Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 293

  • 44 330
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 34 201


Сами пое отговорност за операцията в която Йомер бе ранен.

# 706
  • Мнения: 20 905
newsm51
Керим и Фатмагюл се целуват на пясъка! Върхът беше сцената!
Сега видях.Много оригинално и особено любезно.. Hug

# 707
  • Мнения: 4 966
Голема шуро-баджанащина при ареста, както и при разследването... Чиче си е чиче... Кръстникът пасти да яде пред него.  ooooh!

А.. тая отдавна не беше ревАла... ред и беше... инак ще забрави как се прави...  ooooh! ooooh! ooooh!

А предложението за брак сигурно трябваше да е "сюрприз"-а в тая серия...  ooooh!

# 708
  • Мнения: 2 293
newsm51
Керим и Фатмагюл се целуват на пясъка! Върхът беше сцената!
Сега видях.Много оригинално и особено любезно.. Hug
Извинявай, явно съм наранила чувствата ти, но аз наистина свързвам Бодрум с Керим и Фатма. Нима има нещо лошо в това?

# 709
  • Мнения: 20 905
newsm51
Керим и Фатмагюл се целуват на пясъка! Върхът беше сцената!
Сега видях.Много оригинално и особено любезно.. Hug
Извинявай, явно съм наранила чувствата ти, но аз наистина свързвам Бодрум с Керим и Фатма.
Нама за какво.Просто отбелязвам.

# 710
  • Мнения: 4 966
Ей... презедент на републиката им да беше г-н Таяр, немаше да може да прихване сичкото правосъдна система на сички нива... Боооооже, Боже!... Сценарият става все по-абсурден.

# 711
  • Мнения: 2 293
Ей... презедент на републиката им да беше г-н Таяр, немаше да може да прихване сичкото правосъдна система на сички нива... Боооооже, Боже!... Сценарият става все по-абсурден.
newsm51
Ох, на глас се смея и се чудя: това водевил ли е или опера-комик?!!
ПП. А, не, много го извисих. Това май ще излезе най-просташка народна драма...с претенции за нов жанр...

# 712
  • Мнения: 4 966
Каквото и да е, само претенциите му за реализъм остават. Връзките, отношенията, действията, героите... събрани във вида, в който сценаристките си преставят за правилен, предизвикват само смях и жалост...

# 713
  • Мнения: 2 293
Каквото и да е, само претенциите му за реализъм остават. Връзките, отношенията, действията, героите... събрани във вида, в който сценаристките си преставят за правилен, предизвикват само смях и жалост...
Маричке, не ти ли се струва много тихо в темата? Не чувам фанфарен оптимизъм....Ох, забравих, то като няма целувки...

# 714
  • Мнения: 4 966
О, ще има... който си харесва сериала, ще продължи да си го харесва... За мен той от серия на серия се влошава все повече като история... Жал ми е, че актьорите така всеотдайно се опитват да придадат достоверност на героите си... Ако сложат поне определение "комедия на абсурда", а не "драма" на цялата тая измишльотина, май ще придобие повече смисъл... Параграф 22.

# 715
  • Мнения: 4 966
 doh doh doh Е, не може само Елиф да е тъпа... за да е убедителна  "безусловната им любов", комисарят трябва да я настигне по тъпотия...

Така-така... на престъпница - престъпник, за да си подхождат...  Sick Sick Sick

Ето как Хюсеин е станал убиец... няма нужда да ви разказват историята му отделно. ВлюбИ се, и забрави изабщо мъж ли си, полицай ли си, човек ли си!... Не кара пара - кара севда е тва... гарнирана с диаманти тук-там и с човешки вътрешности...

Много ми е противно вече... не остана не очернен герой... Остават Арда, Пелин и мама Елван... ама и тях ще ги стигне проклятието на сценаристките, сигурна съм!

# 716
  • Мнения: 2 293
doh doh doh Е, не може само Елиф да е тъпа... за да е убедителна  "безусловната им любов", комисарят трябва да я настигне по тъпотия...

Така-така... на престъпница - престъпник, за да си подхождат...  Sick Sick Sick

Ето как Хюсеин е станал убиец... няма нужда да ви разказват историята му отделно. ВлюбИ се, и забрави изабщо мъж ли си, полицай ли си, човек ли си!... Не кара пара - кара севда е тва... гарнирана с диаманти тук-там и с човешки вътрешности...
Аз пък си мислех, че ги дели "пропаст", а те си били лика-прилика...

# 717
  • Мнения: 4 966
И вече съвсем забравиха, че комисарят до преди два дни беше в кома... Той, че е железен, железен е, ама... до сега трябваше отдавна да е рухнал от раните си... Сори, но мен също са ме оперирали нееднократно... това, което ми дават в момента, е просто физически невъзможно.

Аллаааааааах! Всички в Турция ли се нуждаят от трансплантации???? Милите!

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 23:14 от marytza

# 718
  • Мнения: 4 966
Е не ви ли се струва вече прекалено всичко това?????????

Съжалявам... пътуването до Ню Йорк на Туба се надявах да бъде облекчение откъм присъствието на Елиф в тази серия... Уви... великите сценаристки измислиха как да си конущисват двете влюбени гълъбчета...

Съжалявам... за мен сценарият вече е пълно падение. От тук нататък само ще копаят дъното... защото вече го достигнаха.

Боже мили! И това ако е РЕАЛИСТИЧЕН сериал!...  doh doh doh

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 23:44 от marytza

# 719
  • Мнения: 20 905


Сами и той вдигна ръце....
А Йомер, май му предстои втора операция.

Общи условия

Активация на акаунт