Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 10 (13.11-18.11)

  • 35 476
  • 973
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.

Идеята за формата Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. bTV продуцира Survivor съвместно с лицензодателя - британската компаня Castaway, а техническата реализация се осъществява от американската Promofilm. За реализацията на формата bTV работи съвместно с най-добрите продуценти у нас.

Продуцент на Survivor е bTV, а изпълнителен продуцент – Dream Team Productions и Евтим Милошев.


Участници:

Обединено племе "Кхмер":

Йорданка Николова
Дамяна Матева
Крум Сираков
Емануил Найденов
Ваня Джаферович
Надежда Прокопиева
Диана Агонцева
Ива Пранджева
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова


Бившо племе "Нага":

Надежда Прокопиева
Мерлина Арнаудова
Йорданка Николова
Дамяна Матева
Десислава Стефанова
- отлъчена от "Нага", прехвърлена в "Гаруда"
Марчо Марков
Крум Сираков
Васил Петков
Емануил Найденов
Явор Зайн
Ваня Джаферович


Бившо племе "Гаруда":

Диана Агонцева
Ралица Кирилова
Ива Пранджева
Янита Янчева
Силвия Радулова
Силвия Димитрова
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
- изгонен от "Гаруда", заточен на "Островът на прокудените"
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова
- изгонена от племето "Нага"

Островът на прокудените:

Росен Вангелов

Водещи:

Владимир Карамазов



Христина Апостолова



Предаването се излъчва от понеделник до четвъртък от 21:30 по БТВ!

Студио Survivor - събота от 18 часа.


Победители в предишните сезони:

Победителят в първия сезон на Survivor (Survivor BG) е Нели Иванова, която спечели вота на съплеменниците си в конкуренция с Ахмед Шуганов. Специални извънредни награди получиха Ахмед Шуганов (25 000 лева) и класиралият се трети в надпреварата – Атанас Ганев (15 000).

Победителят във втория сезон на Survivor (Survivor Експедиция Робинзон) e Георги Костадинов, който при финалното гласуване надделя над Светла Димитрова. Светла Димитрова обаче спечели SMS гласуването за любимец на зрителите измежду 22-мата участници и получи чисто нов автомобил за награда, както и 25 000 лева. Тя изтегли и печелившия номер на зрителя на bTV, който също спечели нов автомобил. Третият "оцелял" – Георги Дренски – получи премия от 15 000 лева.

Победителят в третия сезон на риалити шоуто стана Николай Мартинов. Той стигна до финала заедно със Спас Стоянов и Силвия Димитрова. За първи път в гласуването на финала се включи и публиката, която с почти пълно единодушие (над 90%) даде одобрението си за Ники.

Победител в четвъртия сезон на Survivor (Survivor: Филипините) стана Георги Кехайов. Младежът от Добринище стана любимец и на зрителите с ненатрапчивото си поведение, мистериозната си личност и нежеланието си да участва в конфликти.


Официална страница

Facebook

Архив:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9

# 1
  • Мнения: 31 206
Благодаря за темата! Peace  bouquet

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 11 579
Симпатизирам на Ваня, но напследък се представя много слабо в игрите. Дано има напредък.

# 4
  • Мнения: 644
Днес съм сигурен, че ще изгонят Дамяна (освен ако не вземе пак имунитет и не обърка сметките) и гласувах за нея в анкетата, но не ми е ясно след като излъчват кадри с това как Агонцев разпределял пари, защо не са го изгонили още в момента, в който са надушили това.

"Conspiring to share winnings between castaways is strictly prohibited."

Пише го в оригиналния договор с Castaway това. Срамно е че трети човек от "старите" нарушава правилата.

Не знам, но просто е истински срам, че са изгонили Агонцева и Радулова с извънредни съвети, ако не са направили същото при Агонцев. Още при най-малкото подозрение, че се нарушава това най-основно правило трябва да е изгонен с отнето право да е жури. Всички са отишли за тази печалба и ако някой си прави "ташак" с нея, променя изцяло играта.

В предишната тема някой е споменал, че им трябвал Агонцев за жури. Ако трябва ще върнат Деси от България да е жури или ще сложат Карамазов жури, но това не трябва да се допуска.

# 5
  • Мнения: 4 740
Те за това са се събирали по офиси - да си правят коалиции за разделяне на наградата.

# 6
  • Мнения: 4 594
Аз да кажа, че много се забавлявах с театъра и простотиите на Йори, както и с анализите на Митко. Grinning

Мисля, че Дамяна ще си ходи.

# 7
  • Мнения: 31 206
Няма да има повече Сървайвър в България сигурна съм, след тези глупотевини, които правят нашите.

# 8
  • Мнения: 292
Няма да има повече Сървайвър в България сигурна съм, след тези глупотевини, които правят нашите.
Побългариха Сървайвър.  Whistling

# 9
  • Мнения: 20 172
Мерси за новата тема.
Изненадана съм от Ива, мисля, че направи грешка с тази нова коалиция. Беше ми фаворит до сега, но с този ход ме разочарова.  Rolling Eyes
А Йорданка и на мен ми прилича на 35 годишна, явно злобата състарява.

# 10
  • Мнения: 576
  Иска ми се да изгонят Йори-изпълненията и са по-подходящи за друго риалити,смешна е вече с тази селяния,която демонстрира.Според мен Дамяна е достоен състезател,много добре се представя и се надявам да успее да вземе имунитет,за да остане по-дълго

# 11
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
  bouquet за новата тема!
Гласувах за Агонцев, въпреки, че не съм много сигурна.
Не знам Дамяна какво ще спечели, за него съм сигурна, че ще е НИЩО. Mr. Green
Замислих се за Данка....защо не я чухме да споменава въобще Надя?
Заради Занев ли? В смисъл тя е просто ...дърво, присъствие, нито нещо е печелила и ще спечели, нито мисли, просто е глас и компаньонка на Клеопатра...

# 12
  • Мнения: 31 206
А какво стана с Финдо и предположенията ви, че именно той ще излезе довере, защото кълне непрекъснато старите и обвинява в предателства по социалните мрежи?
Смятате ли, че ще изгонят него?

# 13
  • UK
  • Мнения: 600
Силно се надявам да изгонят Йори, обаче е явно, че или Дамяна или Агонцев ще излети с 200!  Mr. Green

Много се надявам обаче поне Йорданка да бъде изгонена от племето; и да не стига до игрите за финала; те 5-тима стигат до игрите, нали?! Simple Smile Иска ми се 5-мата полуфиналисти да са Ваня, Занев, Дамяна, Митко, Финдо! Crazy Crazy Crazy

# 14
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И аз искам да изгонят Йори, но гласувах за Дамяна, мисля че така ще се стекат събитията, въпреки че й симпатизирам. Не харесвах Занев, но снощи направо ме разгроми този човек. Възхищение. Заслужава да отиде на финал.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт