Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 9 (7.11-12.11)

  • 33 500
  • 790
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.

Идеята за формата Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. bTV продуцира Survivor съвместно с лицензодателя - британската компаня Castaway, а техническата реализация се осъществява от американската Promofilm. За реализацията на формата bTV работи съвместно с най-добрите продуценти у нас.

Продуцент на Survivor е bTV, а изпълнителен продуцент – Dream Team Productions и Евтим Милошев.


Участници:

Обединено племе "Кхмер":

Йорданка Николова
Дамяна Матева
Крум Сираков
Емануил Найденов
Ваня Джаферович
Надежда Прокопиева
Диана Агонцева
Ива Пранджева
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова


Бившо племе "Нага":

Надежда Прокопиева
Мерлина Арнаудова
Йорданка Николова
Дамяна Матева
Десислава Стефанова
- отлъчена от "Нага", прехвърлена в "Гаруда"
Марчо Марков
Крум Сираков
Васил Петков
Емануил Найденов
Явор Зайн
Ваня Джаферович


Бившо племе "Гаруда":

Диана Агонцева
Ралица Кирилова
Ива Пранджева
Янита Янчева
Силвия Радулова
Силвия Димитрова
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
- изгонен от "Гаруда", заточен на "Островът на прокудените"
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова
- изгонена от племето "Нага"

Островът на прокудените:

Росен Вангелов

Водещи:

Владимир Карамазов



Христина Апостолова



Предаването се излъчва от понеделник до четвъртък от 21:30 по БТВ!

Студио Survivor - събота от 18 часа.


Победители в предишните сезони:

Победителят в първия сезон на Survivor (Survivor BG) е Нели Иванова, която спечели вота на съплеменниците си в конкуренция с Ахмед Шуганов. Специални извънредни награди получиха Ахмед Шуганов (25 000 лева) и класиралият се трети в надпреварата – Атанас Ганев (15 000).

Победителят във втория сезон на Survivor (Survivor Експедиция Робинзон) e Георги Костадинов, който при финалното гласуване надделя над Светла Димитрова. Светла Димитрова обаче спечели SMS гласуването за любимец на зрителите измежду 22-мата участници и получи чисто нов автомобил за награда, както и 25 000 лева. Тя изтегли и печелившия номер на зрителя на bTV, който също спечели нов автомобил. Третият "оцелял" – Георги Дренски – получи премия от 15 000 лева.

Победителят в третия сезон на риалити шоуто стана Николай Мартинов. Той стигна до финала заедно със Спас Стоянов и Силвия Димитрова. За първи път в гласуването на финала се включи и публиката, която с почти пълно единодушие (над 90%) даде одобрението си за Ники.

Победител в четвъртия сезон на Survivor (Survivor: Филипините) стана Георги Кехайов. Младежът от Добринище стана любимец и на зрителите с ненатрапчивото си поведение, мистериозната си личност и нежеланието си да участва в конфликти.


Официална страница

Facebook

Архив:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8

# 1
  • Мнения: 4 740
Хоп. Благодаря за темата  bouquet

# 2
  • UK
  • Мнения: 600
Определено най-интересно ще е Дамиту да вземе имунитет и 2 гласа! Mr. Green

И искам обрат... искам Йори в племето и да я гонят вече smile3513

# 3
  • Мнения: 4 594
Нещо се оплетох. В понеделник трябва да играят за имунитет, във вторник за два гласа и после съвет, така ли беше? Да знам кога да пусна анкетата. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 644
Нещо се оплетох. В понеделник трябва да играят за имунитет, във вторник за два гласа и после съвет, така ли беше? Да знам кога да пусна анкетата. Rolling Eyes
В понеделник са и двете неща.

# 5
  • Мнения: 1 432
Ако Дамяна вземе имунитет е ясно какво става. Ива няма да номинира Заньо така,че остават Ваня, Надя, Крум и Емо.

# 6
  • Мнения: 780
Леле във Фейсбук ще се изтрепят. Тоя бил педал, другата била к..рва, а някаква майка пък пише к.р за Занев и отдолу я хранят как не я срам да пада на това ниво зряла жена. Абе страшна работа. Някаква Венета пък е изписала 1000 коментара в подкрепа на Дамяна и как Ваня не си държал на думата бил мишок, измекяр и тн.. Абе хора аз също влизам често в нета, но някои хора май живеят в него и преживяват играта като собствения си живот. Чак толкова ли да сме зомбирани и вманиачени по реалитита българите ?  newsm78 Явно повечето от нас и тези във нета нямат работа и по цял ден пишат обиди за играчите. Кажете ми какво става ? Това нормално ли е ? Хем нещо ме жегва и аз да коментирам във Фейсбук, хем ме е срам да споря там и да ми пише името.

# 7
  • София
  • Мнения: 11 583
Много възможно е имунитет да спечели някой от четиримата и това да обърне нещата. Надявам се Дамяна да не си тръгне все още.

# 8
  • Мнения: 292
dido1302, едно време в сървайвър форумите ги имаше същите, но в пъти по-малко. Някои да мразят или обичат хора, които не  познават ни най-малко, това им осмисля сивото ежедневие.

# 9
  • Мнения: 644
Леле във Фейсбук ще се изтрепят. Тоя бил педал, другата била к..рва, а някаква майка пък пише к.р за Занев и отдолу я хранят как не я срам да пада на това ниво зряла жена. Абе страшна работа. Някаква Венета пък е изписала 1000 коментара в подкрепа на Дамяна и как Ваня не си държал на думата бил мишок, измекяр и тн.. Абе хора аз също влизам често в нета, но някои хора май живеят в него и преживяват играта като собствения си живот. Чак толкова ли да сме зомбирани и вманиачени по реалитита българите ?  newsm78 Явно повечето от нас и тези във нета нямат работа и по цял ден пишат обиди за играчите. Кажете ми какво става ? Това нормално ли е ? Хем нещо ме жегва и аз да коментирам във Фейсбук, хем ме е срам да споря там и да ми пише името.
Повечето са деца там, а половината май гледат за първи път Сървайвър и още не са въобще наясно с това как се оцелява във формата. Аз го ползвам да си убивам времето вечер преди лягане  Laughing А и си умирам от кеф да провокирам такива като тая Венета докато се оплетат максимално в глупостите, които изпишат.

# 10
  • Мнения: 1 432
Леле във Фейсбук ще се изтрепят. Тоя бил педал, другата била к..рва, а някаква майка пък пише к.р за Занев и отдолу я хранят как не я срам да пада на това ниво зряла жена. Абе страшна работа. Някаква Венета пък е изписала 1000 коментара в подкрепа на Дамяна и как Ваня не си държал на думата бил мишок, измекяр и тн.. Абе хора аз също влизам често в нета, но някои хора май живеят в него и преживяват играта като собствения си живот. Чак толкова ли да сме зомбирани и вманиачени по реалитита българите ?  newsm78 Явно повечето от нас и тези във нета нямат работа и по цял ден пишат обиди за играчите. Кажете ми какво става ? Това нормално ли е ?
Не, не е. Отдавна съм преценила за себе си,че най голямата сган се събира във фейсбук и по точно в така наречените фен страници. Не знам дали си видяла,но преди около 2 седмици една пишеща там беше направила фотошоп снимка и я развяваше навсякъде. На нея Ваня уж я заплашва в лично съобщение,че ще й се случи нещо,ако продължи да пише срещу него. Момичето явно беше много зле с фотошопа защото беше объркала името му и начина по който го изписва във фейсбук. Това за мен не е нормално, тези хора там са болни.

# 11
  • Мнения: 644
Все повече ми харесва Ива Пранджева.

От фейсбука й:

ива пранджева
November 4 at 6:36am ·
В един порочен свят -да имаш доблестта
в един безволев свят -да се окажеш смел
в един предал те свят -да си докрай почтен
в един пропаднал свят -да се държиш добре
в един ужасен свят -да си при милостта
в един пристрастен свят -да бъдеш справедлив
в един безсрамен свят -да правиш добрини
в един омразен свят -за всичко да простиш
в един продажен свят -да съхраниш честта
в един безчувствен свят -да си с човечен дух
в един убийствен свят -да сътвориш живот
в един свръхболен свят -да си останал здрав!
E в едно не твое време -да бъдеш който СИ!



ива пранджева
3 hrs ·
"Понякога хората слагат маски, не за да скрият истинската си същност, а защото нямат такава.
Нямат автентичност и маската просто скрива това. Един път за пред другите и втори път за пред огледалото, защото там няма никой".

# 12
  • Мнения: 780
Цитат
Повечето са деца там, а половината май гледат за първи път Сървайвър и още не са въобще наясно с това как се оцелява във формата. Аз го ползвам да си убивам времето вечер преди лягане  Laughing А и си умирам от кеф да провокирам такива като тая Венета докато се оплетат максимално в глупостите, които изпишат.

Аха добре ти си Лазаров значи. Не им се оставяй ! Много е готино да спориш с малоумни, които са убедени, че са прави. Ама тази Венета как живее във филма си за честта и достойнството в Сървайвър. Умирам от смях. Нещо ме жегва и мен да споря с тях, но мисля, че е безсмислено и ще изхабя много ценни нерви.  Joy

# 13
  • Мнения: X
  bouquet за темата

Дамяна, Крум, Емо... и да ги изгонят няма да ми липсват.

# 14
  • Мнения: 1 432
Аз от страницата си имам един фаворит, не му помня името,но профилната му снимка е в зелено. Ако случайно чете да му кажа,че съм му фенка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт