АПРИЛски мами 2015 - 2ра среща в София

  • 3 452
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 503
Добро утро!   food010 Не знам какво се случва винаги все в последния момент и то,все от основните инициатори на дадена среща  newsm78 за мен не е проблем по което и да е време,затова си кротувам и се съобразявам с болшинството Simple Smile Просто идеята е да се съберем и запознаем колкото се може повече момичета и да си изкараме добре. Обмислете си графиците и когато се организирате,аз ще съм ТАМ (ако ме искате  #Crazy newsm78 Laughing)

# 31
  • София
  • Мнения: 289
Привет  Hug
Аз както и предполагах ще пропусна и този път. Наложи се да пътуваме и затова.
Пожелавам ви весел ден   bouquet

# 32
  • Мнения: 487
За предлагам да изчакаме,защото май доста голяма част няма да могат да дойдат.Ако искате да се организираме за почивните дни около Коледа,ако няма да пътувате.Струва ми се ,че много набързо този път стана всичко и май нищо няма да се получи.

# 33
  • София
  • Мнения: 415
Т.е. за днес срещата отпада , така ли newsm78 А за утре не сте ли съгласни?
Според мен по празниците повечето ще пътуваме...

# 34
  • София
  • Мнения: 334
Момичета, аз също няма да мога да дойда. Гласях се до последно, обаче от 2 дни много нерви и много ме стяга корема и ще си лежа днес. Сори. Ако се решава срещата да отпадне трябва да пишем и във фейсбук...

# 35
  • Мнения: 487
Аз не си налагам мнението,само предложих.Ако искате днес,нека да е днес.Ако искате утре ,утре,но май няма много мами да го прочетат.Освен мен и Murmur'ana  друг няма ли да се включи?
Колко момичета се събрахте във фейсбук?

# 36
  • София
  • Мнения: 334
Там имаше просто съобщение. Сега ще го намеря и ще пиша да следят тази тема..

# 37
  • Мнения: 165
Привет, аз се гласях да дойда. Спрях да чета форума, че много трудно го следя и съм в групичката във Фейсбук. Аз съм в болничен и по принцип всеки ден ми е удобен. Ходя от дъжд на вятър на лекции. Но ако сме само трите днес, да го направим друг ден, че да се посъберем повечко народ? До колкото разбрах за днес срещата отпада, така ли?

# 38
  • Мнения: 487
Не мога да преценя.Нека да изчакаме до 12часа и ще разберем.Ако отпадне пък,да не стане така че някой да не е влизал днес и да го накараме да виси там и да чака.Ако искате който мойе да отиде той.Две,три,колкото толкова.Дайте предложения.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 497
Добро утро!   food010 Не знам какво се случва винаги все в последния момент и то,все от основните инициатори на дадена среща  
Ееее не така с лошо:) Организатори сме ама се съобразяваме с основното мнение на хората:) на мен ми беше удобно утре и днес, но в случая не зависи от мен а от атмосферните условия:) Нямах никакъв проблем да се прибера днес, но в момента съм на място с такава мъгла, че абсурд да шофирам сама:( просто нещата се променят в последния момент, не мислете че не искам са се запоЗнем.
НотоЗи път май много набързо се органиЗирахме и нещо не знам... Както решите, нека да не си се сърдим, тепърва има да се събираме и да си говорим:)
Съберете се днес, колкото толкова:)

# 40
  • Мнения: 77
Аз за днес съм си на разположение! Само кажете да идвам или не, че от Младост тръгвам след час специално заради вас!!!  Wink Simple Smile Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 24
Честно казано доста неприятно се изненадох, като прочетох че " май" срещата отпада. И аз се глася да идвам, според мен 2-3 колкото толкова, ясно е, че за повече хора организацията е по-трудна, а по коледните празници, както някой предложи , съвсем не можем да се сберем.

# 42
  • Мнения: 77
cvety83 , Murmur'ana , Elvan.H и аз ! 4 сме и се събираме - така ли? Нямам време и трябва да тръгвам след малко - хайде казвайте!

# 43
  • София
  • Мнения: 415
Момичета, какво правим последно?

# 44
  • Мнения: 24
Аз тръгвам, ще се радвам да се запознаем. Ако никой не дойде ще пообиколя магазините Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт