Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 837
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 648
Да, имам, но отдавна и не съм имала проблем с аватарите досега.

Забрани за момент страницата, на която са, рефреш и кажи дали ги виждаш.

Пак ги няма. Много странно. Настройките на форума не съм ги пипала изобщо, всичко си е както преди.

# 436
  • Мнения: 4 892
penelopy, може да са ми го цензурирали  Mr. Green

# 437
  • Мнения: 8 929
Бърди, честита годишнина  Hug На теб може и да не ти е било забавно, ама виж на мен, да  Laughing

Чакам днес още една контролна проверка и после не знам от къде да започна Crazy Счетоводството пак са намазали някакви неща, аз пак трябва да замазвам след тях, начиииии няма такива кукумицини  Shocked

Аз другия петък съм на гинекологичен преглед и други разни изследвания и от сега съм заумирала, като дойде време се вкарвам в супер филми, а да не кажа, че протаках доста време! Голяма съм патка понякога. Как ще раждам идея си нямам все още!

Аз на гинекологични прегледи припадам, ама като отидох да раждам си родих, тогава е друго нещо. Simple Smile)

# 438
  • Мнения: 4 785
Ами Нино, нещо много съм се замислила по темата, то никога няма да е баш времето и се чудя дали в най-кратки срокове да не се "прежаля"  Mr. Green Но съм най-страхливият човек на света, ама най!

# 439
  • Мнения: 4 892
Ами Нино, нещо много съм се замислила по темата, то никога няма да е баш времето и се чудя дали в най-кратки срокове да не се "прежаля"  Mr. Green Но съм най-страхливият човек на света, ама най!

И сестра ми беше така. Ама ела сега да я видиш. Като ми се обади по телефона да ми каже, че е бременно и реве - викам - какво ти става, бе момиче, вълнуваш ли се? - Не, страх ме е да не умра  Crazy

# 440
  • Мнения: 2 658
Да, имам, но отдавна и не съм имала проблем с аватарите досега.

Забрани за момент страницата, на която са, рефреш и кажи дали ги виждаш.

Пак ги няма. Много странно. Настройките на форума не съм ги пипала изобщо, всичко си е както преди.

От падащото меню при иконката на Адблок избери Отвори блокираните елементи. Намери в списъка i.imgur.com/doLC4Ou.jpg и цъкни върху кръстчето, рефреш и кажи виждаш ли аватара на Нино.

Това е на Янтра - istini.hit.bg/!cid_image022.gif

Последна редакция: ср, 19 ное 2014, 10:49 от cordelia

# 441
  • София
  • Мнения: 17 259
Мър, абсолютно си права, че никога времето няма да е точно и подходящо - бухай с двата крака в дълбокото, докато си млада.
Аз, като родила и гледала бебета веднъж на 24 и веднъж на 34, трябва да кажа, че в двайсетте всичко е мнооого по-лесно. Ама много.

Нино, сестра ти е образ  hahaha

# 442
  • Мнения: 4 785
Ами Нино, нещо много съм се замислила по темата, то никога няма да е баш времето и се чудя дали в най-кратки срокове да не се "прежаля"  Mr. Green Но съм най-страхливият човек на света, ама най!

И сестра ми беше така. Ама ела сега да я видиш. Като ми се обади по телефона да ми каже, че е бременно и реве - викам - какво ти става, бе момиче, вълнуваш ли се? - Не, страх ме е да не умра  Crazy

Е, ами значи аз съм сестра ти  Mr. Green Ох, явно не съм сама на тая планета на умирачката... Flutter

Бърди, така ще стане - то не беше чакай нова работа, ама чакай че ще ме повишат, ама чакай къщата да започнем, ама то и да я построим освен и тогава, а то тик-так-тик-так... не че съм на преклонна възраст, ама ей след няколко седмици навършвам... Боже не помня колко  #Crazy ... 27 или 28, надявам се да са 27, ако съм 87 родена, на колко съм бе?  Crazy

# 443
  • Мнения: 22 414
Аз ако трябваше да мисля дали искам, или не искам деца....и до сега нямаше да имам никакви.
Когато обаче едно 7-8лекари ти кажат, че няма да можеш да имаш деца по естествен път....си някак си спокоен. Simple Smile
Пък като стана първото....напълно естествено, бях в лек шок. Simple Smile

# 444
  • Мнения: 4 892
О, не си сама, и други има, умирали и възкръсвали по няколко пъти. Ще дойда да ти държа ръката  Mr. Green Имам опит с второто раждане. Голямата я родих в късни доби и нямаше никой в болницата, освен една, но с малката си изкарах цял работен ден в предродилна.
Една вика - дай ми вода, другата ми задава въпроси, третата ме моли да викна доктор, друга успокоявам, но категорично отказах на една да ида да видя "какво става" - не преглеждам, викам!!! Само това не!  Crazy

# 445
  • Мнения: 14 654
Сега ми хрумна, че като се оплача, че пак имам да стягам багаж, това е начин да се похваля, че ще пътувам.
Сетих се и един виц като прочетох за маняна - как турчинът обяснил на испанеца какво значи яваш-яваш: то е нещо като вашето маняна, само че без онази нотка на припряност  Laughing
Нино, още ли го слушаш това русначе? Затова само ти се привиждат някакви хъм  Blush , там където ги няма. Послушай още малко и утре и кутре да ти покажем, ще ти се привиди като  Blush хъм.

# 446
  • Мнения: 4 785
О, не си сама, и други има, умирали и възкръсвали по няколко пъти. Ще дойда да ти държа ръката  Mr. Green Имам опит с второто раждане.


Ама обещаваш ли? Щото ще си те спомня в дадения момент и не ми пука как ще звучат крясъците ми в отделението "НиноТино ти обещаааааааааааАААААА"....

# 447
  • Мнения: 4 892
Мъ℘♥Мяɣ   hahaha  Сериозно, бе, казвам ти, запиши ме, даже и мъжа ти ще ръся с вода в коридора. Наистина. Аз не се страхувам от такива неща.

Янечек, гледам го, примигам и ми пърхат пеперуди. Може би съм в размножителен период.

# 448
  • Мнения: 7 690
Добро утро.
Тук за отрицателно време сте подхванали най-различни теми.
Честито на всички празнуващи, независимо от повода.
А като говорим за страх, аз нямам такъв. Нито от лекари, нито от операции, упойки, взимане-даване на кръв. До преди 2години нямах страх и от зъболекари. Е, да ама се наложи да ми правят щифт. Е, да ама боля много. Ще слагаме упойка. Е, да ама седем пъти ми биха упойка - не хваща. Накрая ревях като малко дете, правенето на щифта се проточи час и половина, защото или не давах да ме пипнат, или ги оставях за една секунда и после писвах от болка. Сега като чуя зъболекар и получавам гладко изправена коса. Без преса. Ама нагоре.

# 449
  • София
  • Мнения: 17 259
Ох, Антигона, толкова приличаш на любимата ми сестричка на бившия ми мъж, че все се заблуждавам, че тя пише  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт