Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 293

  • 44 329
  • 724
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 20 905



http://vbox7.com/play:3249be1dfe

Благодарност на шестото дете към Енгин Акюрек, от кампанията "Имам едно желание". С благодарност на момичетата от Engin Akyurek Universal Fans Club. Превод от английски bebo_sn, субтитри mariana51.

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/414509_engin-kampaniq-losev-6

Колко сила е необходима, това което прави Алпер/дано не греша/ и колко неподправена съпричастност е необходима, от страна на Енгин! newsm10

# 676
  • Мнения: 858
bebo,
           marian-ka ,
  Трудът ви е безценен! newsm51





     

# 677
  • Мнения: 20 905


Ще успее Йомер, но на каква цена?
Споменава се за някакво решение...
Страх ме хваща от тези решения.....
Разбрахме, че на Елиф беше глупаво.Надявам се на Йомер, да бъде от друг характер.

# 678
  • Мнения: 1 047

....Вчера не се сдържах обаче и отговорих на Валя - виж с нея никога не сме на едно мнение. Не само това ами и всеки път като видя, че е писала при нас, тя рядко го прави но зорко ни следи, започва да ме сърби клавиатурата.
Вале, обръщам се към теб - моля те от сърце, не го прави! Не изливай злостни постове тук! Единственото което постигаш е, че дори такива заспали четци като мен, се събуждаме и започваме да се кокорим  и да пишем глупости - тук визирам САМО себе си!......


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Здравейте, момичета  Hug

Много ме разсмя, Акронимус.
Дълго време реагирах точно по този начин. И не само ме засърбяваше клавиатурата, но искрено ме развеселяваше Валентинка с нейните безкрайни претенции. Обаче вече ми е скучно. Крайно време е Валето да лансира някоя нова теза, че пак да се развеселявам.

           Много се радвам, че кампанията, в която се включи Енги получи гласност и всички разбраха, че не е човек, който е извън социалния живот. В същото време съм сигурна, че той никак не е доволен от тази гласност, защото познавам хора, които също правят благотворителност и никак, ама никак не обичат да се говори за това. Сигурна съм, че и Енги не го прави заради шумните ръкопляскания. А още по-ценно е това, че Енги щом е разбрал за кампанията е поискал целия списък. Искал е да няма нито едно разочаровано дете.  Grinning Ето това ме прави щастлива.
          
          Хубава вечер ви желая и дано всеки получи емоцията, която очаква от предстоящата серия. Който харесва филма - да се вълнува с цялата история, който не го харесва, да се наслади на етюдите на Енги. За всеки да има по нещо.
Приятно гледане.      bouquet

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 17:22 от fantasya

# 679
  • Мнения: 1 285
Подаръците от Енгин Акюрек за децата болни от левкемия, пристигнаха до тях. Алпер Тюреди ни показва, как те му благодарят. С благодарност на момичетата от Engin Akyurek Universal Fans Club. Превод от английски bebo_sn, субтитри mariana51.[/b][/center]

Изчаках, защото усещах, че няма да бъде един клип, но вече не издържам.
Бебка  newsm51и Марианка  newsm51, Благодаря  ви, че ни направихте
съпричастни към това милосърдие от страна на Енгин и инициатора на "Имам едно желание"
Алпер Тюреди. Да са живи и здрави.
Да, на доброто с добро - съгласна съм. newsm51  Обаче и аз като Фантазия мисля,
че той едва ли ще е очарован от гласността, но идеята не е негова, а Тюреди, който се е
опарил, едва ли мисли за пиар./b]

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 17:23 от komet

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 34 201


Подаръците от Енгин Акюрек за децата болни от левкемия, пристигнаха до тях. Алпер Тюреди ни показва, как те му благодарят. С благодарност на момичетата от Engin Akyurek Universal Fans Club. Превод от английски bebo_sn, субтитри mariana51.[/b][/center]

Изчаках, защото усещах, че няма да бъде един клип, но вече не издържам.
Бебка  newsm51и Марианка  newsm51, Благодаря  ви, че ни направихте
съпричастни към това милосърдие от страна на Енгин и инициатора на "Имам едно желание"
Алпер Тюреди. Да са живи и здрави.
Да, на доброто с добро - съгласна съм. newsm51  Обаче и аз като Фантазия мисля,
че той едва ли ще е очарован от гласността, но идеята не е негова, а Тюреди, който се е
опарил, едва ли мисли за пиар./b]

Също се замислих. Обратната връзка,  която прави в случая Алпер е, да се види че до децата са достигнали подаръците. Да видим и ние, че те са доволни и в тези трудни за тях моменти от младия им живот, някой е допринесъл за мъничко радост. За да искат, значи са нямали. Енгин знаем как е реагирал, Алпер - направо му се прекланям - в Антеп е отишъл отново и лично е поднесъл телефоните и лаптопите. Господ здраве да даде на децата и на тези ангажирали се с "Имам едно желание". В новата тема, на 1 стр., ще има активен линк с тази кампания.

# 681
  • Мнения: 20 905
Цитат
Господ здраве да даде на децата и на тези ангажирали се с "Имам едно желание". В новата тема, на 1 стр., ще има активен линк с тази кампания.
newsm10 smile3525



Успех.....

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 34 201


Илкин ни пожелава приятно гледане тази вечер. Те ще се опитат да ни доставят удоволствие.
Скрит текст:
Nerde kalmıştık ? #karaparaaşk Wink 🎬biz çalışıyo olacağız,size keyifli seyirler olsun

# 683
  • Мнения: 20 905


Показателно е.....

# 684
# 685
  • Мнения: 1 047
......В новата тема, на 1 стр., ще има активен линк с тази кампания.[/b]

А дали е възможно да има и банкова сметка на фондацията и инициатива, ако е възможно всеки да си публикува бордерото с превода към фондацията, че тук има много хора, които искрено се интересуват от каузата и искрено искат да помогнат.

# 686
  • Мнения: 20 905
......В новата тема, на 1 стр., ще има активен линк с тази кампания.[/b]

А дали е възможно да има и банкова сметка на фондацията и инициатива, ако е възможно всеки да си публикува бордерото с превода към фондацията, че тук има много хора, които искрено се интересуват от каузата и искрено искат да помогнат.

Кои, Анонимните ли? newsm78 Hug



Откраднати мигове......

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 34 201


Безупречен нет на всички.
.......................
fantasya, да - има. Който се интересува да ми пише на лични.

# 688
  • Мнения: 23 335


Здравейте момичета  Two Hearts

Бебо  Two Hearts Мариянка   Two Hearts благодаря ви за възможността да видим  как едни болни и може би обречени  деца сбъдват една своя мечта - да имат нещо свое.  Гледайки клипчета си поревах, защото не е честно децата да боледуват от тези тежки и фатални заболявания / то никой да не боледува е най-добре /

Нека наистина Господ да дава здраве и живот на Енгин, защото за пореден път показа, че има едно голямо човешко сърце !  Two Hearts

Дано серията да не е много ревлива, че днес цял ден ми е скапано, видеата с раздаването на подаръците почти ме досвършиха ...

# 689
  • Мнения: 1 047

....... да - има. Който се интересува да ми пише на лични. [/b]


Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт