Йога за бременни

  • 32 313
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 193
Да, толкова е. На първо посещение може да си вземеш карта за 3 пъти за 30лв.

# 31
  • Мнения: 109
И аз да се намеся - бях веднъж в Янтра и мисля утре да отида пак. Намира се в Изгрев и цената е 10 лв. Аз живея в студентски и това  е най-близкото в студио в района,което намерих. Ако някой знае за някое друго в околните квартали, нека да сподели Simple Smile

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
 PeaceПривет!
В първия месец съм и ми се иска да започна нещо.Йога ми се струва подходяща...Открих място близо и удобво.Притеснява ме това,че не съм хич спортна натура...не ми се отдава хич Blush Не съм пластична и не знам това ще пречи ли в заниманията или...не.

# 33
  • Мнения: 618
Привет мацки

Аз родих на 3 февруари до йога не стигнах имах много проблемна бременност, но слава богу финала беше добър.

Сега жияот и здраве да дръпне още малко гъбата и мисля да ходя да се пробвам с йога

Успех на всички бременни

# 34
  • Мнения: 110
Здравейте! От кой месец е добре да се запиша на йога?Сега съм във 2г.с.,втора бременост,първият път имах мисед аборт. Ако някой знае и къде в Пловдив предлагат йога за бременни и цени, ще е супер? Благодаря,предварително!

# 35
  • София
  • Мнения: 158
Здравейте! От кой месец е добре да се запиша на йога?Сега съм във 2г.с.,втора бременост,първият път имах мисед аборт. Ако някой знае и къде в Пловдив предлагат йога за бременни и цени, ще е супер? Благодаря,предварително!
Йога в Пловдив при Даниела. http://pki.bg/grafik/ и http://pki.bg/%D0%B9%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF% … 0%B5%D0%BB%D0%B8/
Чудесен човек, засмяна и толкова позитивна! Завиждам ти благородно, че би могла да ходиш при нея.

# 36
  • Мнения: 405
Здравейте, момичета, да ви попитам от коя седмица е добре да се започне с йогата за бременни?

# 37
  • Мнения: 1 205
Здравейте, момичета, да ви попитам от коя седмица е добре да се започне с йогата за бременни?

И аз искам да попитам същото.
Също изисква ли се по-специално облекло?

# 38
  • София
  • Мнения: 158
Колкото по-рано, толкова по-добре. Облеклото не е супер специално, просто да е свободно и удобно, например клин или някакъв спортен панталон. Практикува се по чорапи.

# 39
  • София
  • Мнения: 109
Моля, препоръчайте ми йога в района на Люлин? Или където и да е в София, но да е близко до метро станция? newsm78

Много ми се ходи на йога, но с придвижването ми е малко сложно, особено с нарастващия корем Simple Smile

# 40
  • Мнения: 5 686
Някаква актуална информация за студио или център за йога за бременни?

# 41
  • Мнения: 10 602
Препоръчвам ви студио Йога и приятели, имат курс за бременни. Аз посещавам йога за начинаещи. Намира се на ул. Сердика 13a, близо до спирката на трамваите на Банята и до метростанция Сердика.

# 42
  • Мнения: 2 431
Моля, препоръчайте ми йога в района на Люлин? Или където и да е в София, но да е близко до метро станция? newsm78

Много ми се ходи на йога, но с придвижването ми е малко сложно, особено с нарастващия корем Simple Smile

Арт йога студио "Янтра". На 5-10 минутки пеша до метростанция "Жолио Кюри". Ето и страницата, йога за бременни има всеки ден, а графикът се актуализира своевременно:
Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 1
Посещавам йога за бременни в център "Йога и приятели" при Даниела. Изключително доволна съм и горещо препоръчвам на всички бъдещи мамчета.

# 44
  • Мнения: 1 104
Здравейте! Темата май е малко стара и не знам дали да пусна нова понеже не се ориентирах за по скорошна , но все пак се надявам някой да види въпроса ми тук ...
Исках да питам към момента как стоят нещата с йогата за бременни в София и по специално в Младостите и Дружба или център . Някакви конкретни препоръки за определени места и по скорошни отзиви ? Благодаря предварително Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт