Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 293

  • 44 323
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 20 905


Това е.....

Марта_49,  wavey

# 691
  • София
  • Мнения: 2 639
Здравейте!  wavey

Мариана, Бебо  newsm51 Благодаря ви, момичета, за клипчетата с подаръците за децата с левкемия на фондацията на Алпер Тюреди и участието на Енгин в сбъдването на желанията им. Да дава Господ здраве и на дечицата и на тези, които се опитват да ги зарадват.
Май ни очаква тежка серия тази вечер.  ooooh! Желая на всички поне безпроблемен нет!  





# 692
  • Мнения: 630
Здравейте, момичета! Hug     bouquet

Марианка, Бебо  newsm51 newsm51
Благодаря Ви от сърце за превода и показването на тези трогателни моменти
с болни деца! Аз си се разплаках.....
Браво на Алпер Тюреди, Браво на Енгин Акюрек....Хора с добри сърца!!!


Цитат
Господ здраве да даде на децата и на тези ангажирали се с "Имам едно желание". В новата тема, на 1 стр., ще има активен линк с тази кампания.
newsm10 smile3525


 newsm10 smile3525

Барисея  Hug    bouquet -  за пост 652


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Здравейте, момичета  Hug

Много ме разсмя, Акронимус.
Дълго време реагирах точно по този начин. . Обаче вече ми е скучно..

           Много се радвам, че кампанията, в която се включи Енги получи гласност и всички разбраха, че не е човек, който е извън социалния живот. В същото време съм сигурна, че той никак не е доволен от тази гласност, защото познавам хора, които също правят благотворителност и никак, ама никак не обичат да се говори за това. Сигурна съм, че и Енги не го прави заради шумните ръкопляскания. А още по-ценно е това, че Енги щом е разбрал за кампанията е поискал целия списък. Искал е да няма нито едно разочаровано дете.  Grinning Ето това ме прави щастлива.
          
          Хубава вечер ви желая и дано всеки получи емоцията, която очаква от предстоящата серия. Който харесва филма - да се вълнува с цялата история, който не го харесва, да се наслади на етюдите на Енги. За всеки да има по нещо.
Приятно гледане.      bouquet

akronimus Hug    bouquet - мислим еднакво Peace

fantasya Hug   bouquet

Безпроблемен Нет, момичета Peace Peace Peace

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 21:31 от Goni

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


Размисли на клавиатура преди началото... Ако Елиф остане арестувана, то има опастност тя да разкаже за Метин/Фатих. Как я е изнудвал, как е отвлюкъл Нилюфер.  Таййар знае, но и Елиф знае. И той знае, че тя знае. Има вероятност да търсят Метин за да го разпитат и... т.н. Изнудването на Чиче, ще претърпи крах. Това че ще я карат да подпише самопризнания - може да е финала на серията. Много вероятни разклонения ни очакват.

# 694
  • Мнения: 20 905


Колажи с тях, а на линия са другите..., че и нови се появяват.И на тях ще се обърне необходимото внимание, за да стане каквото ще става...

# 695
  • Мнения: 4 966
 Joy Joy Joy На тия двенките няма нужда да им се прави ДНК за доказателство, че са сестрички - и двете грабят ръчната откъм страната на пасажера, щом нещо не им уйдисва.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183




Поздрав от Енгин.
...............
Под снимката Ахмет Ташанлар/Арда е написал: "Ние работим."

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 21:21 от mariana51

# 697
  • Мнения: 20 905




Поздрав от Енгин.
...............
Под снимката Ахмет Ташанлар/Арда е написал: "Ние работим."

smile3525

Н-М-Ф как ще се разберат, много е интересно.

# 698
  • Мнения: 4 966
Супер.  ooooh! Не може само Елиф да е тъпа, трябва и комисарят да е хулиган... Нова препратка към Карадаи... в сюжет, характери на героите... що се мъчат да пишат уж два различни сценария, не ми е много ясно...

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


Поръча шоколад Пелин да донесе на Елиф. Изпращат Елиф в Бодрум.
....................
Метин в луксозен затвор, Елиф в кинефаджийски. Мъжете и жените и тук неравностойни.
...................
Марица, ако гледаш Карадаи, не го коментирай тук.




С Керем Чатай.

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 21:53 от mariana51

# 700
  • Мнения: 4 966
Е нямаше как да признаят, че са я пратили в Ню Йорк за ЕММИ.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 701
  • Мнения: 20 905


Какво има в Бодрум.

# 702
  • Мнения: 4 966
Заглавието на Карадаи не се ли превежда "Хулиганът"?  Shocked Много наивно сигурно питам, щото не го гледам, ама нали е произведение на СиЕ... вълнувам се като как им върви работата... лошо ли е? Нали са и наши сценаристки?  Peace

# 703
  • Мнения: 2 293
newsm51
Керим и Фатмагюл се целуват на пясъка! Върхът беше сцената!

# 704
  • Мнения: 23 318
Дали Сами не започна самостоятелно разследване. Таййар играе една игра срещу Елиф  и продължавам да си мисля, че Сами това чакаше - да направи грешка и да се разкрие по някакъв начин. Сега ще има и друга възможност - да "наблюдава" и да се опита да разкрие къртицата - т.е. да отвори очите на Йомер да я види.

Много сложно го написах, дано ме разбрахте. Този арест е "предвиден" като ход. На Сами му трябват доказателства.

Не се доверява на Йомер, защото знае,че около него има сериозен предател.

Общи условия

Активация на акаунт