МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 17

  • 77 094
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 140
margaritta83, не съм от болницата, но мога и аз да ти отговоря. Наскоро въведоха доста полезно, поне за мен, меню на сайтовете на болницата и мед. център, където можеш да провериш кога е следващия преглед на даден лекар, както и да си запишеш час при него. Проф. Захариев поне според това меню ще има преглед в МЦ Света София на 27 юни.

# 631
  • Мнения: 7
Благодаря за полезното инфо, разгледах менюто и даже успях да запазя час. Досега не бях запазвала час през сайта, даже не знаех че имат такава опция, винаги по телефон съм се обаждала. Hug

# 632
  • Мнения: X
Искам да питам представителя на болницата- какъв е този Програмист, който търсите, защото в обявата не пише нищо конкретно, освен два програмни езика. Преди година търсехте пак позиция в областта на ИТ, но така и не се случиха нещата. Моля, за малко повече информация.

# 633
  • Мнения: 38
Искам да изкажа мнението си за д м изписаха ме миналата седмица абортирах в 5 месец нагледах се на какво ли не В момента завеждам дело срещу Татарова ако не беше Ирмов които ме спаси другите за нищо не стават

# 634
  • Мнения: 821
Искам да изкажа мнението си за д м изписаха ме миналата седмица абортирах в 5 месец нагледах се на какво ли не В момента завеждам дело срещу Татарова ако не беше Ирмов които ме спаси другите за нищо не стават

Съжалявам за това, което ви се е случило!
Аз съм лежала в Патология и смело мога да кажа, че когато става въпрос за патологична бременност, д-р Татарова не разбира изобщо! Тя буквално не знаеше какво да прави, а и нямаше особено желание да направи каквото и да било! В болница в която никой не иска да те прегледа и да ти даде яснота, въпреки че искаш да си платиш , НИКОГА не бих отишла да родя и да оставя живота си и този на детето си в ръцете на такива " специалисти"

Последна редакция: вт, 16 юни 2015, 16:55 от AMARIA

# 635
  • Мнения: 38
лежах 4 дни и нощи знам за какво става въпрос

# 636
  • Мнения: 51
Съжалявам за случилото се..Интересно как замлъкнаха платените тролчета на д м сега.

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 94
vanq1979 искрено съжалявам за случилото се.
Момичета имате ли идея какво се случва със Св.София и защо лекарите отказват да работят с тях.   Нашата лична работеше с тях, а онзи ден когато мъжа ми ходи при нея за направление, тя му казала където искаш иди само не в Св.София

# 638
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
И  при мен  е  същото  за Св.София  , не знам  защо  , да не говорим , че персонала  половината  вчера  ги  водях  в Лайф .

# 639
  • Мнения: 84
Болницата подписа ново приложение към договора с НЗОК. В средата на годината отново има промени във финансирането на лечебните заведения. В крайна сметка извеждат от лимитната стойност на болниците дейностите свързани с раждане и неонатология. В тази връзка се преразгледаха новите цени за раждане, които може да видите на сайта ни тук: http://www.devamaria.com/bg/news/view/2/8844
и в калкулатора тук: http://www.devamaria.com/bg/medical/birthcalculator/

За това, което пише vanq1979 и желае да се обърне към ръководството на болницата, може да ми пише на лични, ще и предоставя нужните контакти. Не мога да взема отношение, без да съм запозната със случая.
elimarin, ако мен имаш предвид под "платен трол" на болницата, то искам да обърна внимание, че личният ми телефон е качен тук и видим за всички. Всеки, които иска да се обърне към мен или някой от лечебното заведение за съдействие, може безпроблемно да го направи.


# 640
  • Мнения: 1
 Към vanq1979- искрено съжалявам за това, което се е случило, но е изключително тъпо да се напада човек по този начин. Имам предвид личните нападки към д-р Татарова. И преди да ме обявите за трол искам да споделя личната си история. Преди две години преживях подобно нещо , само че в университетската клиника по АГ в Пловдив, а именно мъртъв плод в седми месец. Мъчих се със системи и без никакво разкритие три дни, а накрая се стигна до секцио понеже изкървях обилно. Впоследствие останах пациент на лекарката, която мразех най-силно в онзи момент, защото си дадох сметка, че тя с нищо не ми е виновна. Сега съм бременна за втори път и понеже вече живея в Бургас точно тя ме насочи за следене на бременността към Света София и по- точно към д-р Костова , с която са работили в Пловдив. Дано този път всичко да е нормално и определено ме зарадва инфото за новите по- ниски цени в ДМ, защото след цялата изчетена информация за тукашните болници определено мисля, че ще родя там Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 юни 2015, 18:35 от inna1983

# 641
  • Мнения: 51
Не, anipalaz, нямам теб предвид, не съм толкова тъпа Simple Smile
Много добре знаеш кои са платените тролове....
Нямаше ли една TDI преди 1-2 години, платена викачка за дм и д-р татарова?

# 642
  • Мнения: 132
Защо пък всички ,които са доволни от болницата и лекарите там да са тролове и "викачи " ?
Аз лично съм доволна от въпросната лекарка и то много и от Минчев .
 Предното ми раждане пак беше там при други лекари  Peace
След като останах доволна,естествено че ще се върна там ,още повече ,че си имам лични впечатления и не се доверявам само на драсканиците тук във форума

# 643
  • Мнения: 3 868
Защо пък всички ,които са доволни от болницата и лекарите там да са тролове и "викачи " ?
Аз лично съм доволна от въпросната лекарка и то много и от Минчев .
 Предното ми раждане пак беше там при други лекари  Peace
След като останах доволна,естествено че ще се върна там ,още повече ,че си имам лични впечатления и не се доверявам само на драсканиците тук във форума

Съгласна съм напълно с това мнение. И аз съм доволна от д-р Минчев, д-р Ирмов и д-р Костова. Значи ли, че съм трол?
Ваня, съжалявам за това, което ти се е случило. Дано се възстановиш бързо и да продължиш с нови сили.

Относно цените - страхотни новини. Предстои ми раждане след месец и половина, живот и здраве и намалянето на цените ми е добре дошло.

# 644
  • Мнения: 25
Подкрепям elimarin определено е пълно с тролове. Ваня съжалявам за случилото се, но много е грозно да говориш за д-р Татарова така. А моля д-р Ирмов не ми го хвалете, не знам кой го е назначил и то за шеф? Но няма да издържи дълго с " професионализма" си в тази болница.

Общи условия

Активация на акаунт