Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 867
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 420
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Когато оглавникът на коня на му по мярка, а е малко хлабав, то за по-буйните кончета не е проблем да захапят муншдучните железа и да търчат , без да може ездачът или каруцарят по някакъв начин да ги спре с юздите.

Та с туй търчане, по школи, общини, банки, сервизи, магазини и кабинети все повече заприличаваме на конче, захапало муншдука и щукнало в галоп. Даже понякога изразът в очите е същия.

Кротко, народе. Многогрижието е грях, пък и хабило.

# 421
  • Мнения: 2 658
Като изключим двете спукани вени

Дано резултатите са добри!
Скоро си правих изследвания, някакъв пакет "Лейди+". Девойчето, което ми взе кръв от вената, беше изключително добро. Нищо не усетих. По принцип трудно ми намират вените и съм имала неприятни случки. Похвалих я и ѝ благодарих, стана ѝ приятно. Simple Smile

# 422
  • Мнения: 761
Добро утро! На всички празнуващи честито. Прав е Куркума, да го даваме по- леко.

# 423
  • София
  • Мнения: 23 081
Прав е Куркума, да го даваме по- леко.
Когато може - го давам леко, че и без това си държа на спокойствието. Но когато има натовареност, няма как да се избегне.

# 424
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Успешен и спокоен ден ви пожелавам! Тук се е оперило едно слънце, за днес ни обещават едни 20 градуса, а за следващите два дни 22.
Честито на всички, които имат поводи за празнуване.
Кротко, народе. Многогрижието е грях, пък и хабило.
Ей, на - испанците явно това ги води. Всичко е маняна и го дават лежерно.  Joy
Ако трябва да съм сериозна и честна - добре са им уредени нещата с всевъзможните служби и инстанции (поне в баско). Да не говорим, че повечето неща стават и онлайн или пък ти пращат документите по пощата, без излишно разтакаване.

# 425
  • Мнения: 22 427
Днес, утре и в петък съм сама с децата....
При прогноза за дъжд....почти е напекло в момента.  Силно се надявам така да се задържи до към 15ч.

# 426
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Жаки, от сърце завидях за Фактора  Wink Къде се провеждат тия концерти? Една съученичка на Констанца й обещала утре с майка й да я водят и нея. Не вярвам особено, защото за 2-3 път я подлъгва, ама все пак ще трябва да имаме едно наум предварително за прибирането.
За меденките се чудех за без сода заради набухвателя в брашното. Да не станат дундави много  Laughing
Късмет с изследванията!

# 427
  • Мнения: 648
Ама къде изчезнаха аватарите на Нино Тино и Янтра?

# 428
  • Мнения: 2 658
Ама къде изчезнаха аватарите на Нино Тино и Янтра?

Имаш ли Адблок?

# 429
  • Мнения: 648
Да, имам, но отдавна и не съм имала проблем с аватарите досега.

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Аз виждам и моя и на Нино.

# 431
  • Мнения: 2 658
Да, имам, но отдавна и не съм имала проблем с аватарите досега.

Забрани за момент страницата, на която са, рефреш и кажи дали ги виждаш.

# 432
  • Мнения: 4 785
Бърди, честита годишнина  Hug На теб може и да не ти е било забавно, ама виж на мен, да  Laughing

Чакам днес още една контролна проверка и после не знам от къде да започна Crazy Счетоводството пак са намазали някакви неща, аз пак трябва да замазвам след тях, начиииии няма такива кукумицини  Shocked

Аз другия петък съм на гинекологичен преглед и други разни изследвания и от сега съм заумирала, като дойде време се вкарвам в супер филми, а да не кажа, че протаках доста време! Голяма съм патка понякога. Как ще раждам идея си нямам все още!

# 433
  • Мнения: 4 892
Мъ℘♥Мяɣ , лесно, как да раждаш. Напоследък често се кахъриш по тая тема. Май, май нещо назрява. Simple Smile
Аз обичам да хода на профилактични прегледни. И никога не изпускам.  

# 434
  • Мнения: 12 979
Гита, имат нови студиа в Горубляне, до централата на Спиди, ама не мога точно да обясня. Лудница голяма е, ние бяхме с вътрешен човек, та не се бутахме, но има много хора, а залата никак не е голяма. Изобщо по телевизора всичко изглежда по- мащабно и сцената и декорите, в действителност не е така:)
Заки е много слаб и висок, а Саня изглежда наистина прекрасно. За Мария Илиева аз съм си с особено мнение, та ще кажа само, че се изживява, като Лили Иванова минимум:) не ми зарежда Нова плей, само на мен ли? Искам да си го гледам като хората, по- добре си се вижда от вкъщи, вчера гледах гърбовете на журито:)

Общи условия

Активация на акаунт