев, нито Занев ще го топи за пари. Антон по думите на Агонцева го подкрепя на финала.
А че имат разни глупави уговорки за пари това е ясно и според мен вътре са се наговаряли/ участвали всички. Делили са кокала, ама вече не връзва. Разтуриха коалициите и се изпокараха/ предадоха взаимно и сега са обидени.

Скрит текст:
Това от Занев ли го знаеш?

Ако продуцентите надушат, че наистина има склоняване към подялба на пари както спомена Занев, тежко му на Агонцев. Обречен е дори и да не го изгонят както Радулова или съпругата му. Това е една от най-важните забрани в това реалити, не напразно има аржентинец сред режисьорите, за да следи дали се изпълнява всичко стриктно.  #2gunfire Поведението на семейството този сезон е срам за играта и надявам се в следващите сезони дори и да не си помислят за стари играчи.  #2gunfire

Май не от аржентинците, а от тази американката. Забравих и името. Пуснаха я да коментира гафа с Агонцева.
Ако има такова нещо то е абсурдно спрямо договорите и огромно неуважение към играта, продуцентите и зрителите.  ooooh! Но ако не го изгонят служебно предполагам е, защото вече изгонените им трябват за жури. Въпреки, че той и от там може да си прави "разпределението"  Money #Crazy

# 786
  • Мнения: 100
 newsm78 newsm78 newsm78не мога да ви се начудя-Йори ви изглежда застарена  Joy Joyя вижте другите "дами" .Тази само я гледайте и се учете-аз не я харесвах,но сега вече ми е кеф да я гледам(беше скучно без нея),сега почва интригата.

# 787
  • София
  • Мнения: 2 808
Митака е железен.  Peace
Йори можеше да се държи малко по-човешки, повярва си много и пресоли манджата.  Sick

# 788
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
newsm78 newsm78 newsm78не мога да ви се начудя-Йори ви изглежда застарена  Joy Joyя вижте другите "дами" .Тази само я гледайте и се учете-аз не я харесвах,но сега вече ми е кеф да я гледам(беше скучно без нея),сега почва интригата.
Shocked ooooh! Tired  Айде учи се ти, не съветвай нас от кого и какво да учим, става ли?!
"Застарена"? Такава дума за първи път чувам, на нас не ни се струва, а направо изглежда СЪстарена ако са факт 29-те ѝ години.

# 789
# 790
  • Мнения: 31 335
Това от Занев ли го знаеш?
Много сте неприятни. Не не го знам от Занев! Какви са тези глупости?!
Така като ги гледате старите със събиранията по офиси, дали не се коментират пари, договорки, коалиции? Някак доста наивно звучи. А и Агонцев ето че си ги навива открито.

Общи условия

Активация на акаунт