Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 860
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 674
Янтра, ти мислеше, че ще пропусна захарта? Laughing  не съм чувала за варианта с тиква.

# 376
  • HH
  • Мнения: 3 257
Между тиквата и т.н. дует експоуз прочетох, че Хасан и Ибрахим, които са близнаци /дори човек с дебели очила като мен го забеляза от пръв поглед/ имат по-големи сестри - също близначки. Искам някой ден и аз да имам такова готино семейство!

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 23 662
Между тиквата и т.н. дует експоуз прочетох, че Хасан и Ибрахим, които са близнаци /дори човек с дебели очила като мен го забеляза от пръв поглед/ имат по-големи сестри - също близначки. Искам някой ден и аз да имам такова готино семейство!
Да, така е тук. Манджа с грозде.

# 378
  • Мнения: 4 892
Знам, знам Лиляна  Simple Smile
Днес обаче мисля да си послушам още малко музика и после да отивам при Морфей. Щотоооо трябва да се спи.

Кате  Mr. Green

# 379
  • София
  • Мнения: 18 697
Пак тема с тъп въпрос относно Бременна ли съм или .Толкова незнаещи хора и само се излагат.Аман.
И не си я цитирала в "смешките"???? Леле!
  Ми не съм то вече е трагично към потрес,вместо да се влошава става безнадеждно. Laughing

# 380
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Отивай да спиш и да си пишеш речта, Нино. Не е шала работа тя, иска се да помислиш, сценичното поведение да подготвиш, дрешки да намериш кои да облечеш и блясък в очите да докараш.

Един познат има опит в изяви пред публика и разправя, че разумно било да си избереш някой от залата (той избирал някоя хубава мацка), комуто да говориш. Добре е да е някой, дето седи в средата. И да си даваш сметка какво правиш с ръцете си. В никакъв случай да не се чоплиш, чешеш, скръстваш, поглаждаш и да ги поглеждаш. Най-хубаво било да се държи нещо като въображаема топка отпреде. Предразполагало. Можело и да си дирижираш, ниско амплитудно, де, само с пръсти и малко китка, а не да се размахваш като вятърна мелница. При девойките се допускало да си пооправят някой кичур, при мъжете оратори поглаждане на косата е запретено. Киселите оратори са тежък провал, без усмивка няма речи, два-три средно плоски вица в запас вършели чудеса.

Какво се отплеснах с тия речи?

# 381
  • Мнения: 4 892
Разбираш ги нещата. Ако се заженя втори път, ще те извикам за кум.  Flutter

# 382
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Ще дойда.

Повече работа бих свършил, ако съм от страна на жениха - да дойда при вашите , да го хваля и изобщо го показвам изкъде хубавата му част. Само че мъж - какво да го хвалиш. Трябва да го убедиш да изглежда ящен и сговорчив, е -  и сръчен. Ама то напоследък не се брои.

# 383
  • Мнения: 2 674
Аз слагам и екстравагантен гердан за да могат да ме зяпат някъде.

Да, ръцете са продължение на мозъка. Mr. Green Много е важно да ги размахваш докато им говориш и без това след петата минута всеки си разказва shopping list-а и домашните задължения и започва оценка на външността ти. Laughing Късмет.

# 384
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 827
Ако на тукашните им вържат ръцете (и на италианците също) и ще настане тишина.  Joy

# 385
  • Мнения: 14 654
Пак тема с тъп въпрос относно Бременна ли съм или .Толкова незнаещи хора и само се излагат.Аман.

Хем по начина, по който те правят секс, не се забременява.
пп: по родителските срещи гледам да се правя, че съм майка на някое друго дете. Няма да забравя как отивам, сядам на първия чин и учителката почва "номер 17 еди какво си... номер 17 еди що си... номер 17 идва без домашни... номер 13 и номер 17 се сбиха... номер 17 пее в час по  английски". Аз не се стърпявам и казвам "кажете най-накрая кой е този номер 17, че само с него ни занимавате" и познайте кой - моят принц. Тази година си знам нищо да не казвам и с право. Започва родителската среща и "някои деца приказват в час... някои деца идват без домашни... някои деца много се разсейват". После чак у нас питах кои може да са тези деца.

# 386
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Ако на тукашните им вържат ръцете (и на италианците също) и ще настане тишина.  Joy

Ох,бе!!! hahaha

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 23 662
Къде четете толкова бременни въпроси?

# 388
  • София
  • Мнения: 18 697
Тя вече е в Смешките,иначе започна и на лични да пише ,чак обидила се Joy

# 389
  • София
  • Мнения: 5 605
Къде четете толкова бременни въпроси?
В смешките копирани, иначе натуралните теми основно в СО.

Общи условия

Активация на акаунт