С шапка,ръкавички и палтенце- чакаме си нашето детенце! - Тема 94

  • 22 220
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21 331
Лоли , благодаря мила   bouquet

# 61
  • Мнения: 4 097
Лисиче, стискам палци всичко да се развие по най-добрия начин за вас  Hug

# 62
  • Мнения: 1 234
Solace Много и силни прегръдки мила.....  spoko Бързо възстановяване, психически и физически и скоро пак с нас и този път успешно   bouquet  Hug
Цвети добре дошла отново и скоро към отчетни  Hug Мелчето не е бременна още ...или поне още не знае.....шегуваше се, че е бременна от снощи  Crazy
Лисичке дано всичко се развие добре и бъде наред  Hug
Атланта Лоли Голди  Hug

# 63
  • Мнения: 2 497
Лисиче, дано всичко мине бързо и безболезнено за малката и да нямате повече проблеми Hug
Есенче, ма нали щяхме да бременеем заедно с близнаци/тризнаци и да ги менкаме... айде другия месец, че и аз май те следвам и ще цъфна по-рано (то досега да съм цъфнала, ама нали се тъпча с химии Rolling Eyes) По мои сметки другия месец е последния влак и ако не се кача не знам какво ме чака (май нищо, че като знам на какво дередже сме с финансите Confused) Както се пееше в песента "и такааа до края на светаааа" Whistling
Хайде, момичета - отивам на работа и утре ще ви прегледам Hug Само не знам как ще работя със стиснати палци за всички НЕчакащи fingerscrossed

# 64
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
За малко да ударя с дупе в тавана.....но нищо, то не се знае, нали?!
Аз се извинявам, че не съм мн в течение със случващото се с вас, но нямам мн време наистина.
Нещо днес ме е обзело някакво странно нстроение. Ту ми е някакво спокойно, ту на моменти напрегнато, ту тъжно, ту весело......ма то на луд човек така хахаха.Аз така се надявам за 17 да не дойде никой на гости....мн ми се иска да не ме отрази тогава ooooh! И аз като повечето исбързах и направих тест, ма то е така като съм нетърпелива и после гледам тъпо теста с една черта  Crossing Arms
Имам си пмс , така че може и да не ми се сбадне желанието, ма то кво да кажа....здраве да е! Когато е писано тогава (ако е писано)

# 65
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 175
Рансън, и аз до януари си дадох време. Явно ще се ходи по доктори, а така не ми се искаше. Ужасно ме е страх, че ще ми открият нещо и ще трябва да чакам години, докато се излекувам и забременея. Ето с този страх живея всеки ден.

# 66
  • Мнения: 21 331
Благодаря ви,прекрани момичета !   bouquet

Лоли ,недей така мила  Hug

# 67
  • Мнения: 3 595
Ужасно ме е страх, че ще ми открият нещо и ще трябва да чакам години, докато се излекувам и забременея. Ето с този страх живея всеки ден.

С този страх живея и аз, толкова добре те разбирам!
Някак нищо не става лесно при мен, няма начин това да стане ей така. Имаше една тема тук, в която момичета споделяха от кой опит са забременели и масово отговорите бяха "от първия". Еми аз съм на четвъртия със следене на овулация, другите 2-3-4 преди това не ги броя, за да не се депресирам. Да, има момичета, които спокойно са забременели след година или повече, 4 месеца нищо не са. Да, има момичета даже и тук в темата, които се борят толкова повече месеци, отново - 4 нищо не са. Но този страх се събужда с всеки негативен тест и всяка М и все се питам - добре, а аз защо не можах от първия като другите.

Съжалявам за съботния негативизъм, но ако тук не го кажа къде другаде и на кого… И като си напиша страховете и терзанията по-леко ми става и по-позитивно гледам на нещата. Но при всички случаи - благодаря ви, че ви има!   bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 1 757
Цвети много се надявам да не се шегувам и да е така ама още да не знам  Joy Добре дошла отново   bouquet

# 69
  • Мнения: 4 097
Цвети, добре дошла и от мен!

# 70
  • София
  • Мнения: 3 390
Благодаря за пожеланията, момичета! Simple Smile
Сузими, честит рожден ден на теб!  Hug
Аз лекичко да измрънкам, че кръвното ми пада няколко пъти през последните 2-3 дни и се чувствам на моменти доста  Tired

# 71
  • Мнения: 21 331
Цвети ,добре дошла   bouquet

Бюти ,почивай си  Hug

Мел  fingerscrossed Hug

# 72
  • Мнения: 76
Здравейте милички!

Ванеситка темичката е срахотна както винаги   bouquet

Лоли много ми е поснат този страх и аз като теб го мисля всеки ден понякога ставам сутрин и мисля,а понякога заспивам с тази мисъл,но ще видиш и при нас ще стане и няма да имаме никакви проблеми сигурна съм  Hug

Лисиче знам,че няма да се наложи операция всичко ще е наред,а ако пък има нужда от тъкава  на 27.11 аз имам РД и съм сигурна,че всичко ще мине добре.Сега мисли позитивно и ще видиш как нещата ще се наредят.Много  Hug за теб и за малката принцеска.

Иначе да ви кажа чета ви най-редовно,но не пиша защото ви бях обещала,че следващия ми пост ще е по-позитивен и че настроението ми ще се оправи.Е да ама не още съм си в емоционалната дупка и да ви кажа знам защо.Имам една мисъл която ме мъчи.Ако не бях направила спонтанен аборт трябваше до 30.11 да съм родила и всеки ден си мисля можеше днес да раждам.Ама така ми става гадно,че чак ме задушава.
Е сига съм ви натоварвала.Събота е хубаво е времето,а аз мрън мрън.
Прегръщам ви всички и ви желая само хубави емоции.
И хайде някоя да развее положителен тест и да повлече крак.

# 73
  • Мнения: 656
Много ви Благодаря, но аз нямам рожден ден. Рансънчето се е объркала. Разсеяността май беше симптом.  Praynig

# 74
  • Мнения: 21 331
Каролина ,благодаря ти за милите думи !

Много мъчно ми стана като четох нещата,които си споделила ...  spoko

Пожелавам ти скоро да излезеш от тази емоционална дупка и заредена с нови сили да продължиш напред ,много  Hug Hug Hug

Сузими  Blush  Hug

Общи условия

Активация на акаунт