С шапка,ръкавички и палтенце- чакаме си нашето детенце! - Тема 94

  • 22 203
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 097
Добро утро и от мен!

Лоли, благодаря за закуската! Simple Smile

Витаминка, пу-пу, прекрасни сте! Все така да растете.

Сузими,честито! Нека скоро ни зарадваш с хубави новини!

И аз идвам при гофретите  Mr. Green

При мен нищо интересно няма-едвам станах днес, дежурна съм събота и неделя... Никак не ми се идваше, но няма начин


 Hug за всички!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 757
Добро утро и от мен
Мечтичка силни  HugГоре главата
Аутумче съжалявам за гадината мръсна  #2gunfire
И аз съм на работа  Crossing Arms,но пък си бременея  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 497
Ванесита, прекрасна тема... отново  bouquet
Сузими,  happy bd Дано получиш най-желания подарък Hug

Снощи отворих темата и... заспах след 5-6 поста Embarassed Та сега не помня какво четох и кога го четох, само помня, че щях да пускам прахосмукачката за прашец  newsm79и сънувах, че чистя #Crazy Сутринта взех, че изчистих Banghead Та извинявайте, ако пропускам някое важно събитие - посипвам си главата с... прашец, ако е останал и отивам да сготвя нещо набързо преди работа  food002
Благодаря за палчетата, но май още ми е рано за тест с тази късна О, пък и всички признаци говорят за М Confused Само вдругиден да спра дуфастона и... Sad

# 48
  • Мнения: 1 571
Запис!  Hug

# 49
  • Мнения: 1 234
Рансън личи си, че ти се е спинкало....не Сузими, а Бюти имаше вчера рожден ден  hahaha Хайде дано е признак  Flutter
Абе момичета защо масово сте на работа в събота  Sad Какво работите....ще се карам на шефовете ви  Crossing Arms
Есене  spoko нека й е за последно на гадината и хич не ми се радвай, че "Си си била ти вече" .....Декември като забременееш какво ще правиш като ще си сладичка и миличка  Rolling Eyes
Бъни идвам на гофретки....чак тук ми замириса  Crazy
Всички други Добро утро  моята закуска започна с  Rolling Eyes
Скрит текст:

# 50
  • Мнения: 2 497
Лелеее Embarassed, вярно съм п...ка заспала newsm57 Бюти, зло да те забрави и много късмет ти желая  bouquet Пък Сузими все пак нека си получи подаръка baby_neutral
Благодаря, Мечтичка ама току-що метнах един тест за спорта и е  EFN Няма какво да очаквам...

# 51
  • Мнения: 21 282
Здравейте ,момичета !   bouquet

Нианка  fingerscrossed

Деси,Бъни,Лоли,Йоли,Захарче,Атланта,Мел,Кристи,Рансън,Мечтичка и всички останали много  Hug

Витаминка , много се радвам за вас  Heart Eyes

Бюти , честит рожден ден със закъснение,да си жива и здрава   bouquet Hug

Данито ,не се натъжавай мила !  Hug Hug Hug

Сузими  Hug честит рожден ден!

Есенна ,съжалявам за лелката  Hug

Голди , как си мила,как е работата ?   bouquet


# 52
  • Мнения: 1 234
Рансънче според мен ти е 11 ден и е възможно все още да е рано  Praynig Може проекточовека да се е скрил на топло или преди 1-2 дни да се е настанил при мама и затова да не отчита още....или партидата ще е смотана  Thinking  Hug
Преди малко гледах новините и даваха за Африка - някакви ненормалници са завладели някакъв град, но не казаха кой е ....Азукарчето да дойде на отчет да каже как е и на отчет ....дано няма нищо притеснително  Shocked
След това даваха в Индия как масово са задължавали и оперирали жените "за да нямат деца" заради това, че прираста на населението за раждаемост бил много голям...... и са им давали по 23 долара за това...и след 2 дни 2 жени починали от инфекции  #2gunfire Как може да има такива хора, пълни глупаци...много се ядосвам заради такова мислене и отношение....  ooooh! Как няма някоя положителна новина...постоянно ни заливат с бедствия и трагедии, а ако се сетят да споменат нещо хубаво е за кратко и "претупано"  Tired

# 53
  • Мнения: 4 097
Лисиче,  Hug как е малката?

# 54
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 161
Аз пък вчера цял ден по TLC попадам на някакви предавания за бебета. Толкова мило ми стана и така ми се прииска и аз да изпитам тая тръпка. Малко сдух ми стана, но бързо се окопитвам.

# 55
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Здравейте момичета..... Hug доживях и аз да се добера да пиша хах
Заета жена какво да се прави.
Аз искам да помоля ако може да бъда добавена в късметлийското списъче  Blush
предполагаема О- 4.11.2014, дата на следващ цикъл-17.11.2014

# 56
  • Мнения: 21 282
Атланта,

 Hug

Скрит текст:
добре ей тук из вкъщи,скоро няма да ходи на градина,затова вчера минах да й взема учебниците от там,поне доколкото можем вкъщи да си я учим на нещо.Другата събота отиваме до Хасково за 3-то мнение от УНГ,ще идва там един лекар от Пирогов и да видим,ако и той е за операция,на 27-11 имаме дата.Сърцето ми се свива,но ... да видим.

# 57
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Чакай, чакай , чакаййййй....Мел испуснала ли съм нещо? Бременееееш......?!

# 58
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 161
Лисичка, стискам палци да се размине с операцията и мънинката душица скоро да тръгне пак на градинка

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 196
Записче  Embarassed

Темата както винаги е прекрасна. Поздравления за Ванесита.

Имам само една молба. Махнете ме от списъка с успелите момичета и сложете една четирилистна детелинка до името ми Simple Smile. Макар и да има още дооооста време докато почнем пак с опитите ми се иска от сега да фигурирам там във всички видове късметлийски списъчета  Laughing

Успех момичета ... във всичките ви начинания   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт