Тема Незабравима (Unutulmaz) 251 ,"Emanet"

  • 44 703
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Мими, благодаря за линковете! Готови сме за последния епизод. От резюмето разбирам, че в началото на епизода Зелял няма да е чула последните думи на Симгето и тая кобра ще се среща с нашето момиче втори път. Дано не убият Зелял, че ще ми е мъчно.
А батко този път се е барнал /на снимките на Валдес ми хареса/!

# 287
  • Варна
  • Мнения: 329
Тъкмо актьорите влязоха в кожите на героите си, разиграха се и сериала битти! Crossing Arms Тая вечер всички са много добри в ролите си, убедителни, изразителни, всеотдайни! thumbsup Жалко, че свършва! И малко мудно върви- толкова много неща имат да се разплитат, все още нищо е на никъде, а времето напредва. Thinking Ще вземат да ни оставят насред нищото, да се чудим и маем! Rolling Eyes То не че не се е случвало и в други сериали, но не ми се ще да свърши така. Naughty

# 288
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Брей, Симгето я изкараха луда за връзване. И тя като серийните убийци облепила цяла стая със снимки на Фърат. Ама може да си го позволи, нали сама живее в цялата къща, стаи бол.
 Тахир бей май ще оздравее и ще ги попилее майка и син.

# 289
  • Мнения: 106
Привет,

Според мен Симгето ще гръмне Фърат

Хайде , залагайте ...

Най- съм доволна от тридневната брада на Фърат

# 290
  • Варна
  • Мнения: 329
Това за тридневната брада на Фърат ми хареса! thumbsup Много е хубав в тая серия, най- сетне заприлича на себе си- харизматичен, с мъжкарско излъчване, секси!  Heart Eyes
Симгето била невероятна шантажистка- яко притиска Фърат да й даде земите, които иска, иначе щяла да разкрие на Зелял кой е убиеца на Халит. А Фърат се страхува, че като разбере тая истина и тя ще го изостави. Определено не е добре Симгето, вманиачена е по Фърат и не подбира средства да го нарани. Че успя да влезе и под кожата на Мерием ханъм, но тя е стара лисица и почна да се усеща- донесе й предбрачен договор.
Бай Тахир ще раздава шамари- само да стане веднъж! Хатун ханъм и Екрем си го просят направо! newsm66
И ще има жертви накрая- на таквоз ми прилича! ooooh! Да видим кой кого! Thinking
А тия турските циганки много разбират от бременни жени- само един поглед и веднага установяват бременност! Grinning И в "Незабравима" беше така, и тука дори и преди Зелял да си е направила тест и диагнозата е поставена! Whistling
Това с изнасилването беше гадно! Close И защо беше нужно това красивото момиче Султан да бъде омърсено по този отвратителен начин заради отмъщението на Шериф към Екрем?! Crossing Arms

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 22:22 от danidorina

# 291
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 23:29 от vania_e

# 292
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 23:29 от vania_e

# 293
  • Разград
  • Мнения: 8 243




Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 23:28 от vania_e

# 294
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Аз ли съм оглушала, но не чух изстрел. Може пък Екрем сам да се гръмне, а на нашето момиче нищо да му няма. А дано!
Ваня, благодаря за снимките, а на Дани за превода. Добре че убиха оня изрод! Реклами и край! Жалко!

# 295
  • Мнения: 34
А дано,ама надали! Май наистина ще я убият! Жалко че свършва сериалчето ,можеха доста повече да дават ама май нашите съседи не си падат по този тип сюжет! А пък и да си бъдем честни прекалено много копи- пейст от други сериали! Жалко за актьорите всички са супер!

# 296
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Да, не се сбъдна моят сценарий, жалко! Доста бяха жените в конака на Тахир и те решиха да ги намалят и точно със Зелял. Дали пък чудодейната турска медицина няма да я излекува, гадайте! Недовършена работа и това е. Доста време си изгубихме и ние и то напразно. Поне компанията ни е хубава! Лека нощ!

# 297
  • София
  • Мнения: 13 685
Лош финал  smile3511
Аман от тези техни трагедии  newsm45
Вече ми се гледа нещо позитивно, за истинска любов, която да завърши щастливо  bowuu
Не знам защо, но ми се върти в главата една мисъл - време и е на Йозка да направи една пауза за отглеждане на дете  preggo stork-boy 1crib newsm07

# 298
  • Варна
  • Мнения: 329
Е, не! #Crazy Тоя край направо ме довърши! smile3544
А така! Кой каквото, както и защото да си мисли! Rolling Eyes
Песимистите- че Зелял умря в ръцете на Фърат и пред очите на всички! Рев!... Cry
Оптимистите- че въпреки всичко ще оживее и де да знам нататък!... Thinking
Ама че.... Crossing Arms

# 299
  • Варна
  • Мнения: 329
На "Еманета" края
взе, че дойде накрая...
Уж намериха колая,
пък аз нищо не зная...

Общи условия

Активация на акаунт