Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 6

  • 29 708
  • 759
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.

Идеята за формата Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. bTV продуцира Survivor съвместно с лицензодателя - британската компаня Castaway, а техническата реализация се осъществява от американската Promofilm. За реализацията на формата bTV работи съвместно с най-добрите продуценти у нас.

Продуцент на Survivor е bTV, а изпълнителен продуцент – Dream Team Productions и Евтим Милошев.


Участници:

Нага:

Надежда Прокопиева
Мерлина Арнаудова
Йорданка Николова
Дамяна Матева
Десислава Стефанова
Марчо Марков
Крум Сираков
Васил Петков
Емануил Найденов
Явор Зайн
Ваня Джаферович


Гаруда:

Диана Агонцева
Ралица Кирилова
Ива Пранджева
Янита Янчева
Силвия Радулова
Силвия Димитрова
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова
- изгонена от племето Нага

Островът на прокудените:

Росен Вангелов
Светлин Занев - изгонен от племето Гаруда

Водещи:

Владимир Карамазов



Христина Апостолова



Предаването се излъчва от понеделник до четвъртък от 21:30 по БТВ!

Студио Survivor - събота от 18 часа.


Победители в предишните сезони:

Победителят в първия сезон на Survivor (Survivor BG) е Нели Иванова, която спечели вота на съплеменниците си в конкуренция с Ахмед Шуганов. Специални извънредни награди получиха Ахмед Шуганов (25 000 лева) и класиралият се трети в надпреварата – Атанас Ганев (15 000).

Победителят във втория сезон на Survivor (Survivor Експедиция Робинзон) e Георги Костадинов, който при финалното гласуване надделя над Светла Димитрова. Светла Димитрова обаче спечели SMS гласуването за любимец на зрителите измежду 22-мата участници и получи чисто нов автомобил за награда, както и 25 000 лева. Тя изтегли и печелившия номер на зрителя на bTV, който също спечели нов автомобил. Третият "оцелял" – Георги Дренски – получи премия от 15 000 лева.

Победителят в третия сезон на риалити шоуто стана Николай Мартинов. Той стигна до финала заедно със Спас Стоянов и Силвия Димитрова. За първи път в гласуването на финала се включи и публиката, която с почти пълно единодушие (над 90%) даде одобрението си за Ники.

Победител в четвъртия сезон на Survivor (Survivor: Филипините) стана Георги Кехайов. Младежът от Добринище стана любимец и на зрителите с ненатрапчивото си поведение, мистериозната си личност и нежеланието си да участва в конфликти.


Официална страница

Facebook

Архив:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5

# 1
  • Мнения: 1 432
Мерси за новата тема Hug
strept -казах за някой от нас  Wink
Фидно е много озлобен от сезона. Мисля,че някой ще му забие нож в гърба. Фейсбук експертите,може ли да му проверите профила за да разберем кои от участниците са му приятели и кои не? Така ще можем да си направим по-ясна картинка за това какво може би е станало.
Новата сървайвър двойка  Shocked. Кака Йори ще го отрака Sunglasses

# 2
  • Мнения: 4 740
Да са щастиви бее. За Крум и Йори говоря, ама за мен това са жълтини и просто Крум се подиграва с тях.

Благодаряя за темата   bouquet Hug

# 3
  • Мнения: 1 432
Емо е интересен човек. Определено има какво да се научи от него. Освен това е опасен играч, уж е кротичък, но никога не знаеш какво мисли.
Дамяна как може да го нарича мекотело Confused, каква е тя за да дава такива квалификации? Човека се е доказал там където е трябвало, освен това мисията му в предаването е много благородна.
 Значи всеки който не е на нейното мнение и не й върви по свирката е мекотело,тъпанар, смотаняк и т.н. Много има още да расте милата, поведението й е типично за 5-годишно дете на което му взимаш любимата играчка.
А финдо явно е ядосан и на продуцентите newsm78,вече два пъти много яко ги захапва.

# 4
  • Мнения: 4 740
Аз бях пропуснала интервюто с Мерлина в Преди обед. Както и ние си говорихме тук тя няколко пъти споменава, че са имали ужасно много храна. Даже и водещите се съгласиха и казаха че и те са говорили с екипа, че в този сезон от към храна не е толкова зле и в Сървайвър не се гладува толкова много.

# 5
  • София
  • Мнения: 27 188
Играта навлиза в най-интересния си етап, а толкова много неща се знаят вече.  Confused
И от Би Ти Ви продължават да се излагат с монтажите, рекламите и анонсите. Няма никаква протекция, няма явно договори, които да се спазват стриктно и ха някой си е отворил устата веднага да му лепнат някоя много сериозна и тежка глоба. Дори само леко да намекне с нещо. Това за мен е пълен провал на сезона, да ме прощавате, но 50% от кефа ми е убит. Отделно чумата наречена фейсбук тотално осра всичко.
Все пак ще продължа да гледам до край и да си пиша, това е по-силно от мен, а и си обичам много реалито, но съм много, ама много разочарован и се моля наистина тези продуценти, този екип да изчезнат завинаги и изобщо подхода да се промени изкорен!

п.п. Честита ни нова тема  bowuu
След последния анонс се очертава изненадваща игра след купона и пак намекват за неща, които ще променят играта изцяло. Ако финалната тройка е тази за която изтече информация, то съюза на Агонцеви трябва да бъде разбит, какво по-добро начало от това единия от двамата да си тръгне веднага след обединението. Иначе стават много силна група и не виждам как ще бъдат елиминирани.

# 6
  • София
  • Мнения: 27 188
А финдо явно е ядосан и на продуцентите newsm78,вече два пъти много яко ги захапва.

мдам, тепърва ще има много драми, кръв, сълзи и сополи.
прекалено много стават хората, които нападат къде директно, къде по-прикрито продуцентите за умишлено бутане и подпомагане на избрани от тях играчи и си мисля, че вече страшно много народ си го мисли и уви това ще е последния Сървайвър. Последен поне за тия некадърници в момента. Честно казано по-добре без Сървайвър отколкото такъв Сървайвър какъвто го правят и дирижират у нас. И това не е за първи път. Нещата започнаха още със сезон 2. Но явно тук в Камбоджа нещата са излезнали извън контрол.

# 7
  • Мнения: 4 740
Diavolo за мен Занев си го бутат съвсем умишено.. Ама и много явно. Няма да се изненадам ако слуховете, че на острова предварително му дават игрите са верни.

# 8
  • Мнения: 1 432
Надявам се,че когато сезонът свърши някой от участниците ще са достатъчно смели за да заявят в прав текст какво се е случвало зад кулисите. Наистина много вече станаха тези от тях които индиректно ни заявяват,че съществува продуцентска манипулация. Крика в прав текст заяви,че Занев е човек на продуцентите още през септември. Не казвам,че това е 100% истина, просто ми е интересно откъде идва това твърдение. А на Милошев това му е последния сезон 100%.

# 9
  • Мнения: 4 740
Никой няма нищо да каже, понеже договорите им са за годиниии да не говорят нищо което уронва престижа на фирмата.

# 10
  • Мнения: 1 432
Никой няма нищо да каже, понеже договорите им са за годиниии да не говорят нищо което уронва престижа на фирмата.
Е те уж имат и клауза в договора която им забранява да изнасят информация за това какво се е случило през сезона. Ако е така Силвия Димитрова трябва да отнесе много солена глоба.

# 11
  • Мнения: 4 740
Вероятно имат и да трябва Димитрова да я глобят. Но тези клаузи за уронване на авторитета на фирмата са винаги по... ам не знам как да се изразя. Имаме няколко явно изразени случая в България.
Първия за Слави, когато трима участници от Танцувай с мен отидоха в Господари на ефира да кажат, че той не си е изпълнил обещанието, а после Росен Петров имаше право на отговор и каза, че ще съдят тези участници показа договорите и там даже пише, че доживотно не могат да изнасят информация и не могат да говорят неща, който могат да навредят на продуцента.
Втория е скорошен. Тризначките, които още щом им изтече договора отидоха в ТВ7 да говорят против Нико Тупарев.
Малко спамих, но имах предвид, че вероятно и Милошев си е вързал гащите и ако някой каже нещо лошо за него или формата ще има солени глоби.

# 12
  • Мнения: 7 006
Честита ни нова тема!   bouquet

# 13
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 091
Направо се изкефих как Надето им извъртя номер на Ваня и Ко.  Laughing
Днес ще викам за Явор. Много ми се иска да видя физиономията на Данка,когато си тръгва завинаги.  Heart Eyes Снощи на съвета като разказваха историите си,си пролича,че речника й е беден-не може 5 изречения да върже. Издигнала се била по ... и запецна... Rolling Eyes
Назад сте обсъждали Деси. На мен лично не ми харесва в лице. Дамяна ми харесва много повече.  Peace

# 14
  • Мнения: 4 740
Аз пък супер много ще се изкефя Йорданка да бие и то заради едно - една такава дребна жена да победи в такава трудна битка мъж, при това професионален спортист.

Общи условия

Активация на акаунт