Тема Незабравима (Unutulmaz) 251 ,"Emanet"

  • 44 744
  • 739
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 395
Аз съм сред оптимистите - ще оживее! Обаче като гледам как напоследък прекъсват тия сериали, започвам да си мисля, че и сценаристите вече трябва да ходят с финал в джоба, както политиците - с оставка на същото място /поне така казват, де/. Даже е най-добре преди да се захванат с какъвто и да е сценарий, първо да съчинят финал и после да започнат да разказват историята. А тя трябва да е такава, че да позволява във всеки един момент да се извади готовия вече финал.

# 301
  • София
  • Мнения: 1 395
На "Еманета" края
взе, че дойде накрая...
Уж намериха колая,
пък аз нищо не зная...


Дали Зелял убиха
или Екрем затриха
Дали не ги спасиха
Е това ни спестиха

# 302
  • Мнения: 914
Аз съм сред оптимистите - ще оживее! Обаче като гледам как напоследък прекъсват тия сериали, започвам да си мисля, че и сценаристите вече трябва да ходят с финал в джоба, както политиците - с оставка на същото място /поне така казват, де/. Даже е най-добре преди да се захванат с какъвто и да е сценарий, първо да съчинят финал и после да започнат да разказват историята. А тя трябва да е такава, че да позволява във всеки един момент да се извади готовия вече финал.
И накрая както бях казала, че ще гледам турските филми първо от финала - ако ми хареса тогава продължавам -нали в случчая назад. Ей на и на сценаристите така ще им идва по-добре вече.

# 303
  • Мнения: 914
Батко продължава да си живее живота  Heart Eyes
Само ми е чудно толкова ли няма коя да го снима та сам си прави селфита  newsm78
Батю като искахме снимки се скри и никав не се показа години наред. Ся нека се снима. Кой му пука вече из кои сукаци драпа.

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 10:31 от дежавю

# 304
  • Русе
  • Мнения: 2 358


Привет от мен! Hug
Ето, сериалът свърши - добре, зле...толкова! Жалко за добрите артисти/ че и симпатични/, на съседите им харесва смърт и то на невинни. Колкото повече, толкова по-добре! Деца, жени, бременни...е, понякога и лошия герой убиват.
Аз, лично, съм разочарована от развоя и финала! Аман от пишман-сценаристи! smile3511
Хубав ден! smile3525

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 13:10 от winona

# 305
  • Мнения: 175
Ама май настина е дошъл момента Йозлем да се посвети за известно време на някое бебе, за да не изневери на предназначението са на жена. Белким през тази пауза някой напише нещо свястно за като за нея /и за него, разбира се, че му е рано още да се отдаде изцяло на риболов/.

# 306
  • Мнения: 3 203
Привет незабравими ! Много съм разочарована от филма и най-вече от сценаристите затова спирам дотук защото изобщо не ми се коментира за поредните излъгани надежди ,че скоро ще гледам отново незабравима приказка жалко много жалко . Tired Tired Tired TiredНапълно съм съгласна с Благавест май на Йози и е време да се кротне вкъщи с някое бебенце в ръце  preggo да поотминат тези за момента лоши времена със започване и спиране на сериали в който тя участва да намери проект който наистина ще си заслужи нейните саможертви в полза на киноиндустрията защото  от последните няколко само в Качак се задържа по 2-3 минути в серия  и тук но за кратко инак работите отиват на зле. Tired Tired ThinkingПо отношение на актьорите само ще добавя ,че хората си се справят доста професионално но за техните сънародници това не е достатъчно  ooooh! пак ще цитирам Качак колкото повече пушкала и смърт  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire толкоз им е по-хубаво. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!Конаци ,кадъми ,ханъми ,хареми ,сплетни ,интриги ,тайни маскардни .......е те това им е действителността пък не си я харесват  Thinking Това говори лошо много лошо връщаме се някъде назад във времето където мислят ,че то е спряло но за жалост не е така. NaughtyТук навлизам в много дълбока и деликатна тема затова ще спря. smile3505Снощи в едно предаване чух репликата София не е България така и съседите Истанбул не е Турция -разни хора разни идеали  но такъв си им е избора. Naughty Чудно ми е толкова голяма гилдия от артисти с толкоз много спрени продукции какво ще правят всички тези хора на бюрото по труда ли ще ходят или прекратяването на договорите им струва добра сума като обезщетения с която ще могат да изкарат до следващ проект  newsm78 в случая това не касае само артистите но и сценаристи ,режисиьори ,монтажисти ......и още куп хора на който се използват услугите за да може да се снима някой и друг сериал. ThinkingИ сега просто много просто всички остават без робата . Tired Ще останат само хубавите моменти от купоните и селфитата им да ги топлят до момента в който отново започне някой да снима нещо и .....то не се знае за какъв период от време и отново и отново позната ситуация. ooooh!и при  нас така останаха само  спомените да ни топлят  Tired Tired



Ето какво се нрави на съседите ни  Tired имат си рейтинг хората и снимат ли снимат  Tired това е фрагмана на 46 серия без Йози продължавт с пълна сила  #2gunfire #2gunfire #2gunfire но май  единият приятел на Серхат ще го изкарват извън играта вече  Thinking то батко ни Серхат стана като супермен  Joy така и неразбрах аджаба от добрите ли е  newsm78 или от лошите  newsm78 само едно вденах изтрепа маса народ дет се чудехме кой ще им приключва филма  Joy Joy Joy
http://www.atv.com.tr/webtv/kacak/fragman/46?id=7d3f7e6a-822e-40 … b987-52d0b2fb2250

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 13:44 от mariq_72

# 307
  • Мнения: 175
Да, те като че ли карат по метода на пробата и грешката. Понапише някой нещо в някоя тетрадчица, понамерят парици отнякъде и айде да снимаме, пък каквото излезе. Ама много често нищо не излиза и спират и така до следващия път.

# 308
  • Мнения: 3 203


Пълен релакс  Hug

# 309
  • Мнения: 175
Защо?

Защо е рейтинга ви нисък
Защо живота ви е къс
Серии от дълъг списък
започвате с мерак и хъс

Но защо малцина зяпат
кадри в стария конак
Че накрай и те окапат,
падне ли навънка мрак

Дали щото няма голо -
с дрехи скрито е добре,
рейтингът върви надолу,
а във филма всичко мре

# 310
  • Мнения: 914
Привет незабравими ! Много съм разочарована от филма и най-вече от сценаристите затова спирам дотук защото изобщо не ми се коментира за поредните излъгани надежди ,че скоро ще гледам отново незабравима приказка жалко много жалко . Tired Tired Tired TiredНапълно съм съгласна с Благавест май на Йози и е време да се кротне вкъщи с някое бебенце в ръце  preggo да поотминат тези за момента лоши времена със започване и спиране на сериали в който тя участва да намери проект който наистина ще си заслужи нейните саможертви в полза на киноиндустрията защото  от последните няколко само в Качак се задържа по 2-3 минути в серия  и тук но за кратко инак работите отиват на зле. Tired Tired ThinkingПо отношение на актьорите само ще добавя ,че хората си се справят доста професионално но за техните сънародници това не е достатъчно  ooooh! пак ще цитирам Качак колкото повече пушкала и смърт  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire толкоз им е по-хубаво. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!Конаци ,кадъми ,ханъми ,хареми ,сплетни ,интриги ,тайни маскардни .......е те това им е действителността пък не си я харесват  Thinking Това говори лошо много лошо връщаме се някъде назад във времето където мислят ,че то е спряло но за жалост не е така. NaughtyТук навлизам в много дълбока и деликатна тема затова ще спря. smile3505Снощи в едно предаване чух репликата София не е България така и съседите Истанбул не е Турция -разни хора разни идеали  но такъв си им е избора. Naughty Чудно ми е толкова голяма гилдия от артисти с толкоз много спрени продукции какво ще правят всички тези хора на бюрото по труда ли ще ходят или прекратяването на договорите им струва добра сума като обезщетения с която ще могат да изкарат до следващ проект  newsm78 в случая това не касае само артистите но и сценаристи ,режисиьори ,монтажисти ......и още куп хора на който се използват услугите за да може да се снима някой и друг сериал. ThinkingИ сега просто много просто всички остават без робата . Tired Ще останат само хубавите моменти от купоните и селфитата им да ги топлят до момента в който отново започне някой да снима нещо и .....то не се знае за какъв период от време и отново и отново позната ситуация. ooooh!и при  нас така останаха само  спомените да ни топлят  Tired Tired



Ето какво се нрави на съседите ни  Tired имат си рейтинг хората и снимат ли снимат  Tired това е фрагмана на 46 серия без Йози продължавт с пълна сила  #2gunfire #2gunfire #2gunfire но май  единият приятел на Серхат ще го изкарват извън играта вече  Thinking то батко ни Серхат стана като супермен  Joy така и неразбрах аджаба от добрите ли е  newsm78 или от лошите  newsm78 само едно вденах изтрепа маса народ дет се чудехме кой ще им приключва филма  Joy Joy Joy
http://www.atv.com.tr/webtv/kacak/fragman/46?id=7d3f7e6a-822e-40 … b987-52d0b2fb2250
Мимче аз като гледам засега в Турция вървят най-много сериите с много рев, много черни преживявания и много трудности трябва да преминават актьорите, но рамките са много затворени. Иначе продукции ще има все пак виждат че се печели много от това що да не пробват да си вложат някой милион отгоре. Иначе на мен ам ми направи впечатление по улиците надвечер е пълно с улични театрални изяви или пък свирня от млади хора. И на много места се събират по  групи и гледат изявите им така на улицата. Луднали са по културно-масовата работа и не спират. В по-централните пешеходни улички беше точно така. Т.е не е само на екрана това тяхно лудване и бълване на серии.
Няма ли гадняри с гадни физиономии значи фима е не е за гедане според тях, така ми се струва вече. И тези бради и мустаци дет всички са пуснаи ужас, не ми се геда хич таквиз. Но важното е Босфора да потдържа нивото си дет се вика да не вземе да пресъхне hahaha
А и Ердо много ги сакътъсва постоянно ги седи то цеувките ли чак как трябвао да са, то не можело такъв фим оронва престижа на семейството на дадената институция. И въпреки това пак има много продукции. Странно но факт. Аз само Йози ще гедам ако се включи в няко хубав сюжетен фим. Батко Серхо го загърбих отдавна.

# 311
  • Мнения: 175
Аз затуй напоследък следя по-отблизо изявите на Ердо, че почнаха леко да ме плашат. От тия хубави слова за разликите между мъжете и жените по време на конференцията за правосъдието за жени /не знаех, че има едно за жените и друго за мъжете/ да не стигнат до положението на иранката, дето я тикнали за 5 месеца в кауша, щото се осмелила да отиде на волейболен мач между мъжки отбори. То от едното до другото има само една крачка и то малка.

# 312
  • Русе
  • Мнения: 2 358
Serhan Yavaş in Bodrum Manastır Hotel!  newsm10

Да не се чудим къде е бил... newsm47

# 313
  • Мнения: 106
Здравейте,
Чувството на разочарование не ме оставя
Добро начало,но после постепенно претупване на сценария
Неубедителна  голяма любов на главните герои,прегръдки и погледи не ми бяха достатъчни,а за визията и на двамата не ми се говори
Нямаше  разговори, които да ти бръкнат в душата
Идеята за вината и изкуплението  не беше развита
И все пак, според мен,Зелял ще се оправи,може би братята ще намерят път един към друг,иска ми се и Тахир да осъзнае своите грешки ,защото това, което е Екрем се дължи на него
В епизода Зелял говореше и сякаш си спомняше всичко това, което се е случило, вероятно се е оправила ,от превода ще стане ясно в какво време говори
Фърат беше много добър в този епизод
Мисля,че Шакир изнасили Султан да не се случи нещо ,което да попречи на брака им, за по-голяма сигурност, евентуално  да не му откажат,/каза на Мерием  че Султан е негова и вече няма избор/ явно  я обичаше много и да си кажа честно  хареса ми когато хвана Мерием за врата, колко интриги  и беди станаха по нейна вина
Най-добре изграденият образ беше на Екрем
Не получихме отговор на много въпроси
Дано актьорите имат късмет в следващата продукция
Тези техни рейтинги ми дойдоха до гуша,ами това си е подигравка със зрителите, гледаш филм, макар и нещо да не ти харесва съвсем,но не удряш шалтера , и изведнъж ...хоп финал от нищото

# 314
  • София
  • Мнения: 1 395
Ами да - на този фон оливката на "Нова", които така и не закупиха втори сезон на Незабравима, изглежда като невинна закачка. Къде, къде по-гадно е да ти спрат сериала посред нищото с някакъв набързо скалъпен финал и да знаеш, че никога няма да разбереш какво се случва по-нататък с героите, ако са преживели финала, де.

Общи условия

Активация на акаунт