Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 964
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 195
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Добре сте ги подредили. Хайде сега аз заделям всичко от Острова, независимо от възрастта, плюс Макконъхи, и нещата съвсем се подреждат Mr. Green

# 196
  • Мнения: 14 654
EлиТ, споделена радост - двойна радост, а и в духа на християнската добродетел ако имаш две ризи (макар и имагинерни), дай едната на ближния, така че - присъединявай се. Абе да не е петък днес?

# 197
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 205
ще ни се май да е петък Laughing

# 198
  • София
  • Мнения: 7 061
Добро утро, то нищо не останало за ползване, всичко хубаво е разпределено  Confused
Янтра, дай ако обичаш рецептата за чипса да се занимавам и аз с нещо, не можах да я намеря в темата, а уж стриктно изчетох всичко.
Нино, вчера като те четох и изгледах отново "Да обичаш на инат", благодаря.

# 199
  • Мнения: 474
Аз се прехласвам по руското - кино,музика - всичко се тачи у нас.
Ей тези са ми любими
https://www.youtube.com/watch?v=ivASIwtHALM
http://vbox7.com/play:d6ac8613

И ужасно обичам един 40 +  Laughing

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 23 751
Мооолявисе! По-възрастни, по-възрастни, ама от 35+ до към 55.


НЯМА рецепта за чипс! Взимаш чиния, мажеш с олио, режеш картофа с дебелина за чипс, подреждаш в чинията, мажеш картофа с олио, солиш и ръгаш в микровълновата. На 900 вата 3- 3,5 минути.

# 201
  • Мнения: 4 892
Мооолявисе! По-възрастни, по-възрастни, ама от 35+ до към 55.

 Joy

Изхилих се на глас, силно и гръмко!  Така, де, нема некой старчок.

Не е петък, виж колко сме умерени. Всичко върви в рамките на естетиката, така да се каже.

Последна редакция: вт, 18 ное 2014, 15:35 от NinoTino

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 23 751
Еми щото 18 годишните не са ми интересни, та затуй по-възрастни. 35 +

# 203
  • София
  • Мнения: 23 102
Еми щото 18 годишните не са ми интересни, та затуй по-възрастни. 35 +
О, и аз не ща момци в прокурорска възраст. В диапазона 23-30 г.

(Сещам се, че преди години гледахме с мъжа ми страхотно филмче. Разказваше се за живота в едно ирландско селце, в което младите си търсеха половинки. Мъжете пуснаха обяви в американски вестници и канеха кандидат-булки, във възрастов диапазон 21-22 години.  Mr. Green Накрая стана каквото стана и си се загаджиха с местните моми, а пристигналите американки бяха отпратени по живо, по здраво.  Mr. Green)

# 204
  • София
  • Мнения: 7 061
Ооо, ще пробвам този чипс, вече съм омръзнала и на себе си като започна постоянно да дудням на децата, че чипса е "отровен" и няма да купувам, бля, бля.
Диапазона 35 - но 45 ме устройва и мене и да не са в цикъл, че напоследък на мъжете им идва по-често от на мен, все едни кисели-кисели... А иначе моята тайна любов е Джордж Клуни, нищо, че е извън възрастовите граници.

# 205
  • Мнения: 15 052
Аз за Джордж Клуни бих се прежалила веднага, ама той не би се прежалил Simple Smile

# 206
  • Мнения: 1 525
Е, няма пък само вие да мечтаете...Аз съм за Хавиер Бардем.
Ле-леее, какъв глас има..!

# 207
  • София
  • Мнения: 5 606
Е бива ли и за мен да не отделите нещо, значи. Аз тогава Кличко си взимам.
Тук освен мен и други почитателки на руската музика виждам. Нино, младежа пее страхотно  Hug.
Ха добро утро сега от мен. До 5 часа работих и сега се надигам от леглото. Толкова обичам да работя през нощта. Всичко успявам да свърша за 2 пъти по-кратко време.

# 208
  • Мнения: 14 336
И аз към на  тонкината възрастова група... Младо и крехко и да не ме занимава много със себе си.

# 209
  • Мнения: 3 867
Аааа, tzvety26, НЕ, Кличко е за мен  Crossing Arms
Заменям Джейсън Стейтъм за него. Става ли?
Пишете ме и мен за по-дъртичките. И аз като Янтра - 35+.

Общи условия

Активация на акаунт