Ще имам близнаци! Тема с продължение 33

  • 44 833
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 12 300
Смехорани мерси за линка.
Деси ако искаш можеш да ми пишеш или да ми се обадиш. 
Скрит текст:
Скайп Aila_24 , телефон 0897446226 - Мария

# 91
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте дами,
изписаха ме от болницата, прецениха, че серклаж на този етап не е необходим, дано не се наложи на по-късен, че то не остана много време, в което да може да се направи. Лошото е, че още имам контракции, неболезнени, но все пак.. това ме притеснява основно. Пия хапчета със шепата, лежа много и общо взето това е. Честно казано не очаквах така да премине бременността, с дъщеря ми бях изключително активна и без никакви проблеми, но явно двойката си казва думата Wink

# 92
  • Мнения: 432
Здравейте дами,
изписаха ме от болницата, прецениха, че серклаж на този етап не е необходим, дано не се наложи на по-късен, че то не остана много време, в което да може да се направи. Лошото е, че още имам контракции, неболезнени, но все пак.. това ме притеснява основно. Пия хапчета със шепата, лежа много и общо взето това е. Честно казано не очаквах така да премине бременността, с дъщеря ми бях изключително активна и без никакви проблеми, но явно двойката си казва думата Wink
Важно е ,че вече си у дома.Ако така са преценили лекарите им се довери и бъди  спокойна,гледай да си почиваш повече.В коя болница беше?

# 93
  • Варна
  • Мнения: 190
Важно е ,че вече си у дома.Ако така са преценили лекарите им се довери и бъди  спокойна,гледай да си почиваш повече.В коя болница беше?

В АГ Варна  Peace

# 94
  • Мнения: 432
Важно е ,че вече си у дома.Ако така са преценили лекарите им се довери и бъди  спокойна,гледай да си почиваш повече.В коя болница беше?

В АГ Варна  Peace
Ами ако смяташ там да раждаш и лекарят ти ако е там ОК,но пък ако нещо те притеснява винаги можеш  да вземеш второ мнение
Бъди спокойна и всичко ще е наред Wink

# 95
  • Мнения: 273
Мами да ви питам кога започват коликите,момченцето ми е неспокойно дори и след ядене и сменен памперси,трудно заспива

# 96
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мами да ви питам кога започват коликите,момченцето ми е неспокойно дори и след ядене и сменен памперси,трудно заспива
Деси, според мен, доста рано, нас ни започнаха още някъде newsm78 има-няма месец след раждането Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 16 691
Мами да ви питам кога започват коликите,момченцето ми е неспокойно дори и след ядене и сменен памперси,трудно заспива
Около 20 дни след раждането.

# 98
  • Мнения: 191
Здравейте момичета  Hug Приемате ли нови попълнения?
Записвам се в темичката, за чието съществуване доскоро не знаех  Embarassed Добре, че е Смехорани да ме ограмоти  Laughing
Накратко за мен - на 36 г. съм от гр.София. През април очакваме близнаци - момченце и момиченце. Бебчетата са резултат от ин витро.
Връщам се назад да чета темата, със сигурност има доста полезни неща, които мога да науча.
Хубав ден на всички   bouquet

# 99
  • Мнения: 432
PosionDaisy,Приемаме, приемаме, добре дошла  Hug
Да помоля, някоя от родилите вече мами, ако има възможност да се включи да ни поразкаже как е минало раждането, не че няма теми по въпроса, но све са стари.
Мамчета, вече някои от вас знаете ли как ще раждате-нормално или секцио?

# 100
  • София на морето
  • Мнения: 171
Здравейте момичета,

Деси - честити бебенца! Да сте живи и здрави и много радост у дома!   bouquet

Аз съм вече 37 г. с. Имам дата за секцио следващата седмица, макар че докторката спомена, че може да го премести и по-рано в зависимост от днешния преглед. Единия близнак много се върти - ту е надолу, ту е нагоре с главата...чудя се как има място да се движи толкова.
Някой беше питал за килограмите - до тук съм качила 20кг.

# 101
  • Мнения: 432
Биги Бона, браво 37г.с. вече си на финала.А секциото заради въртенето на едното бебче ли е или по други причини.
Питам, тъй като на мен ми казаха, че първо трябва да са обърнати в правилна позиция, но за две било по-добре секцио, а на мен ми се ще да е нормално, та вече почвам да се настройвам  и за двата варианта пък каквото дойде

# 102
  • Мнения: 2 483
Паячето, в София ли ще раждаш? По мое впечатление нормалното раждане на близнаци се случва основно в болниците извън София и в чужбина. В София лекарите са по- по скалпела когато се отнася за многоплодна бременност. То единичните бебета всяка трета ражда оперативно, какво остава за две и повече бебета...

# 103
  • Мнения: 432
Паячето, в София ли ще раждаш? По мое впечатление нормалното раждане на близнаци се случва основно в болниците извън София и в чужбина. В София лекарите са по- по скалпела когато се отнася за многоплодна бременност. То единичните бебета всяка трета ражда оперативно, какво остава за две и повече бебета...
Да ти кажа много си права!В София, да.Имам още доста време до раждането, но реших да попитам за да видя каква е нагласата на лекаря  и да мога и аз да се настроивам, та той си клони към секцио-било по-добре за бебетата, стресът бил по-малък, а по лекции и статии се говори точно обратното...

# 104
  • София на морето
  • Мнения: 171
Да - почти съм на финала  Simple Smile
Моята докторка беше до последно за нормално раждане. Още повече при нея раждах и първото си дете - нормално, бързо и лесно. Но, обясни, само в случай, че и двете бебета са надолу с главата. Каза, че когато са две, след раждането на първото, второто може да се завърти в последния момент, тъй като изведнъж остава с много място. Тогава би се наложило спешно секцио. И точно заради честото въртене на единия близнак, последния път потвърди, че ще е секцио. А когато бях на последната фетална морфология - докторът каза същото - само в случай че и двете са надолу с главата може нормално.

Общи условия

Активация на акаунт