Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 293

  • 44 306
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127


Много обича да се снима Илкин и да си пуска снимките. Нищо лошо.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 001
Само един ден до следващия епизод

# 47
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Приятен ден ви желая!

Благодаря за информацията за МСП!

Според мен, ЕА е май като Йомер. Thinking
"Враговете" не го подценяват, а тези, които уж го обичат, го подценяват. Thinking

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127


От трейлър 25.1.



От трейлър 25.2.
Йомер не шофира в първия трейлър....

...................
 spam2 За отмора - нещо извън темата - в спойлер:
Скрит текст:

# 49
  • Мнения: 858
 В нашата тема има ,,говорещи,, и  ,,мислещи,, клавиатури,а моята се оказа  ,,преспиваща,,! Wink
Така ме е ,,отнесла,, снощи ,че събуждайки се разбрах вече е
 ,,Добро супер ранно утро,,! Grinning
Пропуснах вчеращното ,,Лека нощ!,, ....Но се сега ви казвам :
      
           Здравейте!  Two Hearts

    

           Нашето ,,Слънце,,
                за вечно лято в  темата ни!
Sunglasses

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127


Колко сладко спят - като нас в момента.

# 51
  • Мнения: 858
Мисля си ,че не спим!
Просто сме зареяли поглед в един Облак,който се е разстлал във всички теми!


   

   

                                                                                         Two Hearts

# 52
  • Мнения: 858
Ето  с това трио ...

   

...ви каниме на  кюнефе.Сладък живот,сладка храна...

     

  Рецепти в нета,щото мама Елван нейната я пази за Елиф!

# 53
  • Мнения: 20 905


Виждам, че мойта "мисла" днес, е май е правилна.... Hug.

Защо Таййар винаги има план и го осъществява.....Има верни помощници заради парите и компромати.Добре!СЦ обещаха, че ще развиват образа на Таййар?Отдавна знаем, че е умен, подъл, алчен и т.н....Какво ново в образа?Просто достатъчно екранно време, същото е и за Хюсеин.
Йомер болен, Таййар болен.Но Йомер винаги отвръща на удара и тъкмо успее, пак Таййар напред.
Да, наистина имало любов и трудно било да се съвместяват нещата!Йомер заради тази любов, трябва да се грижи за сестрите и техните проблеми.
Нилюфер-Метин-само проблеми и помощ за Таййар
Аслъ-проблеми, помощ за Таййар

Това развите, не само пречи на полицаите, а и на уж най-важната любов на Йомер-Елиф!
Този образ на Таййар, колкото и да е на страшен човек, буди в мен присмех....Досадно ми е вече..
Тези безкрайни самосъжаления на Хюсеин, без поне малко да се загатнат причините, поне на нас, зрителите, меко казано ми е досадно...

Няма как Таййар да е толкова велик(умен)/съда, полицията, прокуратурата-владее/.Споменават се, но нищо конкретно ние не виждаме.Този образ, за мен се преекспонира. Peace

Хората, които се обичат и се грижат един за друг, много по-трудно се справят и по-трудно живееят.
Хората, които мислят само за себе си, много по-лесно се справят и по-лесно живеят.

Пак "мисла" ме е обхванала.... Embarassed Hug


# 54
  • Мнения: 858
Приятна вечер!

     

# 55
  • Мнения: 2 293


Скрит текст:
Виждам, че мойта "мисла" днес, е май е правилна.... Hug.

Защо Таййар винаги има план и го осъществява.....Има верни помощници заради парите и компромати.Добре!СЦ обещаха, че ще развиват образа на Таййар?Отдавна знаем, че е умен, подъл, алчен и т.н....Какво ново в образа?Просто достатъчно екранно време, същото е и за Хюсеин.
Йомер болен, Таййар болен.Но Йомер винаги отвръща на удара и тъкмо успее, пак Таййар напред.
Да, наистина имало любов и трудно било да се съвместяват нещата!Йомер заради тази любов, трябва да се грижи за сестрите и техните проблеми.
Нилюфер-Метин-само проблеми и помощ за Таййар
Аслъ-проблеми, помощ за Таййар

Това развите, не само пречи на полицаите, а и на уж най-важната любов на Йомер-Елиф!
Този образ на Таййар, колкото и да е на страшен човек, буди в мен присмех....Досадно ми е вече..
Тези безкрайни самосъжаления на Хюсеин, без поне малко да се загатнат причините, поне на нас, зрителите, меко казано ми е досадно...

Няма как Таййар да е толкова велик(умен)/съда, полицията, прокуратурата-владее/.Споменават се, но нищо конкретно ние не виждаме.Този образ, за мен се преекспонира. Peace

Хората, които се обичат и се грижат един за друг, много по-трудно се справят и по-трудно живееят.
Хората, които мислят само за себе си, много по-лесно се справят и по-лесно живеят.

Пак "мисла" ме е обхванала.... Embarassed Hug



Явно голяма ще да е била тая "мисла", след като си стигнала до този извод...
ПП. Не че съм съгласна де...

# 56
  • Мнения: 20 905


Едно приятелство....

Приятна, Giya!

# 57
  • Мнения: 90
Здравейте. На мен не ми остава време напоследък да гледам сериала. Ню вече отказа ли се от Метин, докъде стигнаха?
Не мислите ли, че Йо и Елиф са само влюбени, но на този етап не се обичат. Според мен е лесно да се влюбиш в единствената си опора, но това не е любов. както е и лесно да се влюбиш в красива жена с добро сърце. Да, знам, че разследването ги сближи, но според мен преди да разрешат всичките си проблеми в края на сериала и да поживеят спокойно без големи драми за любов не може да става дума. Какво мислите вие?

# 58
  • Мнения: 2 293
Здравейте. На мен не ми остава време напоследък да гледам сериала. Ню вече отказа ли се от Метин, докъде стигнаха?
Не мислите ли, че Йо и Елиф са само влюбени, но на този етап не се обичат. Според мен е лесно да се влюбиш в единствената си опора, но това не е любов. както е и лесно да се влюбиш в красива жена с добро сърце. Да, знам, че разследването ги сближи, но според мен преди да разрешат всичките си проблеми в края на сериала и да поживеят спокойно без големи драми за любов не може да става дума. Какво мислите вие?
newsm51
Аз поначало не вярвам на тази "любов"...колкото и да ми внушават, че е "легендарна"...

# 59
  • Мнения: 4 966
Здравейте. На мен не ми остава време напоследък да гледам сериала. Ню вече отказа ли се от Метин, докъде стигнаха?
Не мислите ли, че Йо и Елиф са само влюбени, но на този етап не се обичат. Според мен е лесно да се влюбиш в единствената си опора, но това не е любов. както е и лесно да се влюбиш в красива жена с добро сърце. Да, знам, че разследването ги сближи, но според мен преди да разрешат всичките си проблеми в края на сериала и да поживеят спокойно без големи драми за любов не може да става дума. Какво мислите вие?

Мисля, че си много права, Таня. Любов, родена при екстремни обстоятелства трудно оцелява в мир. Simple Smile Но едва ли ще стигнем в разказа до мирното съвместно съжителство, за да ни убедят че тази любов е изключение.
Аслъ е много права, че Йомер и Елиф са радзелени от пропост. И нямам предвид само социалния им статус. Какво ги свързва, освен разследването? Той не се интересува от нейните професионални изяви, нито тя - от неговите. Ще ходят на кино и почивка заедно и това ще им е достатъчно? Не знам... До тук не съм видяла ценностите им, за да преценя. Само са загатнати основните им характеристики.

Общи условия

Активация на акаунт