Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 783
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 795
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Айде честито ви, имате си ебола в София.

# 796
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 761
Катя, правим я със салата Айсберг, царевица, морков, риба тон и парченца лимон. За мен - без последните две  Grinning. Много е крехка и вкусна.   И да знаеш - върви на всичко - с аперитив, като гарнитура и само така  Joy

# 797
  • София
  • Мнения: 5 604
Айде честито ви, имате си ебола в София.
За съжаление  Confused. Като знам как се спазват процедурите в БГ... Той човекът обиколил болниците в София най-спокойно.

# 798
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Три дена страсти ще е това. После друго.

Повечето представители на вида хомо-телевизорикус издържат без повод за паника много по-малко, отколкото без секс.

# 799
  • София
  • Мнения: 1 342
Не е ясно още,не изпадайте в паника.
Изследвания се правят в момента.
Може и да не ебола.

# 800
  • Мнения: 10 405
Да не се паникьосвамв, ама аз го прочетох сега на глас на мъжът ми, пък детето гледало новините исе почнаха едни въпроси как се предава, колко е опасно... Какво да му обясня като знам че е опасно и че ако има ще е много лошо...


От табл. Пиша с грешки, после ще ги изчистя  Hug

# 801
  • Мнения: 4 892
Искам  да кажа, че голямата ми каза, че е гледала някакви хапчета, дето като ги стиснеш, пръскат ти се в ръката и успокояват нервната температура. Не знам защо ми ги разказва тия неща, може би и приличам на човек с висока нервна температура, а през това време малката набива кисели краставици и изглежда така, сякаш ми казва - сипи ми и една ракия, де!
Днеска спа до седем /след обяд  Rolling Eyes / и сега нещо не й се спи.

# 802
  • Мнения: 12 885
Не мога да влизам във форума, дава ми грешка някаква, изнервящо е.
Утре очаквам скъпа приятелка и ще си направим едно лежерно матине, на сладка приказка, леко вино и сладкиш, тя го приготви за мен, идва от 100 километра, за да си побъбрим и се връща, толкова неща искам да и кажа. Малко са хората пред, които мога да кажа всичко.
Във Фейсбук има някаква игра за качване на детски снимки, не знам за какво се прави, но има много сладки дечица, които са станали не толкова сладки чичковци и лели Simple Smile)) Не бих ги познала никога.
Един комшия пиянка със шкембе е бил къдрокосо и синеоко прекрасно момченце, сега от пиене и цигари на нищо не прилича.

# 803
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Аз обмислям нова рецепта за сладко. Имам амбицията да комбинирам тиква и белени бадеми. Не съм сигурна, че си отиват. Или ще е абсолютен хит или голяма издънка.

# 804
  • Мнения: 10 405
Аз обмислям нова рецепта за сладко. Имам амбицията да комбинирам тиква и белени бадеми. Не съм сигурна, че си отиват. Или ще е абсолютен хит или голяма издънка.
И канела ще върви според мен  Simple Smile

# 805
  • Мнения: 12 885
Янтра, аз обожавам рачел с орехи, значи ядки и тиква е супер, ще стане. Много ми се дояде рачел, бе!

# 806
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Другата седмица ще забъркам една доза и може да метна някой буркан. Мисля и портокалови кори да сложа. Евентуално и лимонови. Сама си разработвам рецептите на половината сладка, сега искам да направя нещо специално и уникално за коледни подаръци на приятели.

# 807
  • Мнения: 12 885
Янтара, искаш ли да станем приятелки Simple Smile))

# 808
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Янтара, искаш ли да станем приятелки Simple Smile))
Joy Ако стане добре - ще ти метна един буркан. Не съм точно категорична какво точно ще е сладкото. Евентуално тиква. От друга страна коледната тема си върви по-добре с портокалово сладко (белен портокал, махат се ципите, от месестата част се вари сладко, в което пускам изчистените от бялото кори, които захаросвам). От трета страна лимоновото сладко много ми харесва лично на мен. Съвсем от четвърта страна - дюлите много си отиват с джинджифил, изпробвала съм го миналата година. Сладкото от моркови също стои свежо.

# 809
  • Мнения: 12 885
Мога да ти отговоря с буркан телешки компот, ти лично ще го сготвиш с едно кило ориз, ще ви стигне за едно леко похапване Joy

Общи условия

Активация на акаунт