Лакове за нокти- 96

  • 65 948
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 740
ами червено зелено , брокати които са като натрошени кристали  . Не съм почнала носиище ми се но преди месец и не се наканих тогава

# 16
  • Мнения: 5 478
Всичко лъскаво и блещукащо ми е коледно на мен  Laughing Laughing

Много добре изглеждат тези новите лакове на ГР. На снимката в нета изобщо не си личи какви са всъщност. Ще разгледам утре дали ги няма някъде и тук вече Thinking

# 17
  • Мнения: 625
densi, благодаря за темата   bouquet

За Коледа обичам най-вече сребрист глитър като OPI Crown Me Already(става и за чудесен заскрежен ефект на маникюра Heart Eyes ), както и наситено червено с брокат като OPI Underneath the Mistletoe. Доста празничен ми е и моя непреходен любимец OPI Mad As A Hatter - прилича на натрошените коледни играчки, с които украсявахме коронките си за празненствата в детската градина. И да не е само OPI - Zoya Chyna и Zoya Blaze също са ми доста празнични, както и China Glaze There`s Snowone Like You разбира се  Laughing



Лу,влюбих се в Mad as a hatter Heart Eyes,от къде мога да се сдобия с него,страхотен е ?Като цъкна в Гугъл и ми изкарва и други видове,извини ме за невежеството,но има ли си номерче?

# 18
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Най-коледен за мен си остава China Glaze Ruby Pumps.Още не съм го носила за този сезон.

Мерси за темата   bouquet

# 19
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Изпуснала съм повече от 10 страници.  Crazy

С това бях до днес А england- Dorian gray 

A от преди малко   Brumble

И двата лака се анасят като масло и покриват на един слой.  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 449
Коледно настроение ми носи маникюр в искрящо червено или златно.
Денси,   bouquet

# 21
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 740
Шоколадена , за лака който питаш знам , че е от отдавнашна колекция на Опи , посветена на Алиса в страната на чудесата

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 15 603
   Ах, Вдовичке, този Butter London..., просто разкошен. Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 625
Шоколадена , за лака който питаш знам , че е от отдавнашна колекция на Опи , посветена на Алиса в страната на чудесата
Еее , а някакъв по-бюджетен заместител?

# 24
  • София
  • Мнения: 255
nevituuu, Коте, Лу, One11, Renitta, Mimeto74, благодаря ви много!!!  Hug
Да, това термо лакче не е от най-бюджетните, излезе ми към 23-24лв някъде, но си заслужава всяка стотинка  Heart Eyes

Благодаря за новата тема!!!  Hug
Нямам коледно настроение все още, но зимното започва да ме лови...   Grinning
Много ми се е доносил China Glaze - There`s snowone like you,  Heart Eyes обожавам този лак.  Crazy
Коледни за мен са блещукащите лакове в червено, златно и сребърно, лично аз не съм голям фен на червеното, но около празника мога да си спретна някой и друг маникюр в тази гама.  Party

# 25
  • Мнения: 20 224
Мерси за новата тема.
China Glaze Ring in the red - това е и моят коледен лак.

# 26
  • Мнения: 557
Отдавна не съм писала тук - защото нищо не ме грабва напоследък  Rolling Eyes  - а и понамалих колекцията - с което не ми става по- лесно да реша кой цвят да сложа. ooooh!
Това са моите любимци за коледен маникюр  Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:


Бял пясък също много харесвам - но при положение - че нанасям фон дьо тен с пръсти ... положението става  Sick

# 27
  • Мнения: 1 325
Ехее, красотички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
На мен ми е не точно Коледно, но зимно да слагам лак с ефект на снежинки, ползвам Orly winter wonderland. Харесвам го върху тъмно синьо, стои ми като звездно небе или заскрежен прозорец вечер. Flutter



Скрит текст:

# 29
  • Germany
  • Мнения: 919
Благодаря за новата тема, Денси!  bouquet

И на мен най-коледни са ми червено, зелено, златно, тъмно синьо и сребърно. Всичко колкото се може по-блещукащо. Crazy

Все още, обаче, не ми е зимно и Коледно. Сега съм с Rimmel 858 in the poppy pink:



Любим one-coater, нанася се като масло, съхне супер бързо и има добър блясък. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт