Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 293

  • 44 305
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 966
Сами не е вдигнал ръце. Наказаха го - изпращат го на работа в Измир.

# 721
  • Мнения: 20 905
Сами не е вдигнал ръце. Наказаха го - изпращат го на работа в Измир.

Значи Йомер остава с брат си.

Г героиня още не е отсъствала от сериала.

# 722
  • Мнения: 23 277
Серията беше доста интересна - всеки ще си пренареди приоритетите.

Йомер - разбра, че може да има доверие единствено  и само на себе си. Доста смело влезе и снима медицинската документация / предполагам, че е такава / на прокурора.

Елиф - е доста уплашена, то всъщност за няколко месеца живота и поднесе толкова много изпитания, че ако не е Йомер да се е сринала психически отдавна.

Арда и Пелин -  при тях  имаме доста изненадващ развой на връзката - такова смело признание на Пелин и то записано в съда ... браво на нея.

Арда  видя Хюсейн и Али - поне за себе си вече е убеден кой наистина е къртицата.

Хареса ми мама Елван - подкрепи Елиф и вярва в невинността и. Дано да успее скоро и да и го каже лично.


# 723
  • Мнения: 4 966
Няма значение вече ще отсъства ли или не главната героиня. И тя и главния герой вече са превърнати в жалки марионетки, дървени кукли без грам мозък... Да живей всепобеждаващото зло! Дори и да затворят един ден  Таяр, той успешно опорочи и Елиф и Йомер. Хюсеин вече не е единственият жалък бивш човек в тази история.

Лично мен вече ме заболя язвата и ужасно ми се гади... страхотно удоволствие е този сериал, да! Думи нямам вече да изразя възхитата си от изкривеното мислене на сценаристките!  Sick Sick Sick

# 724

Общи условия

Активация на акаунт