Ново правителство - епизод 3

  • 95 479
  • 2 140
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
А и циганите после ни виновни - видите ли те гласували като им се плащало.

# 1 831
  • София
  • Мнения: 5 499
...
П.С. А ако ти платят 500 лв., ще отидеш ли да гласуваш? Flutter
А на теб ако ти дадат толкова, ще се откажеш ли от гласуването?

Не. Naughty Обаче за 5000 може и да си помисля...В крайна сметка, като си платя глобата от 100 лв. и ще ми останат 4900... Party

# 1 832
  • Мнения: X
За 100 лева глоба ще ги разхождам до Страсбург и обратно без грам да се изморя и отегча.
Да не мога да си платя данъците ли каза? Joy

# 1 833
  • Мнения: 1 281
 Mr. Green
и лихва на глобите слага  Mr. Green

# 1 834
  • Мнения: 1 232
Нали има давност. Ще ги видят през крив макарон тия 100 лева.

# 1 835
  • Мнения: X
Абе слабичко е това със стоте лева. Всъщност и 500 да е глобата, въвеждане на задължително гласуване по-скоро ще има обратен ефект.

# 1 836
  • София
  • Мнения: 4 299
Ако съм командировка на Малдивите по време на избори, пак ли подлежа на глоба?  Laughing

# 1 837
  • Мнения: X
Това още не са го измислили, а и ти нарочно ги затрудняваш. Crossing Arms

# 1 838
  • София
  • Мнения: 5 499
Ако съм командировка на Малдивите по време на избори, пак ли подлежа на глоба?  Laughing

Е, вие пък сега. Като си командировка, отиваш в общината и си даваш командировъчното и ще ти се опростят 100-те лева. Hug Болнични също би трябвало да се приемат като извинение. Simple Smile

# 1 839
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Аз съм против задължителното гласуване. Това си е право. Който иска да си го упражнява, който не иска - да не го прави.

# 1 840
  • София
  • Мнения: 4 299
http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/samo_v_4_strani … asila-223996.html
бележка от ЛЛ, също можело.
Ще се присъединим към най-големите демокрации в Латинска Америка.

# 1 841
  • Мнения: X
Ей сега ще им дам бележки и командировъчни.
Който го е замислил това, явно смята хората за кръгли идиоти. То не че няма...

Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 22:42 от Анонимен

# 1 842
  • Мнения: 3 231
За 100 лева глоба ще ги разхождам до Страсбург и обратно без грам да се изморя и отегча.
Да не мога да си платя данъците ли каза? Joy
Какво ще правиш в Страсбург, ако парламентът приеме задължително гласуване с глоба за неизпълнение 100 лв.?

Влезе ли законът в сила си длъжна да го изпълняваш.

Страсбург не може да те спаси в такива случаи.

# 1 843
  • София
  • Мнения: 5 499
Искам да попитам, защо тези кметове, които купуват безбожно скъпи коли с пари на данъкоплатците, не бъдат тикнати в затвора??? И още нещо, защо не се гласува закон, който да указва максималната стойност на коли и материали, които могат да бъдат купувни от местни и държавни администрации??? #2gunfire

# 1 844
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нали затова си ги избираме кметовете - гласуваме им доверие за разходването на местните пари.
На теб, ако не ти харесва този кмет, не гласувай за него. Ако го изберат, значи на повечето им харесва така да се харчат парите и няма нужда от закон, който да обслужва интересите на малцинството.

Общи условия

Активация на акаунт