Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 877
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 11 566
В нашата градина идва куче- спасител веднъж. От снимките разбрах, никой нищо не каза. То обиколи градините в града де.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 1 790
В момента няма как да разбера. Утре мъжът ми (ако не забрави) ще пита класната. При нас едно време са идвали разни доктори. Полицаите са ни пропуснали.

# 137
  • HH
  • Мнения: 3 257
Ако крака ми стъпи в Аляска, ще се върна с една торба сувенири за всички, които са ме дразнили някога  Mr. Green Аз  планувам Ирландия през пролетта. Главно Дъблин и западното крайбрежие. Иначе много искам да посетя Фарьорските острови и Исландия. От по екзотичните места за сега съм хвърлила око на Камбоджа и Мианмар.

Благодаря за страничката на номадите   bouquet

# 138
  • Мнения: 22 430
Днес малко напрегнато и натоварено...

# 139
  • Мнения: 4 785
Улисана от многото си работа направо бях забравила да видя екипа ми какво правят, оказа се, че една от задачите, които е дадена на едно от момичетата от шефа не му е по силите и тя много се е притеснила, направо е стигнала до паник атаки, не смеела да дойде да каже, че не се справя Confused Виждах, че нещо им куца в комуникацията и резултатите, обаче не предполагах, че е толкова зле, а от работна група от няколко човека са оставили всичко на нея, а тя няма опит в тази сфера, не знае какво се иска от нея и съответно крайният резултат е много лош, оттам я насмитат и... затворен кръг, а аз нямам отношение към тази задача, та не съм се задълбочила много, гледам по-глобално там. Много се ядосах на себе си, че не съм обърнала внимание, но говорих с нея, говорих и с другата страна, ще стигнем до разумно решение, а тя се успокои доста. Не обичам такива случки в екипа ни. Тая работа ми превзе ежедневието бе  Crossing Arms А имам сумати курсови да пиша...

# 140
  • Мнения: 4 892
Ако крака ми стъпи в Аляска, ще се върна с една торба сувенири за всички, които са ме дразнили някога  Mr. Green

За мен донеси осезателно. Колекционирам. Приятели, колеги и роднини са ми носили от цял сват. Имам от над 40 страни по света, някои много екзотични. Но не магнити, а тези сувенири са предмети, малки, които символизират нещо за конкретната страна. Имам например броеница от Афганистан и такава от Саудитска Арабия, абаносови статуи на газела, крокодил и др. животни от Судан, имам характерна маска от Индонезия, една стъкленица с пясък от Сахара, на която с оцветен пясък пише Триполи, имам негърки от сандалово дърво от Мозамбик, камък от Северно море със статуя на малката русалка, един дървен маракас и гердан от семена от Куба и още, и още мноооого.
Когато украсявам за Коледа ги махам от секцията и след това ги вадя пак, но миналата година ги събрах внимателно в една кутия и не съм ги вадила.
ОТ Аляска нямам нищо. Донеси ми.

# 141
  • HH
  • Мнения: 3 257
Аз все нося. И като направя равносметка се оказва, че съм забравила за мен да си взима нещо. Само снимките ми остават. Аляска ми идва малко на чорчик, смисъл трябва ми виза. Обаче обещавам, че ако успея да се набутам в екипа за олимпиадата през 2016, ще мина на връщане през Аляска за сувенири  Joy И без това ще ми трябва виза, за да ида на обученията.

# 142
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Аз обичам микро дестинации. Хем и мои да са си. Селото с белите къши, например. На четири часа път от София е, като калкулирам и времето, което трябва да се отдели на една забележителна кебапчийница по пътя. Обичам дреболиите, като навиците на свраките в района, дето съм. На различните места се държат различно те.

Харесвам темповете, с които се списва тази тема. Видно е, че хората искат да пишат и четат добри неща, истински, живени.

Някой по-чевръст да номинира Julia_21 всред хубавиците. Забележително е, че пише съответно. Почти по Чехов се получава, някак, там дето рекъл, че на хубавият човек всичко му е... абе сещате се.

Саня, полицаите - подобно на лекарите, таксиметровите шофьори , адвокатите, чиновниците в социалните служби, а и някои писатели - са като мидите, у тях се утаява неизбежно част от обществената чернилка. И те се стараят да се борят с това, както могат. За човек, непотопен в чернилката, демонстрацията в училище изглежда странно, но за тях няма друго, те виждат Животът така. Не ги съдя. Когато работиш чук, всички проблеми ти се виждат пирони, беше рекъл някой.

# 143
  • Мнения: 3 867
Куркума, Джулия сме я номинирали отдавна. Новият авартар е страхотен. Много сте сладки майка и дъщеря.

# 144
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Харесвам темповете, с които се списва тази тема. Видно е, че хората искат да пишат и четат добри неща, истински, живени.
...
Ако знаеш как се напъчих...
Но то и от хората, които я пишат, много зависи.

# 145
  • София
  • Мнения: 18 679
Е то аз защо мислите пиша само тук Simple Smile

# 146
  • Мнения: 4 892
Ако знаеш как се напъчих...

Има защо.

Искам да кажа, че детенцето заспа, бебето е с баща му в другата спалня, на фон ми тече ВипБрадър, но нещо май не ми се гледа. Може би ще си пусна филм.

# 147
  • Мнения: 7 690
Искам да кажа, че расизмът ме натоварва адски много. Тесногърдието и простотията в някои сънародници ми докарват болезнени спазми и срам. Кой ме би по главата да чета коментарите под песента на Крисия? Никой. Сама съм си виновна.

# 148
  • Мнения: 3 867
То и при мен на фон е Биг брадър, но съм във форума.
Изтеглих си филма за братя Кличко и смятам да го гледам. Пак казвам - мноооого хубав бе, ух.

# 149
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Оу, Антигона, добре дошла в света на големите. Там, е - не само там вече де, има диагнози, бродещи и приличащи дословно на хора. И разни хладни умове и чисти ръце, дето ги ползват и насочват. С времето ще развиеш нещо като имунитет към това, ама не помага особено. Всъщност боли точно толкова, колкото и когато се сблъскаш за първи път, просто свикваш.

...Може би ще си пусна филм.

Да препоръчам?

Общи условия

Активация на акаунт