педиатър в Редута, Гео Милев, Хаджи Димитър

  • 3 017
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте, искам да сменя педиатъра си, защото съм силно разочарована от моята. Може ли някой да ми предложи добър педиатър. Ако е в района на Редута, Подуяне, Слатина, Гео Милев, Хаджи Димитър ще съм много благодарна!

# 1
  • Мнения: 28
Здравей естела, не знам при кого си била. Аз посещавах доктор Вера Сотирова с първите си две деца. Много е жизнена, енергична и мила. Познава си пациентите и има лично отношение. Е ако имаш не дай си боже по сериозен проблем, тя ще ти препоръча специалист, но като педиатър смятам, че е добър. Преди беше на Н. Коперник, близо до ул. Гео Милев, но чух че се е преместила някъде в Редута.

# 2
  • София, България
  • Мнения: 28
Здравейте!  Аз водя сина си,който е на седем месеца, при д-р Вера Сотирова. В момента преглежда в Уромед в Редута. На мен лично не ми допада това, че има страшно много хора при нея винаги и освен, че чакаме всеки път поне по час, много често ни претупва, усещам, че бърза и разговорът просто не върви. Наистина познава пациентите си, но не им отделя необходимото време, според мен. Не смятам да я сменям за сега, защото ми е удобно като място, а и не съм сигурна да не попадна "от трън, та на глог" или още по-лошо. За сега сме нямали сериозни разногласия по нещата, но ако се случи, може би и аз ще я сменя.

# 3
  • Мнения: 50
Благодаря Ви! Аз съм при Д-р Делчева в 17 поликлиника в момента. Силно се разочаровах от нея, когато не успя да излекува една задна хрема в продължение на един месец. Тъпчеше ми 3-месечното ми бебе с всякакви капки, сиропи и мехлеми..които не помогнаха. В последствие се получи отит на ушенцето, с което чашата преля и отидох при на частно при една неонатоложка от Родилното, която с едни капки приключи всичко. Другото е, че с Д-р Делчев работят на едно и има адски много хора. Ако се наложи да се вземе направление или преглед без бебчо се чака с часове. Уромед е на 2 мин от нас, но веднъж попаднах на ужасна гинеколожка там и за това не съм проверявала. Благодаря за съветите. Ще видя дали ще ме вземе Simple Smile

# 4
  • Мнения: 28
Диана е права, че има доста пациенти (освен педиатър тя е и общо практикуващ лекар и има и възрастни пациенти) и ако отидеш без да се обадиш предварително почти винаги чакаш. Но аз винаги и се обаждах предварително и тя ме викаше в определено време, когато знаеше че няма хора. Така че ако решиш да опиташ при нея, те съветвам да се уговоряш предварително. А между другото често беше и онлайн и отговаряше при спешни въпроси.. Успех!

# 5
  • Мнения: 50
Здравейте, послуша съвета ви и се записахме при Вера Сотирова. Наистина е много мила и внимателна. Но питането ми е задължителните ваксини за бебета безплатни ли са, защото при поставянето й ми поиска 10 лв. Всеки път ли се плаща при поставяне на ваксините?

# 6
  • София, България
  • Мнения: 28
Ваксините са безплатни. Не знам защо ти е взела 10лв. Помня, че в началото и на мен ми взе за преглед, защото не й бил пациент все още. Мисля, че не е много редно, но... После спря да ме таксува. Ако и другия път поиска, я попитай защо.

Общи условия

Активация на акаунт