Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 9 (7.11-12.11)

  • 33 537
  • 790
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 100
Ами Ива си я послуша-и сама си призна......различната Йори.....а Водещия-Йори,как се контролират нещата от разтояние.....хора тези се издават ....ясно е .че кукувицата ще им разкаже играта

# 766
  • София
  • Мнения: 27 345
Някой да даде предположение за това разкритие?  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Само предполагам, че на съвета Занев или някой друг ще каже, че Агонцев говори за разделяне на наградата.
Днешната статия от блясък май точно затова намекна.

ужас ако е истина ooooh!
тия старите се осраха тотално. то бива, бива, ама такава излагация няма.
първо кражбата на храна в една от игрите, ама айде това беше и на майтап (дали), после когато се загубиха Бърканичков, Финдо и малкото Силве, след това маменето на Диана, а сега и това ако е така...  ooooh!

# 767
  • Мнения: 644
а сега и това ако е така...  ooooh!
Е, така е. И в събота в анонса и днес в анонса за утре дадоха как Занев казва, че Агонцев разпределял пари. Явно вървим към трети съвет за извънредно изгонен... ooooh!

# 768
  • Мнения: X
Дамяна да стяга багажа!

Скрит текст:
Ако са изгонили и Агонцев служебно после са се пръснали двамата с жена му от яд..

# 769
  • София
  • Мнения: 27 345
Е, поне ако продуцентите изгонят Агонцев, семейството може да се счита за ''морални победители''
нали знаеш култовото, ''момчетата играха добре, но съдийската мафия ги ограби, изгравриха се с труда им и сега плачат в съблекалнята.''  Laughing

така де, никой не е гонил Антон от играта, сам се изгони... прецедент.  Joy
абе никак не е смешно, направо ми се реве :/

# 770
  • Мнения: 4 740
Diavolo нашия човек май яко ще се издъни  Mr. Green

# 771
  • София
  • Мнения: 27 345
мани, мани не ми се гледа утрешната серия  ooooh!

# 772
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
Е, те от няколко епизода го намекват това с парите и ако няма последствия, язък за правилата. А пък точно Агонцев да го обсъжда, значи горкия е още по-заблуден, отколкото го виждаме. Той за финалист/победител ли се смята!?

# 773
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 183
Аз не вярвам да има извънреден съвет и гонене. Naughty В повечко ще им дойде тоя сезон..  Rolling Eyes

# 774
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 954
Изобщо не се изненадвам, че е ставало въпрос за разпределяне на пари. Та те са си гугукали преди играта. Ще е странно никой да не е помислял или говори за това. Като цяло кастът е трагедия.

Не искам Дамяна да си тръгва. Дано да спечели огърлицата.

До тук само Йори държи права линия - каквото иска го постига. Признавам й го. Всички други си въртят задниците, така че ми е странно като определят само Митко и Дамяна като такива.

# 775
  • Мнения: 4 076
Йорданка е изключителна простачка! Sick Sick Sick Рядко срещан талант по байганьовщина. Добре, че не познавам такива хора. Надявам се и да не се запознавам.
Наложи ми се да познавам.
Помолих "йорданката" за разговор и й обясних,че ще чува от мен само добър ден и довиждане,същото ще прави и тя.Не й се меся в скандалите,не взимам страна,не я коментирам,няма ме за нея и нея я няма за мен.Спази го,защото не й оставих избор.
Тези жени вървят по стандартен път:зарязва ги мъжът им-гонят ги от работа-остават без приятели-накрая и децата им бягат от тях.Простотията не е голям проблем,когато човек иска да се учи и развива.Инатът им е диагнозата и то нелечима.
За играта подобна небалансирана личност на фона на заспали,немотивирани участници,е спасителна.На мен обаче взе да ми омръзва йорданката,всеки път едно и също,скука.Дразнител-да,но на по-високо и фино ниво.

# 776
  • Мнения: 295
а освен това говорим и за улегнала жена на средна възраст, което е още по-фрапиращото.
Еее, стига де!  Whistling На 29 години, средна възраст ли му казваме вече? Комплексирах се.  Mr. Green

# 777
  • София
  • Мнения: 5 884
Верно ли е на 29 Йорданка? На мен ми прилича на 35 Thinking

# 778
  • Мнения: 295
Верно ли е на 29 Йорданка? На мен ми прилича на 35 Thinking
Така пише на сайта!  Simple Smile
Явно е родила млада и остава впечатление, че е поне на 32-33.

# 779
  • Мнения: 248
Ми той Митко си го каза- преждевременно състарена

Общи условия

Активация на акаунт