Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 988
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 604
Искам да кажа,че и аз четох номинациите на кака Сийка. Уникални са. Joy Joy Joy
И се опитах да направя чипса,който споменавате толкова време в темата.   chefНа мен не ми се получи. Crossing Arms
Стана като варен и остана суров. Outta Joint

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 23 852
И се опитах да направя чипса,който споменавате толкова време в темата.   chefНа мен не ми се получи. Crossing Arms
Стана като варен и остана суров. Outta Joint
Две причини - или си нарязала дебело картофа или си го държала малко в микровълновата и трябва да увеличиш времето.

# 257
  • Мнения: X
Този чипс май само аз не съм го правила.
Янтра, може ли рецептата, че не ми се търси назад в темата. Не знам на коя страница е.

# 258
  • Мнения: 22 497
Този чипс съм го пробвала, но голяма разправия.

Аз загубих рецептата за течен шоколад....щях да пробвам да го правя него. Ама не ми се рови назад из темите и страниците.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 6 359
И аз не съм правила чипса все още, но ще.  Grinning
Чакам подходящ момент, за да мога да го опитам и аз.

# 260
  • Мнения: 7 690
Тоест, някой друг да го направи и да те покани?  Whistling Laughing

# 261
  • Мнения: 6 604
Янтре, второто е било. Embarassed Сложих да се доизпече в тава във фурната. Детето си облиза пръстите.  chef Само малко бях прекалила с олиото. За по-мързеливи, като мен, става идеално във фурната. Peace

# 262
  • Мнения: 6 735
Добър вечер   chef Човек да не иде на работа, ми много пишете, бре Hug

Аз готвя руло Стефани, айде метнете ми моля, рецептата за картофените кюфтета  Grinning

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 23 852
НЯМА рецепта. Мажеш чиния с олио, режеш картофа на дебелина за чипс, подреждаш картофа в чинията, мажеш картофа с олио, солиш и слагаш в микровълновата. На 900 вата за около 3-3,5 минути. Ако не е станал чипс да хрупа или е дебел картофа или е малко времето в мв.

Използва се един картоф, подрежда се на един ред.

Този чипс съм го пробвала, но голяма разправия.
Аз използвам ренде и става за около минута подготовката.

# 264
  • Мнения: 4 199
 Joyпусти чипс предлагам да се закове на първа. И кюфтетата.

# 265
  • Мнения: 7 690
Не, на мен вече ми втръсна с тоя вашия чипс! Отивам до магазина да купя картофи!  Crossing Arms

# 266
  • Варна
  • Мнения: 6 359
Тоест, някой друг да го направи и да те покани?  Whistling Laughing
Не бе,Антигона. hahaha Макар, че лошо няма. Mr. Green
Все още не мога да си позволя да дъчва някои работи. На предни зъби си е мъка. Но все ще приключи всичко и ще мога. Grinning И тогава, о, тогава, ще преям с бадеми и чипс. Mr. Green

# 267
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 245
То и за кИфтетата сигурно има рецепта, ама моите са все на око. Горе-долу 2 яйца на кг картофи и другото - на вкус  Crazy

Мирама, това съм си преписала за течния шоколад:
Скрит текст:
Продукти:
1ч.ч. вода
125 гр. масло
250 гр. сухо мляко (най-добре Нидо на Нестле)
50 гр. какао на прах (най-добре пълномаслено)
1ч.ч. захар
Приготвяне: Смесват се сухите съставки, а в друга купа маслото и захарта се разбъркват с врялата вода до разтапянето им. Полученият сироп се сипва на тънка струйка към сухата смес, като се бърка непрекъснато с тел, за да няма бучки.

# 268
  • Мнения: 7 690
 Mr. Green
Тоест, някой друг да го направи и да те покани?  Whistling Laughing
Не бе,Антигона. hahaha Макар, че лошо няма. Mr. Green
Все още не мога да си позволя да дъчва някои работи. На предни зъби си е мъка. Но все ще приключи всичко и ще мога. Grinning И тогава, о, тогава, ще преям с бадеми и чипс. Mr. Green

О, душичка, аз имам около 3кг лешници. Да се обадиш като ти оздравеят зъбите, ще ти заделя малко Mr. Green

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 23 852
Скоро вместо Янтра с чушките ще стана известна като Янтра с чипса.

Общи условия

Активация на акаунт